Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φωτο απο Βρεφικα Δωματια 2010


Recommended Posts

JOVANNA ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ Κ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΛΗΔΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Ε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΣΥΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ...ΕΜΕΝΑ ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ-ΜΠΟΥΛΝΤΟΖΕΣ-ΦΟΡΤΗΓΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καταπληκτικά όλα τα δωματιάκια!!! :woohoo: Έχετε υπέροχο γούστο όλες :) Να είναι καλά τα μωράκια σας να τα χαίρονται :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια όλα τα δωματιάκια είναι τέλεια!

jovanna τα αυτοκόλλητα από που τα πήρες και πόσο?θέλω να πάρω και γω και τα φαντάζομαι ακριβώς έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elvira_mpempa έγραψε:

αυτα μεχρι στιγμης..οταν το τελειωσουμε θα δειτε και απο τις αλλες μεριες.. :)March2008073.jpg

ελβιρα μου ειναι σαν διαφημιστικο....ειναι :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!απο που πηρες την προικα της????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι κ το δικο μας δωματιο αν κ εμεις εχουμε καταργήσει την κουνια απο 14 μηνών κ κοιμαται σε ημιδιπλο η κυρια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marvel1984 έγραψε:

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑΜΕ ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ!!! ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΕΝΑ SITE,ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΟ ΤΟΥ! LETO280273large-20100117.jpg

Τα ίδια επιπλάκια θέλουμε να πάρουμε κι εμείς αλλά με άλλη ζωγραφιά (εμάς είναι κοριτσάκι). Από που τα πήρες αν επιτρέπεται και πόσο;

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά όλα τα δωμάτια είναι φοβερά...Να τα χαίρονται τα ζουζούνια μας..Θα σας βάλω κι εγώ από της μικρής μου, αλλά τώρα δεν τις βρίσκω... :P:P

Καλά Ελβιράκι με το δωμάτιο σας έχω πάθει πλάκα...Πολύ πρωτότυπο...Ξεχωριστό..Είσαι διακοσμήτρια;;;Από που πήρες την απίστευτη κουρτίνα;;;Στον τοίχο έχετε βάλει ταπετσαρία;;;

Με το καλό να έρθει η ζουζούνα σας να το χαρεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marvel1984 έγραψε:

firfirikos έγραψε:

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑΜΕ ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ!!! ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΕΝΑ SITE,ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΟ ΤΟΥ! LETO280273large-20100117.jpg[/quote:1v6sul5c]

Αυτά έχουμε και εμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελβίρα μου έχουμε τρομερή ταύτιση!!!!

Σήμερα ξεκινήσαμε την ίδια σχεδον διαδικασία "τοίχου" αλλα σε αγορίστικες αποχρώσεις!!!!

Μπράβο ρε κορίτσια σε όλες!!!!

Είναι πανέμορφη αυτή η διαδικασία του παιδικού δωματίου...να ζήσουν τα μωράκια μας και να τα χαίρονται.

Για πάρτη τους όλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELVIRA ΟΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΗΡΕΣ ΤΕΛΕΙΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ ? ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΕΙ. ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ.

ΕΠΙΣΗΣ JOVANNA ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ. ΠΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΑ.

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΚΑΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΒΑΡΥΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΕΦΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΚΙ ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΣΧΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΣΑ. ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΩ. ΚΙ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΤΙΖΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

marvel1984 έγραψε:

Τα ίδια επιπλάκια θέλουμε να πάρουμε κι εμείς αλλά με άλλη ζωγραφιά (εμάς είναι κοριτσάκι). Από που τα πήρες αν επιτρέπεται και πόσο;

Ευχαριστώ[/quote:1ve66z0k]

NICKIS,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.ΕΚΕΙ ΤΑ ΒΡΗΚΑ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ(ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ),ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ 300 ΚΑΙ 200 ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ(ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΚΡΙΒΟ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ)ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ 400 ΝΟΜΙΖΩ.ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ,ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ,ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΩΤΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κορίτσια. Να και το δωμάτιο της μπεμπούκας μου. Το έβαψε και το ζωγράφησε ο αντρούλης μου, εκτός απ΄τον τουίτι που είναι αυτοκόλλητα. Κουρτίνες ακόμα δεν έχουν αλλάξει μιας και είναι ακόμα 4 μηνών και κοιμάτε στο δωμάτιό μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τέλος να και "η Ζωγραφιά μας" αν και δεν έχει η φωτο σχέση με το ποστ αλλά την βλέπω και και τρελένομαι. Είμαι χαζομαμά, το ξέρω και το χαίρομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...