Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φωτο απο Βρεφικα Δωματια 2010


Recommended Posts

:):):):):) Ειμαι σιγουρη οτι υπαρχει και αλλο τοπικ αλλα αποφασισα αφου μπηκαμε σε νεα χρονια και οι νεες-παλαιες και προσφατες μανουλες ειναι πολλες ευτυχως...αν θελουν να ανεβασουν φωτογραφιες απο τα δωματιακια των μπεμπε σας!!!

Εγω δεν εχω ξεκινησει ακομα ουτε να το βαφω αρα καθε βοηθεια...Πολυτιμη!! Περιμενω την Νεφελη μου αλλα και για αγορακι μπορει να βοηθησει και αλλες μαμάδες:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βουλα μου...ειναι τελεια αν σου πω οτι οταν πρωτοεψαχνα ηταν απο τις πρωτες φωτο που ειχα κατεβασει γιατι μου αρεσαν πολυ πολυ τα χρωματα!!!

και εγω σε τετοιους χρωματισμους θα παιξω...εχεις ροζ πιο σκουρο,μωβ και ροζ ανοιχτο αν δεν κανω λαθος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ 2 ΤΟΙΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΡΟΖ-ΜΩΒ Κ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ 2(Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΤΟΥΛΑΠΑ)ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑ(ΣΑΝ ΜΠΕΖ-ΖΑΧΑΡΙ)...

ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας βάλω φώτο απο το δωματιάκι της μπέμπας μου στην Ελλάδα...Όταν φύγαμε απο το σπίτι ήταν ο μόνος χώρος που στεναχωρήθηκε επειδή τον άφησα.Το φτιάξαμε όσο ήμουν έγκυος με πολλή αγάπη για το μωράκι μας! ;) Ο χώρος ήταν μικρός και δεν είχαμε περιθώρια για πολλά πράγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ 2 ΤΟΙΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΡΟΖ-ΜΩΒ Κ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ 2(Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΤΟΥΛΑΠΑ)ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑ(ΣΑΝ ΜΠΕΖ-ΖΑΧΑΡΙ)...

ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ.

]

Βουλα σου λεω οτι το εχεις πετυχει!!!ειναι πολυ κοντα στα γουστα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope m Και το δικο σου καταπληκτικο ...καλα τα φωτιστικα με τα λουλουδια απο το Ικεα ειναι επιτυχια...κουρτινες κοριτσια που λετε να παω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ(ΤΙΣ ΕΒΑΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΕΣ)ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ? ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να μου πει κάποια και σε μένα στην ΑΣΧΕΤΗ πως βάζω τη φωτογραφία γιατί είναι μεγάλη και δεν την ανεβάζει, οεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAKOULINA έγραψε:

Μπορεί να μου πει κάποια και σε μένα στην ΑΣΧΕΤΗ πως βάζω τη φωτογραφία γιατί είναι μεγάλη και δεν την ανεβάζει, οεο?

Θα κάνεις δεξί κλικ στην εικόνα,

άνοιγμα με ζωγραφική,

κλικ στο εικόνα

αλλαγή μεγέθους/παραμόρφωση

και το κάνεις 20%

μετά το αποθηκεύεις και τη συνέχεια νομίζω την

ξέρεις...

Αν πάλι όχι εδώ είμαι.Ρώτα με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ ωραια φιρφιρικο αντε με το καλο..ο μπεμπη σου θα επρεπε να βιαζεται να παει στο δωματιο του αλλα απο οτι διαβαζω δεν θελει να αφησει την κοιλια της μαμας του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ FIRFIRIKOS!!!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!! ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ??ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...