Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ-ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ,ΤΡΑΠΕΖΙ ΒΑΠΤΙΣΗΣ!


Rozi

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΚΛΕΙΣΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 25/4.ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΑΛΛΑ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΕ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΧΩΡΟΥΣ Η ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΙΛΙΟΝ,ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ Κ ΓΝΩΣΗ ΤΙΜΩΝ ΑΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΘΕΣΕΤΕ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ ΠΡΟ ΤΟΥ 55 ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο με το καλο...

Λοιπόν ειχα πάει σε βάπτιση στο Περιστέρι σε ενα πολύ γλυκό μεζεδοπωλείο που λεγόταν "Γκελερυ του μεζέ"...

Μάλιστα ηταν και Μάιος και ηταν εξω

Απέναντι υπάρχει και το ¨Δαφνη" και το "Δαφνουλα" που ειναι αξιοπρεπή και λογικά σε ολα

Ρίξε μια ματιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εσεις 25 Απριλίου ε?

και εμείς λέμε για τότε ( η μικρή μας θα έχει και ταγεννέθλια της, όποτε 2 αε 1)

είμαι και εγώ στην αρχή του ψαξίματος...

και μάλιστα σε κοντινές περιοχές Κορυδαλλό - Νίκαια ή Χαιδάρι ... καμιά ιδέα θα ήταν ευπρόσδεκτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε γάμο έχω πάει στο Νικηφόρο στο Δάσος και ήταν σούπερ. Ειδικά για λίγο κόσμο. Και πολύ καλές τιμές.

Και ο Παράδεισος στην Κηπούπολη έιναι πολύ καλός με τέλειο φαγητό και ντεκόρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΒΡΗΚΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ Κ ΚΛΕΙΣΑΜΕ....ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα μπράβο που έκλεισες...θα ειναι τέλεια...

Εμένα τα ανέλαβε ολα μια που λέγεται Τσιάνη

Νεο κοριτσι ολο δυναμη για δουλειά και δεν έκανα τίποτα-δεν μπορούσα να κανω και τιποτα με 2 μωρα και δουλειά...-

Ηρθε σπίτι εφερε υλικό -ζαλίστηκα...ηταν πολλά...-αποφάσισα και τελικά είχα κάνει το σωστό...

Πηγα στην βάπτιση του γιόκα μου και ηταν ολα τέλεια και εγω ξεκούραστη.Τα βρήκα ολα οπως είχαμε πει...στημένα και απιθανα

Μακάρι να ειχα ανακαλύψει κατι τέτοιο και στο γαμο που μου εφυγε το κλαπετο απο τη δουλειά να τρέχω και να ψάχνω και λάθη να γίνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ.....ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΓΛΥΚΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ....ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΩ 1-1,50 ΕΥΡΩ....ΑΠΤΟ ΚΑΘΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...