Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ..??


RENA89

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!! :) ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙΡΟ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ! ΠΡΟΗΓΟΥΜΝΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 14/12 ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 - 11 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΑ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΛΟ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΥΓΡΑ ΣΑΝ ΚΑΦΕ ΡΟΖ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΗ ΜΟΡΦΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΕΙΣΩ..ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 38.8 - 38.9 ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΖΕΣΤΗ... ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΔΙΚΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ?? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα rena.κανε ενα τεστακι να δεις τι θα δειξει.εχω την εντυπωση απο αυτα που εχω διαβασει απο τα κοριτσια οτι μαλλον ειναι μωρακι και στο ευχομε ολοψυχα!!!να κρατας σε λιγους μηνες ενα υγιεστατο μωρακι.αντε κανε ενα τεστ και πες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένα μου χωρίς να θέλω να σου δωσω ελπίδες όπως τα λες μου φαίνεται πως ο πελαργούλης σε επισκέφτηκε εκτός κι αν έχεις καμια ιωσούλα και σου καθυστερει την περίοδο...

ενα τεστακι δε σκέφτεσαι να κάνεις;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κανεις τεστ απόψε μην πιεις υγρα για 2 ωρες και μην ουρήσεις.

Καλη επιτυχία!!!!!!!!!!

Περιμένουμε νεααααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!! ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥ!! ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!! :) ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Rena mou na pas na pareis testaki k na kaneis opws sou eipe i nana...elpizw na exeis kala nea...k egw eixa dekatakia k telika itan mwraki...

na pas na pareis k molismatheis na mas peis..xairomai toso polu na akouw gia thetika tetsakia....

ante koritsia to 2010 na fis se oles mwrakiiiiii!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...