Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μ' ένα χαμόγελό τους...


Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα σκέφτηκα να βάλουμε φωτογραφίες όλες από τα παιδάκια μας, σε πόζες ...χαμογελαστές έως ...ξεκαρδιστικές!!!

Θα έχει τελικά πολλή πλάκα να τις κοιτάμε και να γελάμε μαζί τους...

smurfs.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ας ξεκινησω και εγω με μια φωτο τησ κορης μου ....ειναι η μελλουσα Μαρια - Ευπραξια που θα την βαφτισουμε σε λιγο καιρο .... εγω απλα θελω να εκφρασω τα συναισθηματα μου που στις πρωτες μερες που ηρθε κορη μου στη ζωη μου ολα μου μοιαζαν βουνο, ειμαι μονη απο βοηθεια σπιτι και μωρο για δουλεια ουτε λογος ακομη δυστυχως δνεμπορω να βρω νταντα για το μωρο μου και ποια να βαλεις σπιτι σου αν δεν την ξερεις? τελως παντων δεν ηταν αυτο το θεμα και ας επανελθω...ηθελα να πω οτι οσο και να κουραζομαστε και οσο και να μη μπορουμε να ξυπνησουμε το μωρο μου με ενα του χαμογελο μου παιρνει καθε μου λυπη και καθε κομματακι κουρασης....ουφφφφ αυτα σας κουρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας ξεκινησω και εγω με μια φωτο τησ κορης μου ....ειναι η μελλουσα Μαρια - Ευπραξια που θα την βαφτισουμε σε λιγο καιρο .... εγω απλα θελω να εκφρασω τα συναισθηματα μου που στις πρωτες μερες που ηρθε κορη μου στη ζωη μου ολα μου μοιαζαν βουνο, ειμαι μονη απο βοηθεια σπιτι και μωρο για δουλεια ουτε λογος ακομη δυστυχως δνεμπορω να βρω νταντα για το μωρο μου και ποια να βαλεις σπιτι σου αν δεν την ξερεις? τελως παντων δεν ηταν αυτο το θεμα και ας επανελθω...ηθελα να πω οτι οσο και να κουραζομαστε και οσο και να μη μπορουμε να ξυπνησουμε το μωρο μου με ενα του χαμογελο μου παιρνει καθε μου λυπη και καθε κομματακι κουρασης....ουφφφφ αυτα σας κουρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας ξεκινησω και εγω με μια φωτο τησ κορης μου ....ειναι η μελλουσα Μαρια - Ευπραξια που θα την βαφτισουμε σε λιγο καιρο .... εγω απλα θελω να εκφρασω τα συναισθηματα μου που στις πρωτες μερες που ηρθε κορη μου στη ζωη μου ολα μου μοιαζαν βουνο, ειμαι μονη απο βοηθεια σπιτι και μωρο για δουλεια ουτε λογος ακομη δυστυχως δνεμπορω να βρω νταντα για το μωρο μου και ποια να βαλεις σπιτι σου αν δεν την ξερεις? τελως παντων δεν ηταν αυτο το θεμα και ας επανελθω...ηθελα να πω οτι οσο και να κουραζομαστε και οσο και να μη μπορουμε να ξυπνησουμε το μωρο μου με ενα του χαμογελο μου παιρνει καθε μου λυπη και καθε κομματακι κουρασης....ουφφφφ αυτα σας κουρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...