Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι θα γινει μαυτη την περιοδο??


Maimoudaki

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας εχω κ παλι καθυστερηση, αυτη τη φορα 14 μερες... Ποτε δεν ειχα σταθερο κυκλο και δεν εχω ιδεα ποτε ειναι οι γονιμες (οχι οτι παιζει κ κανενα ρολο). Γενικα εχουμε ελευθερες επαφες και θα θελαμε κ ενα δευτερο μωρακι! Αυτη τη φορα μαζι με την καθυστερηση εχω κατι πονακια στην κοιλια, κατι ψιλοαναγουλες και οταν κανω τσιγαρο με πιανει το στομαχι μου... Δεν κανω τεστ ακομα γιατι θα απογοητευτω.. Θα περιμενω μεχρι τελη του μηνα, ετσι λεω..

Αχ λετε να ειμαι??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε για 2?????????????????????????????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

λεναααααα :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

αχ σου ευχομαι να εισαι.....

να χει το βατραχακι ενα αδερφακι.. :kiss::kiss::kiss:

εγω ξεχασα ποτε ειχα τελευται φορα...

νομιζω επρεπε να ειχα :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα Θουλη θα ηθελα ενα δευτερο!!!!!!

Ελπιζω να μη βγει τοσο βατραχισιο οσο ο Αναστασακος! Να καθεται κ λιγο στον κωλο του!!!

Αντε Θουλη αντεε κ ενα αδερφακι στον Ντοντο!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Λένα μου... Λες?

Μακάρι! Περίμενε όσο ακόμα αντέχεις!!!

Α! Και κατευθείαν χοριακή..

Είμαι κι εγώ θύμα λάθους των τεστς!

Νόμιζα πως είμαι έγκυος για 15 ολόκληρες ώρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!! Δεν ξαναπαιρνω τεστ!!! Οτι ναναι ειναι!!! Ειδικα μετα την τελευταια φορα που καθομουν κ σκεφτομουν κ πως θα το πω στον αντρα μου!!! Αν ειναι δυνατον... Τι να πω, ελπιζω κ ευχομαι να ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα αφου το θελεις τοσο πολυ.....ανετ ομως να μαθεις και να μας πεις και σε εμας να μην αγωνιουμε.....χι χι χι.....καλη αναμονη.....και υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι εσεις 4 κ εμεις αλλοι τοσο αλλα εμεισ θα αργησουμε αποτι φαινετε.....αχ μακαρι ρε Λενα σου το εχομαι απο καρδιας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou...niotho tin agonia sou tora..prin 3 meres ematha oti eimai egkuos kai prin kan exo kathusterisi..eixa akrivos ta idia sumptomata...opote pisteuo oti eisai egkuos..

tin proti mera kathusterisis piga kai ekana xoriaki...

perimena 6 oloklires ores gia tin apantisi..

molis akousa na mou leei : eiste egkuos..petaksa apo tin xara mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!! Να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!!!!

Ελπιζω να εχω να σας πω κ εγω τετοια ευχαριστα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ????????

ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμ σημερα ειχα κατι πονους σαν περιοδου αλλα σχετικα εντονους... Απο οταν εμεινα εγκυος οταν μου ηρθε περιοδος εκεινες τις 2-3 φορες δεν πονουσα καθολου.... αχ τι να πω.... Ας μη μου ερθει ας εχω ενα μικρο μωρακι!!!!

Βουλα περιμενω μεχρι το τελος του μηνα για να μη φαω την κρυαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου μακάρι!!!στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!απορώ πως αντέχεις...εγώ θα είχα σκάσει από την αγωνία μου!!!αλλά καταλαβαίνω πως δεν θες να απογοητευτείς...

μακάρι να έχεις ένα μικρό σποράκι!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά συμπεθέρα θα σου θυμώσωωωωω...Περίμενεις 2ο νινάκι και δε μου έχεις πει τίποτα;;;;;Τι σόι συμπεθέρες είμαστε;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλεναδίτσα τελικά εσύ ψήνεσαι για 2ο μωράκι πολύ..Κι εγώ δεν έχω παρά να σου ευχηθώ να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου...Μακάρι βρε Λενάκι μου να είσαι εγκυούλα..Αν και εδώ που τα λέμε, πιστεύω ότι θα είσαι...

Εγώ αν και πάντα είχα άστατο κύκλο, μετά τη γέννα χειροτέρευσε...Τον προηγούμενο μήνα αδιαθέτησα μετά από 4 μήνες... :(:( Και τώρα πάλι έχω καθυστέρηση, αλλά έχω σημάδια ότι θα έρθει όπου να 'ναι...

Οπότε και σε αυτό ταιριάζουμε συμπεθερούλα μου... :laugh: :laugh: :laugh:

Μόνο που εγώ δε θέλω να είμαι έγκυος... :unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι συμπεθερα η αληθεια ειναι οτι ψηνομαι!!!!!!!!! Ο Τολης ειναι πολυ χαρουμενος κ περιμενει πως και πως να κανω τεστ! Αλλα τελη του μηνα θα παω κατευθειαν για χωριακη! Ε δυο βδομαδουλες εμειναν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε θηρίο...Θα κρατηθείς 2 εβδομάδες;;;Πάρε τον Αναστάση παραμάσχαλα και τρέξε για χοριακή.. :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ θα είχα πεθάνει από αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε συμπεθερα δεν αγχωνομαι καθολου. Εχω κανει τοσα τεστ για την ψυχη της μανας μου τοσο καιρο με αυτες τις καθυστερησεις και μετα απο δυο μερες μου ερχοταν περιοδος.. Ασε να περιμενω να δω αν θα μου ερθει και μετα παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη μου πάρε τον Ντόντο σου, πήγαινε σπίτι της, τράβα την από τα μαλλιά και πήγαινέ τη για χοριακή...

Άντε μην πάρω κανένα αεροπλάνο και ανέβω εγώ Θεσ/νικη να τη βάλω να κατουρήσει το Clearblue...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Θούλη μου πάρε τον Ντόντο σου, πήγαινε σπίτι της, τράβα την από τα μαλλιά και πήγαινέ τη για χοριακή...

Άντε μην πάρω κανένα αεροπλάνο και ανέβω εγώ Θεσ/νικη να τη βάλω να κατουρήσει το Clearblue...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

:lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Λοιπον, περιμενω να δω ποια θα φτασει πρωτη.. B)B)

:P:P:P:P:P:P:P

αντε ακομα θα περιμενω???

χτυπαω τοση ωρα....χαχαχαχαχαχ

ε εφευγω...στο αφησα στο γραμματοκιβωτιο :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...