Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρισμενο στηθος?γ-ι-α-τ-ι????????


lolitaa

Recommended Posts

Καλημερα και απο μενα...Elpro συγχαρητηρια και για την δικη σου εγκυμοσυνη...μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε..ελπιζω τα τεστακια σας κοριτσια να ειναι σωστα..Κοριτσια μου σας ευχομαι κ εγω η χοριακουλα να ειναι στα υψηηηηη!!!!

Voula μου τι κανεις???η μικρουλα σου καλα ειναι???δωσε της πολλα φιλακια στα μαγουλακια της...:) :) Εγω κοριτσια παντως πανω που ελεγα οτι ησυχασα αυτες τις μερες...ξαναεκανα εμετο σημερα(Sorry)και εχω κ τις αναγουλες που ομως ειναι πιο ηπιες απο αλλες φορες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 295
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ KATEKARGI(ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ???)

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!

Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΛΠΑ Κ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???

ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΕΤΟΥΣ???ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα με λενε απλα εβαλα και το argi ηιατι αργυρης ειναι ο αντρας μου...καλα ειναι μωρε τα ζουζουνια μου...ολη την ωρα χαιδευω την κοιλιτσα μου και δεν μπορω να πιστεψω οτι εκει μεσα ειναι δυο μωρακια...ανυπομονω να τα δω...Τι ωραια που η μικρη σας κανει κολπακια..ωρα πρεπει να ειναι ολα τα λεφτα η κορουλα σου...

Οι εμετοι και οι αναγουλες ειχαν σταματησει τωρα 2-3 μερες αλλα αρχισαν παλι σημερα..δεν με νοιαζει ομως...τουλαχιστον ξερω οτι δεν ειμαι αρρωστη και οτι φταινε τα νινακια..παντως ολοι μου λενε οτι θα κανω κοριτσακια...εγω τι να παω δεν ξερω ακομη...δεν νιωθω αυτο το μητρικο ενστικτο που λενε και καποια κοριτσια για να πω τι πιστευω οτι μπορει να ειναι..πριν μαθω οτι ηταν 2 ενιωθα οτι μπορει κ να κανω αγορακι αλλα τωρα δεν ξερω καθολου...χαλια το ενστικτο μου ε???:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι καλημερα σου!!τετοια γλυκεια κοιλιτσα μπορεις να μην τη χαιδευεις συνεχεια???????????????Αφου ειναι σκετη τρελα!Εγω τωρα ξυπνησα ειχε χθες ολη τη νυχτα κεραυνους βροντες κ μια βροχη αλλο πραγμα,ειχε κοπει κ το ρευμα,α πα πα ειχα τρομοκρατηθει γιατι ημουν κ μονη στο σπιτι κ κοιμηθηκα κατα τις 2...μετα το θετικο τεστ(καλα ο δικος μου επαθε σοκ)αμα σας πω θα ξεραθειτε στο γελιο εβαλα το πιο σεξι φορεματακι που ειχα κ πηγαμε για ποτακι την επομενη επλενα μπαλκονια κ μετα πηγα με συναδελφους για φαγητο σε μια ταβερνουλα γι'αυτο χαθηκα...τα νεα σας τι κανετε?κατερινακι τι λεει το i love karditsa?γιατι λεμε να το δουμε!

- voula mou εχεις μπουμπουκα?Να τη χαιρεσαι να εχει υγεια κ να ναι τυχερη στη ζωη της!!!να της δωσεις ενα ΤΕΡΑΑΑΣΤΙΟ φιλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι μωρε...ειναι γλυκουλα η κοιλιτσα και ακομη πιο γλυκο το περιεχομενο....!!!!!!!!!!κ εδω ειχε βροχες χθες ολη μερα...εκανε κρυυυυοοοο!!!περιεργα πραγματα...αλλιως μας ειχε σνηθισει τοσες μερες(απο κρητη ειμαι)εγω σημερα λεω να διαβασω γιατι ειναι και η τελευταια μου εξεταστικη κ πρεπει να τα περασω τα μαθηματα γιατι μετα θα εχω και 2 νινακια οποτε θα ειναι δυσκολο αν αφησω καποιο μαθημα...αλλα δεν εχω ορεξη ρε γαμωτοοοο!!!!ολο τα μωρακια σκεφτομαι κ δεν μπορω να συγκεντρωθω με τιποτα..για ποτακι πηγες???μια χαρα σε βρησκω..εγω τωρα πια δεν πινω τιποτα...αντε ενα κρασακι που πηγαμε και ηπιαμε μετα το σινεμα...οσο για το εργακι καλο ειναι μωρε..γελας πολυ με τις σκηνες που βριζουν κ με τον τροπο που μιλανε..ασε εκει εσκασα στο γελιο..να πατε να πατε..πλακα εχει...εσενα πως το πηρε ο δικος σου???για πες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ,ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ!!!!!

ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ,ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ...

ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...

LOLITAAMOY KAΛΑ ΚΑΝΑΤΕ...ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ Ε??

ΝΑΙ...ΕΧΩ ΜΙΑ ΖΟΥΖΧΟΥΝΑ ΣΧΕΔΟΝ 11 ΜΗΝΩΝ...

ΑΑΑΑΑΑΧ....ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟ,ΤΟ ΠΙΟ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ Κ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!ΟΧΙΙΙΙΙΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑ...ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ....

ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΔΕΙΣ Κ ΦΩΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πατερας μου ειναι απο τον ταυρονιτη..στα Χανια και η μαμα μου απο τον μυλοποταμο στο Ρεθυμνο...αλλα εμεις μενουμε Ηρακελειο...βολευει και τον αντρα μου με την δουλεια του αλλα και εμενα!!!

Εγω γεννηθηκα στην Γερμανια και μειναμε εκει μεχρι τα 10 μου...μετα ηρθαμε Ηρακλειο κ μεγαλωσα εδω...ηταν και η γιαγια μου εδω και αυτο βοηθησε πολυ τους γονεις μου...

Εσυ Βουλα μου απο οτι διαβασα στην συνετευξη σου εισαι απο τα Χανια ε???απο την πολη απο καποιο χωριο??που μενετε εσεις??αχ τελεια τα Χανια ε??ειδικα η παλια πολη..οποτε παμε με τον αντρα μου δεν θελουμε να φυγουμε..υπαρχει κ περιπτωση να μεινουμε μονιμα Χανια αν παρει μεταθεση(ειναι στην αεροπορεια κ μου λεει συνεχεια οτι η μοναδα στα Χανια ειναι καλυτερη απο δω)αλλα αυτο θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου????κ εγω απο ηρακλειο ειμαι.....αχαχχαχαχαχαχχ!!!!!!!!!!!ΑΑΑΑχουουουου θα δω τα μωρακια σου πρωτηηηηηηηηη................Αυριο την τεταρτη θα παω για χοριακη κ ελπιζω να βγει κ αυτη θετικη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????????

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΟΥΔΑ.Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΧΑΝΙΑ.

Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟ...

Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΕΙΑ.

ΛΟΛΙΤΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ????????

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η' ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula βλεπω κ οι 3 εχουμε κατι κοινο..χαχαχα....κ εγω εχω σχεση με τα αεροπλανα,ειμαι αεροσυνοδος...χιχιχι...Την τεταρτη λεω να παω αλλα να σου πω βρε βουλα μου εχω δυο θετικα τεστ αλλα εγω γιατι δεν νιωθω τιποτα διαφορετικο??λογικα κατι δεν πρεπει να ενιωθα???Ελπιζω τουλαχιστον αυτη να δειξει το σωστο αποτελεσμα οποιο κ αν ειναι αυτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ????ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ,ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ?????

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΤΙ....ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ...ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕ Η ΚΟΙΛΙΑ Κ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι να πω,ας δειξει ομως γιατι δεν μπορω να μην ξερω σιγουρα,εκνευριζομαι!!!χαχαχα...Aυριο θα πρεπει να παω στη δουλεια για ενα σεμηναριο...οποτε δεν μπορω να παω στο μικροβιολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τοση ωρα πρπσπαθω να γραψω και δεν μου το δημοσιευει...!!!!Λολιτα μου θα δεις η χοριακη σου θα δειξει...δεν υπαρχει περιπτωση...ολα τελεια θα πανεεεεε....κ εγω θα ειμαι απο ις πρωτες που θα δει το δικο σου νινι..χαχαχαχαχ Εγω γενναω στο μητερα(για να ξερεις δηλαδη που θα ερθεις χαχαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα κ βεβαια να μην απογοητευτεις!!!!!!!!!θα βαλεις στοχο για τον αλλον μηνα!!!αν κ δεν νομιζω να χρειαστεις γιατι αυριο θα μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα σε αλλο ποστ!!!!!!σου ευχομα;ι να δεις μια τοοοοοοοοοοοοοοσσσσσηηηηηηηηη μεγαλη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω τοοοοοοοσοοοοοοοο πολυ kalli να σαι καλα θα δειξει αυριο γιατι τα τεστ δεν τα εμπιστευομαι κ τοσο........Αλλα κ να μην ειμαι δεν πειραζει δεν θα πεθανουμε κιολας ολα για καποιο λογο γινονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolitaa έγραψε:

voula βλεπω κ οι 3 εχουμε κατι κοινο..χαχαχα....κ εγω εχω σχεση με τα αεροπλανα,ειμαι αεροσυνοδος...χιχιχι...Την τεταρτη λεω να παω αλλα να σου πω βρε βουλα μου εχω δυο θετικα τεστ αλλα εγω γιατι δεν νιωθω τιποτα διαφορετικο??λογικα κατι δεν πρεπει να ενιωθα???Ελπιζω τουλαχιστον αυτη να δειξει το σωστο αποτελεσμα οποιο κ αν ειναι αυτο!!!!!

Κουκλιτσα μου,δεν χαιρεσε που δεν εχεις καθολου συμπτωματα;;;Εγω στην κορη μου,εκτος απο κατι κραμπουλες στην αρχη,δεν καταλαβα τιποτα,μεχρι που γεννησα.

Απο τη στιγμη που εχεις 2 τεστ θετικα,ολα ειναι καλα!Η χοριακη απλα θα σου δειξει ποσων εβδομαδων εισαι.

Και μην ακους αυτα περι μητρικου ενστικτου κ διαφορα τετοια,καθε γυναικα ειναι διαφορετικος οργανισμος κ αντιλαμβανετε επισης διαφορετικα ολο το θεμα της εγκυμοσυνης,αλλη το καταλαβαινει απ'τις πρωτες μερες της συλληψης,αλλη αν μονο οταν το δει στον υπερηχο...

Και οι δυο υποψηφιες μανουλες ειναι ομως,κ αυτο δεν τους το παιρνει κανενας!

Αααααχ,αντε να ερθει κ η σειρα μας...εμεις ποτε θα ανακοινωσουμε τα νεααααααα...ποτεεεεεε;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε ζουμπι μου τι να πω δεν ξερω...απ'τη μια φοβαμαι απ'την αλλη αγχωνομαι απ'την αλλη ξετρελαινομαι στο οτι μπορει να εχω ενα μωρακι...δεν ξερω το κνσ μου(κεντρικο νευρικο συστημα χαχαχα)τα χει παιξει..ημουν που ημουν τωρα μ'αποτελειωσε!!!!!Εσυ εχεις κορουλα?ποσο ειναι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolitaa έγραψε:

Αχ βρε ζουμπι μου τι να πω δεν ξερω...απ'τη μια φοβαμαι απ'την αλλη αγχωνομαι απ'την αλλη ξετρελαινομαι στο οτι μπορει να εχω ενα μωρακι...δεν ξερω το κνσ μου(κεντρικο νευρικο συστημα χαχαχα)τα χει παιξει..ημουν που ημουν τωρα μ'αποτελειωσε!!!!!Εσυ εχεις κορουλα?ποσο ειναι τωρα?

να μην φοβάσαι, να χαίρεσαι γιατί μέσαι στην κοιλίτσα σου έχεις ένα πολύτιμο δωράκι... συγχαρητήρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα σ'ευχαριστω πολυ πολυ....χαιρομαι παρα πολυ ειναι οτι πιο πολυτιμο,πιο ομορφο ν'ακους το μικρουλι να σε λεει μαμα...εχω μεγαλωσει ηδη ενα παιδακι το βαφτιστηρι μου οι γονεις του χαθηκαν σε τροχαιο κ το μεγαλωσα απο 18 ημερων πραγματικα δεν υπαρχει πιο ομορφο συναισθημα....αλλα αγχωνομαι θα τα καταφερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολιτα μου,κοπελα μου που εισαι??εκανες χοριακη τελικα???τι εγινε??ασε μενα τα εχουν παιξει οι ορμονες μου και κλαιω με το παραμικρο τωρα...δεν ξερω τι να κανω...αλλα που θα παει θα μου περασει... :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα συγχαρητήρια!Θα φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου!Αυτό είναι άλλο π΄ραγμα δεν περιγράφεται και δεν συγκρίνεται με τιποτα!!!!!

Σου ευχομαι καλή εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...