Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τριτη 12 του μηνος....Συμπτωσεις....


Konstans

Recommended Posts

Σημερα ειναι Τριτη 12 του μηνος....

Ημερα Τριτη πριν καμποσα χρονια ειχα γεννηθει...

Ημερα Τριτη ειχες γεννηθει κ εσυ αντρουλη μου...

Ημερα Τριτη πριν δυομιση μηνες...εμαθα οτι ειμαι εγκυος....

Ημερα Τριτη μου εβγαζε το προγραμμα οτι θα ερθεις στον κοσμο....αλλα δεν προλαβες ψυχουλα μου...

ηταν 12 του μηνος που σε πηραν απο μεσα μου....

......12 νοεμβριου στα γενεθλια του αντρουλη μου....κ τωρα ακριβως δυο μηνες μετα ... .................................

ημερα Τριτη.............κ σε ....................

.....12 μερες τα δικα μου γενεθλια.........

Πιστευω στις συμπτωσεις σε αυτη τη ζωη...τιποτα δεν ειναι τυχαιο....ολα γινονται για καποιο λογο...κ ολα οδηγουν καπου.........

Η ζωη προχωραει....κ μπορει να μην ξεχναμε, αλλα προχωραμε με ψηλα το κεφαλι....

καληνυχτα φιλεναδες μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όπως είπες "η ζωή προχωρά", εύχομαι στο μέλλον να έχεις μια επιτυχή κύηση και η γέννηση ας μην είναι η 12η!!! :kiss:

καλημέρα σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Πιστευω στις συμπτωσεις σε αυτη τη ζωη...τιποτα δεν ειναι τυχαιο....ολα γινονται για καποιο λογο...κ ολα οδηγουν καπου.........

:(

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πίστευα στις συμπτώσεις,στην μοίρα,στο''γραμμένο''κτλ...

Τώρα τελευταία όμως έχω αρχίσει να αλλάζω γνώμη.Δε μπορεί να είναι όλα τυχαία.. :unsure: Ή μήπως είναι; :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstans λυπάμαι πολύ πραγματκά αλλά μην το βάζεις κάτω.Η ζωή συνεχίζετε και ένα άλλο μωράκι θα έρθει σύντομα και που ξέρεις μπορεί να είναι και 12 του μήνα όταν θα συμβεί αυτό;ποτέ μην χάνεις την ελπίδα σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε φιλεναδες!!!

Πραγματικα, τι να πω...ηταν τελειως κουλο...που καθομουν κ σκεφτομουν τοσες συμπτωσεις!!! Αν ειναι δυνατον.....τριτη κ 12...πω πω πω

Το μονο που ευχομαι τωρα,...ειναι να περασουν οι μερες....κ να καταφερω να το ζησω απο την αρχη....ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ.......

Μεσα απτην καρδια μου, τις ιδιες ευχες κ σε ολες εσας κοριτσαρες μου...που προσπαθειτε για ενα σπορακι... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans mou katalavenw tin agwnia sou y k egw stin idia fasi eimai me sena, perimenw pws k pws na perasoun oi mines na 3ana 3ekinisw prospa8eies..Marti mallon 8a exw to ok apo tin ginaikologo mou na 3ekinisw pali...Axxx den pernane :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Konstans mou katalavenw tin agwnia sou y k egw stin idia fasi eimai me sena, perimenw pws k pws na perasoun oi mines na 3ana 3ekinisw prospa8eies..Marti mallon 8a exw to ok apo tin ginaikologo mou na 3ekinisw pali...Axxx den pernane :(

Andria μου κ βεβαια θυμαμαι κ τη δικη σου φαση, αφου ειναι ολοιδια η δικη μου!!! Αντε με το καλο να ξεκινησεις κ εσυ παλι!!!

Εγω αφαιρεσα τη σαλπιγγα ενω εσυ αποτι θυμαμαι χρησιμοποιησες μεθοτρεξατη ε? Πρεπει σιγουρα να περασουν τουλαχιστον 3 μηνες λογω της χημικης αυτης ουσιας. Να περιμενεις!!!

Εκανες σαλπιγγογραφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...