Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ K BOΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....!


Recommended Posts

mammy ειμαι ασυγκρατητη και ενω ειναι πολυ νωρις να κοιταω για βαφτησια μολις μου ειπαν οτι ειμαι εγκυος τρελαθηκα απο την χαρα μου και "τσακισα" το ιντερνετ :laugh: :laugh: .εχω βρει οτι ποιο απιστευτο μπορεις να φανταστεις χαχαχχα.Φυσικα οτι βλεπω το περναω και απο εδω μια μολις καποια απο εμας θελει κατι οποτε θα δειτε πολλα τρελα απο μενα χαχαχχαχα.κανε μια βολτα στο λινκ να δεις να τρελαθεις τι εχουν βγαλει απο γλυκα.....www.sugarart.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy ειμαι ασυγκρατητη και ενω ειναι πολυ νωρις να κοιταω για βαφτησια μολις μου ειπαν οτι ειμαι εγκυος τρελαθηκα απο την χαρα μου και "τσακισα" το ιντερνετ :laugh: :laugh: .εχω βρει οτι ποιο απιστευτο μπορεις να φανταστεις χαχαχχα.Φυσικα οτι βλεπω το περναω και απο εδω μια μολις καποια απο εμας θελει κατι οποτε θα δειτε πολλα τρελα απο μενα χαχαχχαχα.κανε μια βολτα στο λινκ να δεις να τρελαθεις τι εχουν βγαλει απο γλυκα.....www.sugarart.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy ειμαι ασυγκρατητη και ενω ειναι πολυ νωρις να κοιταω για βαφτησια μολις μου ειπαν οτι ειμαι εγκυος τρελαθηκα απο την χαρα μου και "τσακισα" το ιντερνετ :laugh: :laugh: .εχω βρει οτι ποιο απιστευτο μπορεις να φανταστεις χαχαχχα.Φυσικα οτι βλεπω το περναω και απο εδω μια μολις καποια απο εμας θελει κατι οποτε θα δειτε πολλα τρελα απο μενα χαχαχχαχα.κανε μια βολτα στο λινκ να δεις να τρελαθεις τι εχουν βγαλει απο γλυκα.....www.sugarart.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥΣΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΑΥΤΑ..ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ

ΝΑ ΒΑΛΩ??? ΤΙΣ ΠΑΣΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΞΩΤΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!!!

ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ..

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΜΑΜΥΚΟΥΛ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥΣΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΑΥΤΑ..ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ

ΝΑ ΒΑΛΩ??? ΤΙΣ ΠΑΣΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΞΩΤΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!!!

ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ..

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΜΑΜΥΚΟΥΛ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥΣΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΑΥΤΑ..ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ

ΝΑ ΒΑΛΩ??? ΤΙΣ ΠΑΣΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΞΩΤΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!!!

ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ..

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΜΑΜΥΚΟΥΛ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΟΝΤΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1 ΕΥΡΩ ΕΑΝ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ Ο,80. ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΝΑΞΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ. Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥΓΚΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ SITE ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΙΑ ΤΟΥ. WWW.bobonieres.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΟΝΤΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1 ΕΥΡΩ ΕΑΝ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ Ο,80. ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΝΑΞΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ. Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥΓΚΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ SITE ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΙΑ ΤΟΥ. WWW.bobonieres.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΟΝΤΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1 ΕΥΡΩ ΕΑΝ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ Ο,80. ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΝΑΞΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ. Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥΓΚΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ SITE ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΙΑ ΤΟΥ. WWW.bobonieres.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλησπέρα! Σε τεστ ωορρηξίας να πάρω hometest ή one step; Παλιά έπαιρνα τα ψηφιακά, αλλά τώρα μέχρι να στρώσει ο κύκλος μου, δεν με συμφέρουν. 
    • Συνήθως τα πρώτα δεν κάνουν μεγάλη κοιλιτσα αλλά έχει να κάνει και με το σώμα κάθε γυναίκας  τωρα εσυ που ήσουν ακρετα αδύνατη όντως πίστευα πως θα έχεις και εσυ μικρή κοιλιτσα 😂  χαλάλι όντως ας πάρουμε γερά μωράκια στα χέρια μας και όλα τα υπόλοιπα είναι σε δεύτερη μοίρα όπως τα λες 🥰 προσπαθούσες πολύ καιρό ;
    • Κοιτα πέρα από το χιούμορ που κάνω εγω να πω την αλήθεια δεν με πειράζει που έχει αλλάξει το σώμα μου ούτε το στήθος ούτε καποια κιλά που έμειναν από την πρώτη εγκυμοσύνη γιατί όπως είπε και η @Christi.D. επειδή και εγω δυσκολεύτηκα να μεινω εγκυος στο πρώτο μου παιδάκι ολα αυτά δεν με ένοιαξαν και πολύ απλά επειδή η αλλαγή είναι λίγο απότομη θέλεις λίγο τον χρόνο σου να καταλάβεις τι γίνετε με το σωμα σου  αλλα επειδή εσυ katiana έχεις μια τέτοια κακή εμπειρία δεν ξέρω καθόλου πως μπορεί να νιώθεις τώρα με τις αλλαγές..ίσως είναι και λογικό που δεν θες να ανέβεις στην ζυγαριά.. εδώ μερικές φορές με πιάνει άγχος εμένα που δεν είχα και τέτοια εμπειρία όπως εσυ  εγω να σου πω την αλήθεια όταν βγήκα από το μαιευτήριο η κοιλιά μου εξαφανίστηκε αμέσως μέχρι να σαραντησω εχασα 10 κιλά χωρίς να κάνω τίποτα απλά σίγουρα δεν έγινε τόσο σφιχτή όπως ήταν και έμειναν λιγες ραγάδες χαμηλά.. εγω ξέρω το αντίθετο για τον θηλασμό εμένα μου είπε η μαία πως βοηθάει να χάσεις κιλά ο θηλασμός, τουλάχιστον εγω δεν εβαλα κιλά στον θηλασμό ίσα ισα εχασα κιολας απλά δεν τα εχασα όλα ☺️
    • Αχ αχ αχ. Βρε κορίτσια να σας πω την ανησυχία μου πάνω σ' αυτό; Έχοντας περάσει μια ανορεξία στα 17 μου και μια παρ' ολίγον στα 30 μου, φοβάμαι να ζυγιστώ ξανά! Ήδη στα +6 στις 23/4. Μετά απο τόσο φαί και γλυκό αυτές τις μέρες δε θέλω ν' ανέβω στη ζυγαριά! Μ' έχουν φοβήσει και κάποιες που μου λένε ότι εκτός απο τον 8ο κι 9ο που βάζεις παραπάνω... βάζεις λέει πολλά και στο θηλασμό! Ενώ χαίρομαι την κοιλίτσα μου... ανησυχώ για το πως θα μου "σκάσει" με τα κιλά και πω θα το αντιμετωπίσω πάλι!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...