Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ... ??


ΝΑΝΙ2004

Recommended Posts

Nai imoun egkuos k den exan vgei thetikes...k eixa kanei k treis..na pw oti ekana mia...paei sto kalo...alla treis???eleos...kruvotan to nini...

meta otan ekana auton tn mina vgike karampinata thetiki afou imoun k stn 8 ebdomada..ase polu talaipwrithikame me tn antra mou alla twra ola kala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειλικρινα δεν ξερω τι να πω...εχω μεινει αφωνη. στην αλλη παρασκευη θα παω στην γυναικολογο να δω τι συμβαινει...θα δουμε.παντως σας ευχαριστω ολες σασ για την συμπαρασταση σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tipota kopela mou...na ksereis oti k na xreiasteis se emas(nomizw milaw ek merous olwn mas)mporeis na milas aneta k na les oti se apasxolei..me to kalo na pas sto giatro sou k ta kalutera apotelesmata koukla mou...

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meniamama έγραψε:

Νάνι καλημέρα τι έγινε αδιάθετησες τελικά;

ξερεις τι? κατεβηκε αιμα, ειναι κοκκινο αλλα δεν ειναι η συνηθισμενη ροη που εχω..θα παω στην γιατρο ουτως ή αλλως την αλλη παρασκευη να δουμε τι συμβαινει, κι αποφασισα να της πω να μου γραψει και ολες τις εξετασεισ που πρεπει να κανω. ξερω οτι εχω πολυκυστικες αλλα μηπως συμβαινει και κατι αλλο που δεν ευννοει την γονιμοποιηση.

εσυ εχεις κανει?ξερεις ποσο κοστιζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι δεν εχω ιδέα για αυτές τις εξετάσεις.Κάποια ανωμαλία του κύκλου θα ήταν λογικά.Πόσους μήνες προσπαθείτε με τον άντρα σου;οι γιατροί λένε ότι υπάρχει πρόβλημα άμα μετά από ένα χρόνο προσπαθειών δεν έχεις μείνει έγκυος ακόμα.Κανε εσυ τις εξετάσεις σου κ καλό είναι να πεις και στον άντρα σου να κάνει κ αυτός εξέταση σπέρματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι δεν εχω ιδέα για αυτές τις εξετάσεις.Κάποια ανωμαλία του κύκλου θα ήταν λογικά.Πόσους μήνες προσπαθείτε με τον άντρα σου;οι γιατροί λένε ότι υπάρχει πρόβλημα άμα μετά από ένα χρόνο προσπαθειών δεν έχεις μείνει έγκυος ακόμα.Κανε εσυ τις εξετάσεις σου κ καλό είναι να πεις και στον άντρα σου να κάνει κ αυτός εξέταση σπέρματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ ΜΟΥ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΤΙς ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!!!ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ 3-5 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ 160 ΕΥΡΩ. ΑΝ ΘΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ. ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΥΚΛΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΡΗΣΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ 7-8 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ, 10 ΕΥΡΩ. ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΑΛΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ, ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ 165 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ 107 ΕΥΡΩ. ΤΟ ΙΑΣΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 190 ΕΥΡΩ. ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ, Η ΤΙΜΗ ΠΟΙΚΙΛΛΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΤΟΥ ΒΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ, ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ!!!ΤΩΡΑ ΒΟΥΡ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ!!!ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη την παρασκευη θα παω. ρε συ κατεβηκε το αιμα,οχι και τα ποταμια που εχω παντα αλλα εχω ενα μονιμο πονο στην αριστερη ωοθηκη.νομιζω δηλαδη οτι ειναι ωοθηκη.αλλο παλι και τουτος ο πονος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φιλεναδα.ναι πηγα στην γιατρο. μου βρηκε μια κυστη η οποια πρεπει να υπηρχε και τωρα φαινεται οτι υποχωρει.οποτε μαλλον γι αυτο εγινε και η καθυστερηση.μου εκανε καλλιεργεια και μου εγραψε και εξετασεις για προγεννητικο ελεγχο.πηγα σημερα εδωσα αιμα και θα περιμενω για απαντησεις.

παντως στον υπερηχο εκτος της κυστης, ενδομητριο μητρα δεν φαινονται λεει να εχουν προβλημα ειναι μια χαρα...θα δειξουν και οι απαντησεις των εξετασεων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα.λυπαμαι για την αγωνια που περασες.αυτο με την καθηστερηση και την κυστη το ξερω απο πρωτο χερι,το παθενω πολυ συχνα μην σε ανχωνη η ολοι κατασταση ολα θα πανε καλα.εγω πιο πολυ εβγαζα κυστες παρα ειχα γωνιμες και ωμος εχω 2 θυρια μεσα στο σπιτι.εχω κανει και ορμονολογικες ρξετασεις και ειχα μονο ανεβασμενα ανδρογονα.μην ανχωνεσαι για τιποτα,ολα θα παρουν των δρωμο τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι....αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα των εξετασεων. για τα ανεβασμενα ανδρογονα εκανες καποια θεραπεια?μετα απο ποσο καιρο προσπαθειων ηρθε το νινι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εκανα καμια θεραπεια.εκανα εξετασεις οταν ημουν 16 και παντευτηκα στα 19.δεν ειχα γωνημες μερες,με θεραπεια στον δευτερο μηνα εμηνα και χωρις θεραπεια πρωσπαθουσα 9 μηνες χωρις σταθερο κυκλο.αλλα στον μικρο μου γιο δεν εκανα τιποτα απολητος μια φορα ολοκληροθηκε και εμηνα αμεσως.και το ανχως πεζει τον συμαντηκοτερο λογο θα ελεγα.αμακρι να μην εχεις τιποτα απολητος και απλα δεν ετυχε.εξετασεις σπερματος κανατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ...

ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΕΧΩ ΥΓΡΑ ΛΕΥΚΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ,ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ, ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2ΜΕΡΕΣ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ....ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου ασουλιου.Κοίτα όλα είναι πιθανα αλλά είναι νωρίς!Εγώ είχα τσίμπηματα στην μια ωοθηκη και πολύ πρησμένο στήθος 5 μέρες πριν την καθυστέρηση.Άλλαξες μήπως κάτι στο πρόγραμμα σου κ σε κούρασε;πάντως εύχομαι να έχεις καθυστέρηση ολόψυχα!

Εσυ νάνι2004 πήρες τ αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα μονο τα αποτελεσματα αποτην καλλιεργεια και ηταν μια χαρα.τα υπολοιπα του προγεννητικου την δευτερα το απογευμα....αλλα αμα σου πω τι μου συμβαινει την τελευταια βδομαδα θα γελας μαζι μου....εχω απιστευτη, τρελη, και σπαστικη φαγουρα στο στηθος....φυσικα ειναι ασχετο εντελως αφου αδιαθετησα εστω και με μια βδομαδα καθυστερηση και η χοριακη ηταν μηδεν....τι να πω.ο οργανισμος μου τα εχει παιξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον από το άγχος έχεις φαγούρα.Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε!Κάντε πολλές προσπάθειες αυτό το μήνα!Άντε κ περιμένω την μεγάλη ανακοίνωση!Πόσο χρόνων είσαι?(μπαίνω με το κινητό στο ίντερνετ κ ούτε προφίλ μπορώ να διαβάσω ούτε πμ)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας .ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων.τελευται απεριοδοσ 13 ιανουαριου.η κανονικη διαρκεια του κυκλου μου ηταν 31 μερες.τουσ τελευταιουσ 2 μηνεσ ομωσ πηγε στις 27.

αυτο το μηνα αποφασισα να παρω τεστ ωορυξιασ.το ξεκινησα την 11 μερα και μεχρι σημερα δεν χαμογελασε (που ειναι η 18)με βαση τον κυκλο τον 27 ημερων οι γονιμεσ περασαν τι συμβαινει εχετε παρομοια εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofoulina μην αγχώνεσαι κ μην τα πολυπιστεύεις αυτα τα τεστ.Εγώ έμεινα έγκυος ενώ δεν ήμουν λογικά σε γόνιμες μέρες.Είχα τελ.Περ. 12/4/07 κ είχαμε κάνει σεξ τέλος του μήνα.Είναι νωρίς πάντως οι 3 μήνες για να αγχώνεσαι.Αν είναι όλα φυσιολογικά θα μείνεις σίγουρα έγκυος τους επόμενους μήνες.Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο οργανισμος μου εχει τα ψυχολογικα του....αυριο το απογευμα θα παρω τις υπολοιπες εξετασεις και θα σου γραψω...27 ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα είσαι κ εσυ νάνι!Εγώ 28 είμαι!Μην αγχώνεσαι καθόλου.Πάντως από θέμα ηλικίας είσαι πολύ γόνιμη!Σεξ κ πάλι σεξ χωρίς άγχος!Φιλιά κ περιμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...