Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ... ??


ΝΑΝΙ2004

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 11/12. ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΤΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ, ΟΥΤΕ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ... ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΑΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΣΗΜΕΡΑ 29 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΛΕΤΕ ΝΑ????? ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΑ.ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΗΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ...

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΛΟΓΩ ΔΙΑΙΤΑΣ Ή ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος.Έχετε κάνει ελεύθερα αυτό τον μήνα;το ίδιο και μια φιλη μου.Ήταν η πρώτη φορά που άργησε η περίοδος της και είναι έγκυος!Εγώ εχω άστατο κύκλο πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Η 14 ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΝΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ!!ΑΠΛΑ ΜΕ ΠΑΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Η ΖΥΓΑΡΙΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΗΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ...ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Ε?

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΥΔΕΝ ΙΧΝΟΣ ΑΠΟ ΑΙΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πιστευω να κανεις καμια διαιτα πεινας????γιατι αυτο δεν βοηθαει κ τοσο :( αλλα εχεις κ καθυστερηση!!!εκανες κανα τεστ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε περιμενε καποιες μερες κ μετα κατευθειαν για χωριακη εεεε?????????????ενημερωσε κ το διατροφολογο σου ομως για παν ενδεχομενο!!!!καλη μας επιτυχια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou perasa k egw apo auto to stadio tou agxous k pistepste me den voithaei antitheto mono kako mporei na kanei an telika eiste egkuoules...NANI2004 pigaine na kaneis mia xoriakoula...logika tha deiksei...na iremiseis k esu...na ksekourazesai...na kaneis oti kalutero mporeis gia to ninaki..!!!loipon sas euxomai na exete sporakiiii k an oxi griiiigora na apoktisete ena...!!! :):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω να περιμενω μεχρι την παρασκευη για να συμπληρωθει μια βδομαδα.παντως ακομη δεν εχει ερθει τιποτα.κατι πονακια χαμηλα εχω...θα δειξει.

μαιρη εσυ κανενα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ρθε τελικα πριν μια ωρα!!! :( αλλα οχι δεν το βαζω κατω!!!βουυυυυυυυυυυυυυυρρρρ στη προσπαθεια!!! :P :woohoo: :woohoo: εσυ νανι μου τπτ ακομα εεε????!!!!ετσι μπραβο αντε μια-μια να μπαινει στο babyclub :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι τιποτα ακομη...εχω καποια υγρα αλλα τιποτα.θα περιμενω ομως μεχρι την παρασκευη για να συμπληρωθει μια βδομαδα και μετα θα κανω χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοο κοριτσακι μου!!!!να σε ξεχασει η ρουφιανιτσα για 9 μηνες!!!!αντεχεις μεχρι την παρασκευη???εισαι γενναια το παραδεχομαι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανι μου,υπάρχει περιπτωση να εισαι εγκυος.Αυτό που λες να περιμενεις ειναι μια βδομαδα και μετα να κάνεις χοριακή.

Καλή αναμονή και εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα ειναι η τριτη μερα καθυστερηση!το πρωι ομως που ξυπνησα και πηγα τουαλετα την ωρα που σκουπιζομουν ειδα αρκετα υγρα με ανοιχτο ροζ χρωμα. (σορυ για την περιγραφη).οποτε λετε να κατεβει ε?

κριμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα δεν κρατηθηκα κι εκανα τεστ.βγηκε αρνητικο......κλαψ..... η περιοδος ομως δεν εχει ερθει και ειμαι σημερα στην τριτη μερα καθυστερησης.

τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα νανι μη στεναχωριέσαι!αν δε σου κατεβει τις επόμενες ώρες,έχεις ελπίδες ακόμα και με αρνητικό τεστ.Μπορει η σύλληψη να έγινε αργότερα απ οτι υπολογίζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν εγώ έμεινα έγκυος είχα ροζ υγρα για 10 μέρες και ήταν η μεταφορά του εμβρύου στη μητρα από την σαλπιγγα.Νόμιζα ότι θα αδιάθετησω αλλά δεν ερχόταν έκανα 2 τεστ αρνητικά.Ανησύχησα πολύ νόμιζα ότι κάτι είχα.Ύστερα από μια βδομάδα έκανα τεστ ούρων σε νοσοκομείο και βγήκε θετικό!Είχα όμως και πόνους νόμιζα ότι κατεβαίνει η περίοδος συνέχεια.Εσυ το νιώθεις αυτό;για μένα περίμενε άλλες 4 μέρες και κανε χοριακη.Ίσως η σύλληψη να έγινε αργά όπως και η δίκη μου γι αυτό σου δείξε αρνητικό το τεστ.Αφού να φανταστείς μετά το τεστ ούρων που έκανα σε νοσοκομείο δεν το πίστευα ότι βγήκε θετικό πήρα και από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό!Πηγα σε 5 μέρες στο γυναικολόγο και είδαμε το έμβρυο στον υπερηχο!Μια μικρή τελίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου!μου δινεις θαρροσ. ναι εχω πονακια κι ολο λεω κατεβηκε!αλλα θα περιμενω...δεν μπορω να κανω κατι αλλο.μακαρι να εχει αργισει να γινει η συλληψη!αν δεν κατεβει θα παω για χοριακη την παρασκευη και ειδωμεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε είχες τελ.Περίοδο;θυμάσαι ποια ημερομηνία περίπου το κάνατε;εγώ είχα 12/4 το κάναμε 28/4 δηλ την 17η μέρα και έμεινα με την πρώτη!Έγινε αργά η σύλληψη.Α επίσης είχα και κάτι σαν τσίμπηματα καρφίτσας χαμηλά αριστερά η δεξιά κ αίσθημα βάρους στην κοιλιά.Δεν πίστευα ότι είμαι έγκυος νόμιζα ότι είχα κάτι σοβαρό γιατί ένιωθα περίεργα.Πονούσα και στο σεξ τότε.Άντε περιμένω καλά νέα!Που θα ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meniamama έγραψε:

Πότε είχες τελ.Περίοδο;θυμάσαι ποια ημερομηνία περίπου το κάνατε;εγώ είχα 12/4 το κάναμε 28/4 δηλ την 17η μέρα και έμεινα με την πρώτη!Έγινε αργά η σύλληψη.Α επίσης είχα και κάτι σαν τσίμπηματα καρφίτσας χαμηλά αριστερά η δεξιά κ αίσθημα βάρους στην κοιλιά.Δεν πίστευα ότι είμαι έγκυος νόμιζα ότι είχα κάτι σοβαρό γιατί ένιωθα περίεργα.Πονούσα και στο σεξ τότε.Άντε περιμένω καλά νέα!Που θα ναι!

τελευταια περιοδο ειχα 11/12. το καναμε στανταρ στισ 25/12 και μετα στις 3/01.

εχω τρομερη αγωνια φιλεναδα.θελω παρα πολυ να ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου το εύχομαι με όλη μου την ψυχή!Την παρασκευή θα περιμένω νέα σου!15η μέρα το κάνατε!Η πιο γόνιμη είναι!!Δε μου πες σου χει ξανατυχει να έχεις ροζ υγρα και να μη σου ρχεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meniamama έγραψε:

Σου το εύχομαι με όλη μου την ψυχή!Την παρασκευή θα περιμένω νέα σου!15η μέρα το κάνατε!Η πιο γόνιμη είναι!!Δε μου πες σου χει ξανατυχει να έχεις ροζ υγρα και να μη σου ρχεται;

ροζ υγρα ειχα μονο σημερα την τριτη μερα καθυστερησης δηλαδη σημερα, και μονο το πρωι οταν σκουπιστηκα. μετα τιποτα.

εχω στεναχωρηθει με το αρνητικο τεστ γαμωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...