Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ......Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ!


Recommended Posts

ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ....

ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 3ΗΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΣΤΙΣ 12/11 ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ!

ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΟΚΟΤΣΙΔΟΥ ΜΟΥ..

ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ..ΚΛΙΣΜΑ,ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΤΛ...ΕΝΙΩΘΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ..ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΑΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΘΑΛΑΜΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝΑ.

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΤΕ ΤΟ ΚΛΙΣΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ...ΕΙΧΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ..

ΣΤΙΣ 7 ΗΡΘΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ,ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΕΠΑΝΩ ΟΡΟΦΟ,ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΟΡΟ,ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΠΟΘΕΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ.ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ......ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΕ ΔΥΟ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΗΡΕΜΗ.ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΞΩ...ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΛΙΩΝΑΝ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΕΧΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΥΛΟΥΣΑ ΑΡΓΑ ,ΕΙΧΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΟΥΡΩΝ,Ο ΓΙΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΘΑ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΠΟΛΥ.

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5,30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΨΗΛΑ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΔΟΣΗ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΠΡΩΞΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ...ΠΟΝΟΥΣΑ ΤΡΕΛΑ...ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ...ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ..ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΚΟΥΣΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΗΡΘΕ Η ΜΑΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙ

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ...ΣΠΡΩΧΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ Η ΚΡΑΥΓΗ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ ,Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΑΚΟΥΕΙ Τ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΜΠΟΥΚΑΡΕΙ..(ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΜΕΤΑ)

....ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΚΟΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕ Η ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ...

ΠΗΡΑ ΘΑΡΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΩΡΕΣ????ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΣΠΡΩΧΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ....ΝΑ ΤΟ ........................

ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ.....ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΛΕΕΙ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ???Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ,ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...4220!!!ΧΑΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑΡΑ...

ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ....ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ...

5.40 ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΡΑΨΕ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ,ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΟΥΠΕΡ,ΚΑΙ ΝΟΥΡΓΙΑ ΠΤΕΡΥΓΑ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ

ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΟΥΝ,ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΠΤΕΡΥΓΑ.Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΗΣΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΤΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΑΤΑΘΛΙΨΟΥΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ...

ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΝΑ ΤΟ ΓΕΥΤΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΣΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχ συγκινηθηκα!! Να σου ζησει κοπελα μου! Να ναι γερη και καλοτυχη!! Θυμηθηκα τωρα γι αυτο που ειπες με τον αντρα σου... Εμενα ηταν μεσα μεχρι που βγηκε το κεφαλι. Και καθοταν ασπρος με το κεφαλι στον τοιχο και φωναζε -σπρωξε λιγο ρε Αννααααααααα... κλαιγοντας!! :laugh: :laugh: Αφου μετα τον εβγαλε εξω ο γιατρος!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

purple να σου ζήσει η κορούλα!και εγώ στο Αλεξάνδρα γέννησα 14/12 και εγώ στην καινούργια πτέρυγα σε τρίκλινο και έμεινα πολύ ευχαριστημένη.Μπράβω στο γιατρό σου που δεν σου έκανε καισαρική που θα ήταν η εύκολη λύση για κάποιον άλλο γιατρό όπως συνηθίζεται...να το χαίρεσαι το κουκλάκ :):) ι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει!

Να σας ζήσει!

Να σας ζήσει!

Να σας ζήσει!

Να σας ζήσει!

Πω πω το τι δάκρυ μου κυλάει....

Να είσται γεροί οικογενειακός και να χαίρεστε ο ένας τον άλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟλύ συγκινητική η ιστορία σου...ανυπομονώ να κρατήσω στην αγκαλιά μου και το 2ο παιδάκι μου...η στιγμή της γέννας είναι από τις ωραιότερες στη ζωή μιας γυναίκας πιστεύω..΄΄ετσι όπως τα περιέγραφες μου έρχονταν εικόνες από τη δική μου γέννα στο Δημητράκη..τι εμπειρία..!!Ευχομαι να είναι γερό , ευτυχισμένο και καλότυχο το κοριτσάκι σου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου να σας ζήσει!!!!

Να'ναι γερή, ευτυχισμένη και καλότυχη στη ζωή της!!!

Πλάνταξα στο κλάμα.. τα'γραψες τόσο συγκινητικά... :blush::blush:

Άλλαξε το τικεράκι σου!!! Η μπουμπού είναι εδώ!!!!!! ;):P :laugh: :laugh:

Φιλάκια πολλά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Πλάνταξα στο κλάμα.. τα'γραψες τόσο συγκινητικά... :blush::blush:

Τα ίδια με τη Ρουλίτσα και εγώ... Κατασυγκινήθηκα... Είναι που πλησιάζει και η ώρα μου και ώρες ώρες τα έχω χαμένα! Πήρα θάρρος τώρα, χεχε!

Να 'ναι πάντα καλότυχη και ευτυχισμένη!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!Περιμένω κι εγώ το μωράκι μου σε 3 μήνες και βούρκωσα με την περιγραφή σου!!!Τι ευτυχία να είμαστε γυναίκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου!!!!!!!!καταπληκτικη η εμπειρια σου....

και συ ερωτευμενη με την κορη ε??????

αχχχχχχ εμενα μου ερχεται να την φαω την δικια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ! Πολυ κλαμα...!

Να σου ζησει να ναι γερη ...!

Πολυ συγκινιτικο να το περιγραφεις!

..και ακομα πιο συγκινητικο να το διαβαζεις και να μην εχεις γεννησει ακομα!

Τελεια θα εισαι τωρα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι θα το πω...με πηραν τα ζουμια!!!πολυ συγκινητικο!!!δεν εχω ζησει ακομα αυτη την εμπειρια αλλα καθε φορα που διαβαζω μια δικια σας μου φαινονται τα πραγματα πιο ευκολα!!!!

purple να χαιρεσαι την κοπελαρα σου...να σου ζησει και να ειναι παντα ευτυχισμενη...αν θυμαμαι καλα το δωματιακι σας ηταν υπερπαραγωγη πολυ ομορφο ελπιζω να της αρεσε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΑ ΕΥΧΗΘΩ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ

ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ,ΜΑ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΓΙΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΖΟΡΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΗΝ

ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ

ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΕΝΝΑΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΕΥΚΟΛΑ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! :):)

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει!!!!γερο καλοτυχο και ευτιχισμενο να ειναι παντα και να το δειτε οπως επιθυμητε! :kiss::kiss: !!!!καλη λοχεια και σε εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...