Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΜΕΡΑ


Goldy2308

Recommended Posts

Καλημέρα! :cheer:

Μόλις έγινα κι εγώ μέλος αυτής της παρέας. Πολύ συχνά παρακολουθούσα τις συζητήσεις σας κορίτσια και έπαιρνα απαντήσεις σε πολλά ερωτήματα.

Δεν είμαι ακόμα μανούλα, αλλά ελπίζω να γίνω σύντομα. Για την ακρίβεια, είμαι στον πρώτο μήνα προσπαθειών και, παρόλο που γνωρίζω πόσο μικρές είναι οι πιθανότητες σύλληψης, από την πρώτη προσπάθεια, ελπίζω. Θα ξέρω σε 2 εβδομάδες περίπου.Ως τότε υπομονή. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ. με το καλό να μείνεις έγκυος και να γίνεις μανουλα!!! Καλα πως αντεχες να διαβαζεις μονο και να μην σχολιαζεις???

:laugh: :laugh:

Μια απο τα ιδια ειμαι και εγω!!! :(:)

αντε θα τα λεμε...

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....καλώς την! Εμένα πάντως τα κορίτσια εδω μου έφεραν γούρι. και εγω σχετικά νέα είμαι! έμεινα έγκυοσ μετά απο 5 μήνες προσπάθειας. Μην ανυσηχείς και μην αγχώνεσαι. μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις. εγω τώρα είμαι 1 μηνου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλή χρονιά!!!

Σου εύχομαι ότι καλύτερο και σύντομα μανούλα.

Είμαι η Άσπα και έχω 2 παιδάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πραγματικά με συγκινεί η άμεση ανταπόκρισή σας και σας ευχαριστώ θερμά!

Θα ήθελα να ρωτήσω τις μανούλες για τα πρώτα συμπτώματα της εγκυμοσύνης. Πότε αρχίζουν?

Σήμερα ας πούμε,είχα κάτι περίεργα πονάκια, σαν ελαφριές συσπάσεις χαμηλά αριστερά στη σάλπιγγα. (Σημείωση: ωορηξία είχα από την αριστερή ωοθήκη αυτό το μήνα και επαφές 14η-16η-19η ημέρα.)Τώρα βρίσκομαι στην 21η ημέρα του κύκλου μου. Αν καταφέραμε να συλλάβουμε τον πελαργό, υπάρχει περίπτωση αυτές οι συσπάσεις να είναι σύμπτωμα? :blink:

Ξέρω, δεν πρέπει να αγχώνομαι και να το σκέφτομαι διαρκώς, αλλά πώς γίνεται να πάψεις να σκέφτεσαι κάτι που λαχταράς τόσο πολύ?! Με καταλαβαίνετε, έτσι? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα goldy και γω καινουρια ειμαι,δεν εχει πολυ καιρο που γραφτικα,σ ευχομαι ενα υγιες μωρακι αλλα για ν σ ειναι πιο ευκολο να μινεις εγκυος μην ανχονεσε ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος.Εγω τυχαια εμινα εγκυος δεν το ειχαμε προγραματισμενο οποτε εγινε κατευθιαν.αντε θα περιμενουμε νεα σ.φιλια πολλα :):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλημερα κ απο μενα!!

Εγω Goldy μου, οπως βλεπεις ειμαι η νυχτερινη βαρδια!! Κραταω το φορουμ μετα τις 04.00 τα ξημερωματα!!

Οτι χρειαστεις, χτυπα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλως ηρθες στην παρεα μας...κ συντομα εγκυουλα μ' ενα γερο μωρακι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...