Μετάβαση σε περιεχόμενο

AUTOS O MINAS LETE NA NAI TUXEROS??


kelly24

Recommended Posts

Kalispera koritsakia mou!!meta apo 9 mines prospathias pisteuw oti auto to mina kati egine!!den exw katholou stathero kuklo den exw idea pote einai oi gonimes meres!!perimenw stis 12/1.edw kai 3 meres gemisa spurakia sto proswpo kai me ponane .otan perimenw vgazw ma oxi tosa polla kai toso megala!to stithos mou einai elafros prismeno kai simera to prwi eniwsa ena tromero pono xamila stin koilia san krampa kratise panw apo 5 lepta kai itan poli dunatos ponos oxi san periodou!!teleutaia periodo eixa 12/1!makari vre koritsia autos na nai o minas mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Κελυ μου,μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα...αλλα χωρις να θελω να σου κοψω τα φτερα,μονο απο αγαπη σου μιλαω,μην δινεις σημασια στα συμπτωματα αυτα.Το εχουμε πει κ το εχουμε αναλυσει χιλιααααδες φορες με τα κοριτσια εδω στο mammy,σου μιλαω κ απο πρωσοπικη πειρα που καθε μηνα εδω κ 2 χρονια σχεδον νοιωθω διαφορα συμπτωματα :blink::blink: .

Ευχομαι αληθινα μεσα απο την καρδια μου να ειναι ο τυχερος σου μηνας,χαλαρωσε κ περιμενε να δεις την ακατανομαστη να ΜΗΝ ερχετε!!!Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι

ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ έγκυος!!!!! :laugh:

Εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης μου

είχα αγριέψει στο πρόσωπο και

είχε.."φαρδύνει" και η περιφέρεια μου!!!! :woohoo:

Τώρα για τα σπυράκια δε ξέρω,αλλά η αλλαγή

των ορμονών,προκαλλεί έξαρση της ακμής...

Συνέχισε να ελπίζεις και εύχομαι να δικαιωθείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

εγω κελλυ μου,αρχισα να σκεφτομαι οτι κατι περιεργο συμβαινει οταν ξαφνικα αρχισα να βγαζω σπυρακια!!!!δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος ακομα και ειχα γινει σαν να με ειχαν τσιμπησει μελισσες!!!!αφου τρομαζανε οταν με βλεπανε!!!!ακομα και τωρα που εχω γεννησει εχω μερικα σημαδια και ελπιζω με τον καιρο να φυγουν!!!

σου ευχομαι λοιπον,τα σπυρακια να ειναι δειγμα εγκυμοσυνης οπως ηταν κι εμενα!!!!!!!!!

φιλια και περιμενουμε τα νεα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Κελλυ μου μακαρι!!!

Δεν ξερω να σου πω για τα σπυρακια, αλλα ενα χαρακτηριστικο ειναι φλεβιτσες στο στηθος!!! Εγω απο κει το ειχα καταλαβει...οπως κ πολλες αλλες κοπελες...

Καμια βδομαδα πριν την αναμενομενη μερα περιοδου, πονουσε μεν το στηθος, αλλα ειχα κ εμφανης φλεβιτσες στο στηθος κ το μπουστο γενικοτερα..αυτο μου εκανε τρομερη εντυπωση κ απο αυτο τη ψηλιαστικα...

ΑΑΑΑΑ κ επισης 3 με 4 μερες πριν παλι την ακατανομαστη ειχα λευκα υγρα στο κοιλοτακι, λευκορροια. Δεν ετσουζαν κ ηταν αοσμα...ειναι κ αυτο ενα πρωιμο χαρακτηριστικο...

Βεβαια ας μην ξεχνιωμαστε...καθε γυναικα αντιλαμβανεται διαφορετικα την εγκυμοσυνη της....εσυ πιθανον να πεταξες σπυθουρακια! :kiss::kiss:

Ελπιζω νασαι γλυκεια μου κ να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα συντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου μακαρι να εισαι. οπως το λες μπορει να ειναι.αλλωστε η καθε κοπελα εχει ενστικτο οτι κατι συμβαινει γιατι ξερει τον οργανισμο της.οποτε οποιαδηποτ αλλαγη μπορει να ειναι για καλο...

εγω σου ευχομαι καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...