Μετάβαση σε περιεχόμενο

χαμηλος πλακουντας ολα ομως καλα


Recommended Posts

Κοριτσαρες μου σας πανικοβαλα το ξερω αλλα ολα ειναι παρα πολυ καλα:laugh: .Ειμαι 13 εβδομαδων και 6 ημερων το μωρακι μου ειναι παρα πολυ καλα ο γιατρος μου ειπε οτι η καρδια του ειναι σαν καμπανα και ειναι πολυ ζωηρο, του κλωτσαγε συνεχεια το μηχανιμα :laugh: :laugh: .τα πηρε τπ μωρο οτι το ενοχλουσε.Ολα πανε μια χαρα.Το εκνα ποστ γιατι σας τρελανα σημερα συγνωμη:blush: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mπραβο ρε συ Μουσσιτσα!!!

Μας στενοχωρησες!!

Να προσεχεις ομως απο δω και περα και σου ευχομαι μια τελεια συνεχεια!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο ρε συ Μουσσιτσα!!!

Μας στενοχωρησες!!

Να προσεχεις ομως απο δω και περα και σου ευχομαι μια τελεια συνεχεια!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο ρε συ Μουσσιτσα!!!

Μας στενοχωρησες!!

Να προσεχεις ομως απο δω και περα και σου ευχομαι μια τελεια συνεχεια!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιωθω την αναγκη να σας το πω (ισως για χιλιοστη φορα:P )οτι πραγματικα σας αισθανομε σαν οικογενεια μου και οτι σας αγαπω ολες ανεξερετος υπερβολικα πολυ.ΟΙ καθεμια σας ξεχωριστα εχει τα χαρισματα της και ολες μαζι συμπληρωνετε ενα τελειο προσωπο χαρας και οικογενειας για ολες μεσα στο φορουμ.Δεν εχει σημασια αν μερικες φορες εχουμε αλλη αποψη η αλλη γνωμη ισως και να εχουμε και λιγο ενταση παραπανω ολα τα δαχτυλα δεν ειναι το ιδιο αν ομως οταν το χερι λειτουργη μπορεις να πραγματοποιησης τα παντα.Ετσι ειμαστε και εμεις εδω διαφορετικες αλλα ολες βγαζουμε την αγαπη μας.Σας ευχαριστω πολυ που με κανετε να αισθανομε πολυ καλη σας φιλη με τιματε αφανταστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιωθω την αναγκη να σας το πω (ισως για χιλιοστη φορα:P )οτι πραγματικα σας αισθανομε σαν οικογενεια μου και οτι σας αγαπω ολες ανεξερετος υπερβολικα πολυ.ΟΙ καθεμια σας ξεχωριστα εχει τα χαρισματα της και ολες μαζι συμπληρωνετε ενα τελειο προσωπο χαρας και οικογενειας για ολες μεσα στο φορουμ.Δεν εχει σημασια αν μερικες φορες εχουμε αλλη αποψη η αλλη γνωμη ισως και να εχουμε και λιγο ενταση παραπανω ολα τα δαχτυλα δεν ειναι το ιδιο αν ομως οταν το χερι λειτουργη μπορεις να πραγματοποιησης τα παντα.Ετσι ειμαστε και εμεις εδω διαφορετικες αλλα ολες βγαζουμε την αγαπη μας.Σας ευχαριστω πολυ που με κανετε να αισθανομε πολυ καλη σας φιλη με τιματε αφανταστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιωθω την αναγκη να σας το πω (ισως για χιλιοστη φορα:P )οτι πραγματικα σας αισθανομε σαν οικογενεια μου και οτι σας αγαπω ολες ανεξερετος υπερβολικα πολυ.ΟΙ καθεμια σας ξεχωριστα εχει τα χαρισματα της και ολες μαζι συμπληρωνετε ενα τελειο προσωπο χαρας και οικογενειας για ολες μεσα στο φορουμ.Δεν εχει σημασια αν μερικες φορες εχουμε αλλη αποψη η αλλη γνωμη ισως και να εχουμε και λιγο ενταση παραπανω ολα τα δαχτυλα δεν ειναι το ιδιο αν ομως οταν το χερι λειτουργη μπορεις να πραγματοποιησης τα παντα.Ετσι ειμαστε και εμεις εδω διαφορετικες αλλα ολες βγαζουμε την αγαπη μας.Σας ευχαριστω πολυ που με κανετε να αισθανομε πολυ καλη σας φιλη με τιματε αφανταστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...