Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΩΣΤΕ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ!!


μαιρη3

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 9/1 Κ ΠΡΙΝ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ 2 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΡΟΖ ΑΙΜΑ Κ ΤΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΑΡΚΕΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ!!ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα μαιρη μου μακαρι ναχεις μωρακι..αλλα πρωτα πρωτα πρεπει να σιγουρευτεις..μηπωσ να παρεις ενα τεστακι απο αυτα που δειχνουν απο την πιθανη μερα συλληψης?νωριτερα απο την καθυστερηση δλδ?απο την αλλη μεχρι τισ 9 του μηνοε εχουμε περιπου,12 μερες...μηπωσ το αιματακι ηταν οωρηξια?

βασικα δε ξερω τινα σπου πω χωρις να θελω να σε στεναχωρησω....καλυτερα κανε ενα τεστακι απο αυτα τα ευαισθητα που λενε η περιμενε την περιοδο σου χωρις να κανεις πολυ βαριες δουλεειες ςφοσον υπαρχει πιθανοτητα ευχομαι να μη σου ερθει αυτη τη φορα και για τουσ επομενουσ 9 μηνες...μακαρι ολα να πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :kiss: ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΝΑ ΧΩ ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ!!ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΗΓΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Κ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ???ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα καλησπερα και χρονια πολλα.Το πιοοοο...πιθανο ειναι να εχεις ωορηξια.Εγω την εχω φανερη και ξερω καλα τι γινεται με το ολο θεμα(εξου και τα 3 παιδια) ;) Φροντισε να ερθεις σε επαφη ακομα και με το αιματακι οι πιθανοτητες αυξανονται κατα 60 τοις εκατο απ'οτι ξερω :)Γρηγορα σου ευχομαι τα καλυτερα και να μαθουμε τα ευχαριστα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥ ΔΙΝΩ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ :P:P !!!ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ :blush: ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ 31 Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ :dry:3 ΠΑΙΔΙΑ!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου αυριοκαποια στιγμη θα σου απαντησω γιατι τωρα εχω δουλιτσα.Για ολα υπαρχει η πρωτη φορα.Και εμενα αυτοπου μου συνεβη σημερα ειναι πρωτογνωρο :dry: Θα σου γραψω αναλυτικα αυριο.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και χρονια πολλα.....δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ουτε και να σε κανω να εχεις ελπιδες πολλες γιατι ποτε δεν ξερεις....το πιο πιθανο ειναι να εχεις ωορρηξια αφου εισαι περιπου στη μεση του κυκλου με αυτα τα συμπτωματα που εχεις.......απο την αλλη εγω οταν εμεινα εγκυος ειχα 2-3 σταγονιτσες λιγο ροζ αιματακι,δεν κρατησε ουτε μια μερα,στην αρχη νομιζα ουτε θα μου ηρθε η περιοδος αλλα οχι....μετα απο απο 2-3 εβδομαδες εμαθα οτι ειμαι εγκυος,αλλα δυστηχως το εχασα το μωρο οταν ημουν 2 μηνων.περασαν πανω απο 2 χρονια απο τοτε και ακομα δεν εχω ξαναμεινει εγκυος.στο συνολο προσθαμουμε εδω και 3 χρονια με μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη.....εσυ εχεις αλλο παιδακι????παντως σου ευχομαι να εισαι εγκυος μεσα απο την καρδια μου,καταλαβαινω ολες οσες ποθουν ενα μικρο ζουζουνι και δεν μπορουν.....μακαρι να εισαι,αλλα περιμενε κανα 2 εβδομαδες και μην αγχωνεσαι,εμενα το πρωτο τεστ βγηκε αρνητικο ενω ημουν εγκυος και μετα απο μια βδομαδα εδειξε θετικο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσα μου καλημερουδια.Η ιστορια μου αρχιζει καπως ετσι...

Ξεκινησα αντισυλιπτικα περιπου 17 ετων(λογω ανωμαλου κυκλου) :silly:

Στα 22 μου τα σταματησα.Με τον αντρα μου(τοτε αρραβωνιαστικο μου)ειχαμε σχεση 7 χρονια ηδη :woohoo:Δεν πηγαιναμε γυρευοντας για μωρο,αλλα ουτε ειμασταν αντιθετοι.Του διναμε και καταλαβαινε :blush:

Πανω στον πρωτο μηνα που τα σταματησα ΤΣΟΥΠ... να και η κυρια "καθυστερηση" η β-χοριακη ειχε διξει μονο 0.17.Αν ειναι δυνατον ανχος, αγωνια και ολα τα υπολοιπα.

Ειχα μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και μετα απο 40 εβδομαδες ειχα αγκαλια την ζουζουνα που μου εκανε την ζωη ανω-κατω :silly:

Ακομα δεν ειχα παντρευτει(δεν ηθελα αυτο που λενε ολα του γαμου δυσκολα κι ηνυφη γκαστρωμενη) :S Ειχανε περασει 10 μηνες και ολα ηταν ετοιμα για τον γαμο.Θελαμε και δευτερο παιδακι αμεσως αλλα τις ημερες που ειχα φανερη ωορηξια το αποφευγαμε(δεν ηταν οτι πιο...ευχαριστο με αιματακι)ασε που ντρεπομουν κιολας :blush:

Δυο μηνες πριν τον γαμο ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.Η Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.Η δευτερη το ιδιο,η τριτη το ιδιο.

Η εκβαση ηταν να φυγω για Κουβα και να μου γυριζουν ολα αναποδα.Ασε που προσπαθουσαμε για μωρο :laugh: :laugh:

Οταν πηγα στον γυναικολογο μου ειχα κλεισει ηδη τον 3ο μηνα...

Η τριτη παλι μου προεκυψε και θηλαζα ακομα. Το βρεφος ηταν μολις

3μηνων χωρις αιμα :woohoo:

Οσο για την περιπτωση που σου λεω οτι μου εκατσε ειναι η εξης.Πριν 15 μερες ειχα παλινδρομμη κυηση :( Περιμενα περιοδο τελος Ιανουαριου

πριν δυο μερες λοιπον ειδα καφε σκουρα.Η μαια μου λεει οτι ειναι ωορηξια ο.κ.Εγω την εχω συνηθησει κανα -δυο μερες μονο κατι σαν υδατοχρωμμα.Αυτο ομως ματια μου εχει κρατησει σαν περιοδος.Απο εκει και περα ΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν στεναχωριεμαι κοριτσια :) απλα επειδη δεν μου εχει ξανατυχει να χω αιμα μου φανηκε περιεργο κ σκεφτηκα αμεσως θετικα!! :silly: αλλα κ εγκυμοσυνη να μην υπαρχει δν θα στεναχωρηθω :cheer: απλα ελπιζω κ γω πως θα τα καταφερω αυτο το μηνα!!(καθε μηνα το ιδιο)αλλα χωρις αγχος κ λυπη απλα επλιζω!!!λυπαμαι lovebaby για τη παλινρομη κυηση σου μην στεναχωριεσαι εεε???ολα γινονται για καποιο λογο!!!!ksenioulaki δν με στεναχωρεις :kiss::kiss: ευχαριστω κοριτσια για το ενδιαφερον σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia eimai kainouria sto site kai tha hthela ta fota sas..kali xronia gia arxh..einai ligo noris bebaia kai mporei na einai sto mialo mou ola alla eno den perimeno periodo kai h ooriksia mou teleiose to stithos mou einai prismeno kai ponao xamhla...einai auto simadi egumosynis????eyxaristo.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ανατολια,ειμαι κι εγω στην ιδια φαση ακριβως και νιωθω το στηθος πρησμένο αλλά πιστευω πως ειναι ακομα νωρις.Καλύτερα να μη δινουμε σημασια σε τετοια συμπτωματα.ποτε περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 16/1 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ..ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΕΙΩΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΑΜΠΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ..ΜΑΚΑΡΙ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia έγραψε:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ :) ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΣ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ???

Κουκλιτσα μου ενα τριμηνο δεν ειναι πολυς καιρός...εμεις προσπαθούσαμε για 15 μηνες μεχρι να παρουμε τα θετικα αποτελεσματα!!!! Υπομονη και ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...