Μετάβαση σε περιεχόμενο

22-12-2009: ΘΕΤΙΚΟ!


Recommended Posts

τελικα μας βλεπει απο ψηλα!μπραβο συνχαρτηρια αντε να ξαναερθει και μας η ωρα μας να γεμισει το μαμυ μωρακια και ευτυχισμενες μανουλες ξεκουρασου μην ανησυχεις εγω ενιωθα τραβηγματα χωρις να εχω σκονταψει...ολα καλα θα πανε!χαμογελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να έχεις μία εύκολη εγκυμοσύνη στην οποία θα χαίρεσαι κάθε μέρα της και γρήγορα να γεμίσει το σπίτι με παιδικά γελάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντας κι εγώ έγκυος μετά από πολλές προσπάθειες εξωσωματικής, να σου ευχηθώ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ και να μπαίνεις να μας λές τα ευχάριστα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani,

ευχωμαι να πανε ολα τελεια!!

Δεν υπαρχει μεγαλυτερη χαρα, μονο που πρεπει να προσεχουμε!

Ειδικα τα "σπορακια" της εξωσωματικης, που οι μανουλες τους καρδιοχτυπησαν και ανησυχισαν πιο πολυ απο τις μανουλες με τα "φυσιολογικα", χρειαζονται πολυ πολυ προσοχη!

Αλλα ολα χρειαζονται αγαπη και πολυ χρονο!απο την κοιλια αρχιζει η εκπαιδευση! οι Ιαπωνες μετρανε την ηλικια του ανθρωπου απο την ημερα της συλληψης..

Andriani έγραψε:

Οντας κι εγώ έγκυος μετά από πολλές προσπάθειες εξωσωματικής, να σου ευχηθώ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ και να μπαίνεις να μας λές τα ευχάριστα νέα σου!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...