Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εστιατοριο κοντα στη Βαρκιζα;


marker

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια μου τον Απρίλιο θα κάνουμε την βάπτιση μας στην Αγια Μαρίνα μετα την Βάρκιζα

ξέρετε κανα καλο εστιατοριο κοντα εκει ή στην Παραλιακη , Γλυφάδα και εκει κοντα , για να παμε μετα να φαμε οικογενειακώς

Να εχει κρέας ομως οχι ψαρικά;

Θέλω να αρχιζω σιγα σιγα να πηγαινω να δοκιμαζω γιατι απο χρονο μηδεν ωστε να το αφησω τελευταια στιγμη.

Σας ευχαριστω

Και καλές Γιορτές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπου εκει κοντα νομιζω ειναι η "Πηνελοπη και οι μνηστηρες"... στο Λαγονησι αν δεν κανω λαθος... εχει και ζωντανη μουσικη...!!! Απο φαι απ'οτι θυμαμαι καλο ηταν...!!!

Ειχα παει τον Μαιο σε μια γαμοβαφτιση στην Αγια Μαρινα... πολυ ωραια εκκλησια... το τραπεζι εγινε λιγο πιο κατω σε ενα χωρο δεξιωσεων πανω στον δρομο με θεα την θαλασσα, και με πισινα... πολυ ωραια ητανε... δεν θυμαμαι τωρα πως λεγεται ο χωρος... αν παντως σ'ενδιαφερει μπορω να το βρω...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θελω να ειναι κεντρο δεξιωσεων γιατι φαντασου οτι θα ειμαστε μονο 20 ατομα.

αν εχει και ζωντανη μουσικη αυτη η Πηνελοπη τελεια.

αλλα κανει μονο δεξιώσεις κι εκει;

αν ειναι εστιατοριο τοτε πολυ θα ηθελα να μαθω την διευθυνση.

θα το ψαξω και στο ιντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Πηνελοπη και οι μνηστηρες ειναι μεζεδοπωλειο... μπορεις να κλεισεις τραπεζι για οσα ατομα θελεις... μπες στο www.athinorama.gr και ψαξ'το... θα βρεις πολλα εκει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Καπου εκει κοντα νομιζω ειναι η "Πηνελοπη και οι μνηστηρες"... στο Λαγονησι αν δεν κανω λαθος... εχει και ζωντανη μουσικη...!!! Απο φαι απ'οτι θυμαμαι καλο ηταν...!!!

Ειχα παει τον Μαιο σε μια γαμοβαφτιση στην Αγια Μαρινα... πολυ ωραια εκκλησια... το τραπεζι εγινε λιγο πιο κατω σε ενα χωρο δεξιωσεων πανω στον δρομο με θεα την θαλασσα, και με πισινα... πολυ ωραια ητανε... δεν θυμαμαι τωρα πως λεγεται ο χωρος... αν παντως σ'ενδιαφερει μπορω να το βρω...!!! :)

Παρα πολύ ωραιό μαγαζι μαρινάκι ωραίο φαγητο κ πολυ ωραια μουσικη κ πολυ ωραιος χωρος εχω παει παρα πολλες φορες απλα νομιζω δεν ειμαι σιγουρη οτι το χειμωνα δεν δουλευει γιατί εχει το χειμερινο στο παγκράτι(δεν ειμαι σιγουρη γιατι μονο καλοκαιρι πηγαινω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω θα το ψαξω

αλλά μια ματια που εριξα μου φανηκε σαν κεντρο δεξιωσεων

μαλλον θα υπαρχει και άλλο.

Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κεντρο δεξιωσεων δεν ειναι σιγουρα...!!! :)

Δεν ξερω αν δεν λειτουργει τον χειμωνα γιατι εγω ειχα παει Πασχα...!!! ;)

Ψαξε... θα βρεις πολλα εκει κοντα...!!! :cheer:

Φιλακια...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς βαπτίσαμε τον μικρό μας στη Βάρκιζα, αλλά δεν βρήκαμε τίποτα που να μας κάνει εκεί γύρω & τελικά καταλήξαμε σε ένα ιταλικό στη γλυφάδα & μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Αν σε ενδιαφέρει, να σου πω λεπτομέρειες. Α, και καλή χρονιά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα.επειδή μένω στην περιοχή να σου πω οτι ΄΄πηνελοπη και μνηστηρες΄΄ λειτουργει και χειμώνα.επίσης πολύ κοντα ειναι και τα καλύβια για πιο οικονομικα που εχει καλές ταβερνες.αλλά και διπλα απο την εκκλησια ειναι ενα μαγαζι ΄΄η φιλια΄΄ νομιζω λεγετε,δεν εχω παει όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...