Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφέ αίμα αντί για περίοδος


silika

Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα! έχουμε καιρό να τα πούμε γιατί ήθελα να χαλαρώσω λιγάκι με το θέμα του παιδιού και η αλήθεια ότι το πέτυχα. Είμαι πιο χαλαρή από ποτέ. θέλω όμως τη βοήθειά σας...

Περίμενα περίοδο την Πέμπτη 29η μέρα. Από την Πέμπτη μέχρι και σήμερα είχα που και που, σταγόνες καφέ (τις πρώτες 3 μέρες) και σήμερα καφε-πολύ σκούρο σχεδόν μαύρο αίμα, αλλά πολύ λίγο όπως στα τελειώματα της περιόδου...

Είναι φυσιολογικό να κρατάνε τα καφέ τόσες μέρες;

Να πάρω τον γιατρό μου τηλέφ.;

Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Δεν έχω κανένα σύμπτωμα εκτός από λίγη υπνηλία που μπορεί να είναι και λόγω καιρού ή τυχαία.

helppppp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ πιθανο να εισαι εγκυος αλλα δεν μπορω να ξερω στα σιγουρα. Το μαυρο αιμα να μην σε ανησυχει, απ'οτι καταλαβαινω ειναι αιμα "σκοτωμενο" που ειχε μεινει τρεις μερες στη μητρα.

μακαρι να εχεις νινακι στην κοιλιτσα σου.....

Αλλα αφου περιμενες τη πεμπτη σημερα εισαι στην 4η μερα καθυστερησης....

Γιατι δεν κανεις ενα τεστ? Ή καλυτερα μια χοριακη αυριο πρωι πρωι!

κανε και πες μας!!!!!

Σου ευχομαι να ειναι αυτο το δωρακι σου για φετος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αλήθεια πριν μερικούς μήνες θα είχα κάνει όχι ένα αλλά 10 τεστ! τώρα είμαι πιο χαλαρή και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι αν δεν έχω μία βδμάδα καθυστέρηση δεν ξαναμπαίνω σε αυτό το τριπάκι! Απλά αυτά τα καφέ με μπέρδεψαν.

Εχω ακούσει για κοπέλες που την ημέρα που περίμεναν είδαν μερικά καφέ. Αλλά αυτά τα καφέ για πόσες μέρες συνεχίζονται αν είσαι έγκυος; Δεν έχω ιδέα...

Δεν θέλω να κάνω τεστ για να μην απογοητευτώ. Θα πάρω και τον γιατρό αύριο να ρωτήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά βρήκα ένα ξεχασμένο τεστ της hometest και έκανα σήμερα το πρωί. Αρνητικό...συνεχίζονται όμως οι καφέ σταγόνες, 5η μέρα σήμερα.

Δεν είχα ούτε πόνους περιόδου, ούτε συσπάσεις ούτε τίποτα!

Τα νεύρα μου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...