Μετάβαση σε περιεχόμενο

OXI SYMTOMATA!!!!


maniania

Recommended Posts

ναι μανιανια το μονο συμπτωμα που ειχα ηταν πονος στο στηθος τιποτε αλλο ουτε ζαλαδες ειχα ουτε εμετους ουτε πονοκεφαλους ακομα και τωρα στην 11 εβδομαδα νιωθω οπως πριν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

ναι μανιανια το μονο συμπτωμα που ειχα ηταν πονος στο στηθος τιποτε αλλο ουτε ζαλαδες ειχα ουτε εμετους ουτε πονοκεφαλους ακομα και τωρα στην 11 εβδομαδα νιωθω οπως πριν
SE EFXARISTO POLY VALENTINA MOY .ME TO KALO!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΠΛΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΛΟΓΟ ΣΙΔΗΡΟΥ!!!ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ 1 ΜΗΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΖΑ ΒΟΛΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΙΨΙΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΑ ΣΑΝ ΚΑΤΣΙΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! :cheer:

ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΜΙΑΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΤΡΕΞΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΑΝΑΓΟΥΛΑ..ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ!! ;)

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΥΠΟΨΙΕΣ!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΟΥΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ :blink:

ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ Κ ΜΗ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΩΜΑ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...

ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ??

ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ..ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ :):)

ΕΓΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 25 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Ούτε εγώ είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα...μόνο το στήθος μου που άρχισε να πρήζεται..αλλά έτσι είναι και όταν περιμένω περίοδο...Και συνέχισα να μη νιώθω τίποτα!!!!!!!!! σαν να μην είμαι...

27/12 μπαίνω στον 7....και πριν 1 μήνα άρχισαν τα όργανα (πόνοι στη μέση - πλάτη) :laugh:

ειληκρινά σου εύχομαι ο Άγιος Βασίλης ν σου φέρει το δώρο που λαχταράς!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EFXARISTO POLY.EIMAI STHN 7 MERA KATHISTERISHS!!!ALLA PRIN 2 MERES ENA TEST POY EIXA KANEI HTAN ARNHTIKO.EGO APO STHTHOS OXI KAI POLLA ALLA EINAI PIO VATI.KAI TO ALLO EINAI OTI LAXANIAZO ME TO PARAMIKRO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniania ουτε εγω ειχα κανενα συμπτωμα

και μαλιστα ενω ηξερα οτι ειμαι και εγκυος γενικα πλην απο κανα 2 εμετους και μια τρομερη καουρα απο τα πολλα φαρμακα που επερνα σε ολη την εγκυμοσυνη δεν ειχα τιποτα.

λιγο πριξιμο στο τελος

με το καλο να εισαι εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσα κορίτσια έχουνε "γκαστρωθεί" :laugh: :laugh: :laugh:

Είχανε πόνους περιόδου κανονικότατα…..

Κι από φίλες μου το ξέρω…..

Μεγαλώνει η μήτρα, για να υποδεχθεί το σποράκι…….

Θα στο πούνε κι άλλα κορίτσια εδώ μέσα……

Αφού δεν μιλάω….. εκ προσωπικής πείρας! :(:(:(:(

Στο εύχομαι ολόψυχα να το ζήσεις πολύ-πολύ-πολύ γρήγορα μάτια μου….. ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΑΝΤΕ ΒΡΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΙΑ ΜΗ ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΥΕΤΕ ΑΛΛΟ!!!ΑΡΚΕΤΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Η ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κοριτσια και εγω δεν εχω καθολου συμπτωματα και ουτε περιοδο.Ειμαι στην 31η μερα και μονο λιγο αιμα και καφε εχω δει!Εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο αλλα η περιοδος αφαντη.Τι μπορει να συμβαινει βρε κοριτσια?Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος?

Κελυ μου μακαρι να εισαι εγκυουλα στο ευχομαι ολοψυχα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω να μου πείτε please οσες είστε μαμάδες και έγκυες αν πριν μάθετε για την εγκυμοσύνη σας είχατε παρατηρήσει, εκτός απο ζαλάδες, αναγούλες κλπ, ένα ανεξήγητο φούσκωμα στα΄πόδια και την κοιλιά. Θέλω να πω αν είσασταν λιγάκι πρησμένες χώρις να υπάρχει λόγος. Thanks!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...