Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΡΕΘΗΚΑ......


ΝΑΝΙ2004

Recommended Posts

TZOYTZOY KALHSPERA.SE PLHROFORW OTI EXW KAI EGW TA IDIA SYMPTWMATA 'TRELLAS' ME SENA.DEN MAS BOHTHA OMWS AYTO ANTITHETWS...KAI EGW EKNEYRISTHKA GIATI ANTI NA SYNEXISW TIS PROSPATHEIES,PAIRNW ANTISYLLHPTIKA LOGW KYSTHS KAI BLEPOYME WS POTE.AYTH H ABEBAIOTHTA ME KOYRAZEI KAI ME APOGOHTEYEI KAPOIES FORES ALLA PROSPATHW NA SKEFTOMAI THETIKA.EINAI H KALYTERH LYSH PISTEPSE ME!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rena9 μου καλώς ήρθες και καλή επιτυχία στις προσπάθειές σου. Η Παναγίτσα μαζί σου. Είχα κι εγώ μία κύστη η οποία έφυγε μόνη της μέσα σε έναν κύκλο (ευτυχώς γιατί απαγορεύεται να χρησιμοποιήσω αντισυλληπτικά, λόγω προβλήματος υγείας). Τα παίρνεις πολύ καιρό? Είμαι σίγουρη οτι θα φύγει!!! Πάντως μην σταματάς τις προσπάθειες γιατί και με την κύστη ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να έρθει το μωράκι. Εμένα ο γιατρός δεν μου είχε απαγορεύσει τις επαφές. Εύχομαι αν όχι τα Χριστούγεννα το νέο έτος να σου φέρει ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου. Θα είσαι κι εσύ όπως και όλα τα κορίτσια του forum στις προσευχές μου. Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό πόσο καιρό προσπαθείς για να απογοητεύεσαι;

Οι γιατροί λένε ότι μόνο άν προσπαθείς πάνω από 6 μήνες πρέπει να αρχίσεις να ψάχνεσαι και να κάνεις εξετάσεις.

Μήπως έχεις πολύ άγχος;;Μηπως πρέπει να χαλαρώσεις;; Σε κάθε περίπτωση, εγώ σου εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα. Αλλά μέχρι τότε θα σου έλεγα όταν είσαι στο κρεββάτι με τον άντρα σου να μην σκέφτεσαι μωρά, αλλά να ευχαριστιέσαι τη στιγμή και πού ξέρεις, όταν θα το έχεις βγάλει τελείως από το μυαλό σου να σου έχει φυτευτεί το σποράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας. το ξερω πως δεν με πηραν τα χρονια. 27 χρονων ειμαι. εχω πολυκυστικες ωοθηκες με σταθερο κυκλο 28 ημερων και με ωορηξια καθε μηνα. η γυναικολογος μου λεει οτι απο την στιγμη που κανω ωορηξια θα μεινω εγκυος. ο αντρας μου λεει οχι αγχος. θα ερθει...απλα εγω αγχωνομαι γιατι θελω παρα πολυ ενα νινακι.παντα ελεγα οτι θα εκανα παιδι πριν τα 30. και παντα ελεγα θελω τρια και ουτε το ενα δεν μπορω να πιασω.χαιρομαι παρα πολυ για τις γυναικες που πιανουν ευκολα παιδι αλλα ζηλευω κιολας....προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα δεν μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν είμαστε διαρκώς σφηγμένες

θα είναι πιο δύσκολο για τα καημένα σπερματοζωάρια

να περάσουν μέσα απο τον τράχηλό.....οπότε χαλαράααααα

Καλή επιτυχία σε όλες μας. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...