Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ


Sakoulina

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα σας. Αύριο το βράδυ πάμε οικογενειακώς για 3 βδομάδες στα πεθερικά μου και δεν θα έχω internet οπότε γιοκ και το ΜΑΜΜΥ. Η αλήθεια είναι πως θα μου λείψει αρκετά όλη αυτή η παρεούλα που για τόσους μήνες μου κρατούσε συντροφιά σε όμορφες αλλά και σε δύσκολες μέρες.

Θα ήθελα μέσα απο τη καρδιά μου να ευχηθώ σε όλες μας πολύ πολύ γλυκά Χριστούγεννα και ο καινούριος χρόνος να φέρει ακόμα περισσότερη ευτυχία στα σπιτικά σας.

Όλες οι μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους και όσες έχουν σποράκι να έχουν μια καλή εγκυμοσύνη. Όσες δεν έχουν μακάρι το 2010 να τους δώσει ΑΥΤΟ που τόσο επιθυμούν. Ιδιαίτερα αυτό το στέλνω σε Ραφαέλ και Wendy, που τόσο τις έχω νιώσει αλλά και σε ΟΛΕΣ τις κοπέλες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες.

Όσο για μένα ευχηθείτε μου να έχω ηρεμία και να μην σκοτώσω τη πεθερά μου σε καμιά στιγμή αδυναμίας (χι,χι) που ξέρεις 21 μέρες είναι αυτές!!!

Με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτές!!

Χρόνια πολλά!!

Εύχομαι το πνέυμα των χριστουγέννω να φέρει το μήνυμα της αγάπης σε σένα και την πεθερά σου!

χαχαχα!! :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

21 μέρες?????????????

Είσαι σίγουρη καλέ???????????

Χαρά στο κουράγιο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε…….. και του χρόνου με 2ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν το θέλετε, εννοείται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά να περάσετε……… εξάλλου…….

Τα 1α Χριστούγεννα του παιδιού σας είναι!!!!!!!

Να γλεντήσετε…… να διασκεδάσετε……. να χορέψετε…… να φάτε……. να πιείτε……… να…….. (ξέρετε τι!!!!!!!!!)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Αααααα…….

Κι ευχαριστούμε για τις ευχούλες σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτές να περάσετε και καλή χρονιά κορίτσι μου!

Οι πρώτες σου γιορτές με το μωράκι σου να ειναι μαγικές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλες γιορτες και καλα χριστουγεννα

να περασετε καλα,να μην σκοτωσεις την πεθερα και να χαιρεσαι το μωρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλές γιορτές και καλά χριστούγεννα εύχομαι..ειρηνικά..χιχι..και γω αύριο φεύγω διακοπές για 15 μέρες περίπου οπώτε ανταποδίδω και γω τις ευχές..!!

φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν πολυ ομορφη η σκεψη σου να μας χαιρετισεις και να μας ευχηθεις για τις γιορτουλες και τον καινουριο χρονο.

Σου ευχομαι να περασεις καλα και ηρεμα κι οσο ειναι δυνατο να ξεκουραστεις.Το 2010 να φερει σε σενα και στην οικογενεια σου καθε ευτυχια,αγαπη και πανω απ ολα υγεια.

Σε περιμενουμε σε 21 μερες.Μην αργησεις αλλο ε?

Φιλακια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δείτε στις ειδήσεις για μια 33χρονη που "στραγγάλισε" 60χρονη εγώ θα είμαι :angry: :woohoo: :woohoo:

Κορίτσια πράγματι είναι τα πρώτα μας Χριστούγεννα με τη μικρή και τα περιμένουμε με πολύ χαρά. Ολα αυτά τα χρόνια περάσαμε πολύ δύσκολα και αυτά σβήστηκαν μαγικά με το πρώτο χαμόγελο της μικρής. Βλέπω το δεντράκι μας στολισμένο και κλαίω απο χαρά...είχα πολλά χρόνια να νιώσω τέτοια γαλήνη στη ψυχή μου και νομίζω πως μου αξίζει....ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...