Μετάβαση σε περιεχόμενο

γυναικολογος περιοχη νικαια κορυδαλλος κερατσινι


KALLI5

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!μηπως μπορειτε να με βοηθησετε???θελω να αλλαξω γυναικολογο λογω το οτι βγηκε στην συνταξη ο δικος μου.γνωριζετε καποιον σε περιοχη κοντα μου?νικαια η κορυδαλλο η κερατσινι???θελω εναν καλο γιατρο!!!θα περιμενω μηνηματα σασ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα kali, εγω εμενα ταμπουρια και πηγαινω στον πειραια σε εναν πολυ καλο γυναικολογο, ειναι διπλα στα carrefour!συνεργαζεται με το ιασω.αν ενδιαφερεσαι πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του σε ΠΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Ο γυναικολόγος μου εμένα είναι στο Κερατσίνι, είναι πολύ καλός. Η αδελφή μου που είχε πρόβλημα να κάνει παιδιά λόγω ενδομητρίωσης και ενω πήγε σε πολλους γυναικολόγους που της έλεγαν αρες μάρες κουκούναρες πήγε τελικά και στον δικό μου και μετά απο 4 μήνες έμεινε έγκυος. 3 παιδάκια έχει τώρα.

Αν θέλεις πες μου να σου στείλω τα στοιχεία του με pm.

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια χιλια ευχαριστω κ περιμενω πμ να μου δωσετε πληροφοριεσ.εχω μια δουλιτσα τωρα κ θα ξαναμπω κατα τισ 2 ελπιζω να στε μεσα κ να τα πουμε.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

κοριτσακια χιλια ευχαριστω κ περιμενω πμ να μου δωσετε πληροφοριεσ.εχω μια δουλιτσα τωρα κ θα ξαναμπω κατα τισ 2 ελπιζω να στε μεσα κ να τα πουμε.φιλακια

AAAA Η Συνεχεια στο pm Βασια μου ειναι οτι

ειναι απ τους Λιγους που δεν παιρνουν οσα κ το δωματιο !

και ισως telika να μην ειναι τυχαιο που τον επελεξαν η Πετρουλακη , η Μαστροκωστα κ αλλες ! Τα υπολοιπα σε pm ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το Σεπτέμβριο θα πάω σ'αυτόν τον γυναικολόγο που αναφέρει η juliax. Μου τον πρότεινε ένα άλλο μέλος όταν έψαχνα κι εγώ γυναικολόγο. Μου είπε τα καλύτερα. Είναι πολύ καλός γιατρός και πολυ καλός όσον αφορά στη συμπεριφορά του. Επίσης όταν η Πετρουλάκη είχε πάει στην εκπομπή της Μενεγάκη, είχε αναφέρει το πρόβλημά της που δεν μπορούσε να κάνει παιδιά. Είχε αναφέρει το όνομά του και δεν το είχα ακούσει καλά.

Και στα χρήματα, δεν είναι όπως οι άλλοι που πρώτα κοιτάν την τσέπη σου και μετά σε εξετάζουν...

Όποια ξέρει ας μας πει να μάθουμε κι εμείς περισσότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια κ γω προς εκεινον τον γιατρο στρεφομαι.πρεπει να ειναι σουπερ.κ τελικα καμια σχεση σαν τους αλλους τους γιατρους του ιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γιατι δεν αναφερετε τα ονοματα των γιατρων εδω στο ποστ να τα μαθουμε ολεσ;;;μην μπλεξουμε με πμ.Μονο αν καποια δεν μπορει να βρει τα τηλ τους να ακολουθησουμε αυτη τη διαδικασια.

Κι εγω Πειραια μένω και θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε τον Μαριέλλη,εχω ακουσει καλά λόγια και λέω να τον επισκεφτω.Κέντρο Πειραια είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κι εγώ το Σεπτέμβριο θα πάω σ'αυτόν τον γυναικολόγο που αναφέρει η juliax. Μου τον πρότεινε ένα άλλο μέλος όταν έψαχνα κι εγώ γυναικολόγο. Μου είπε τα καλύτερα. Είναι πολύ καλός γιατρός και πολυ καλός όσον αφορά στη συμπεριφορά του. Επίσης όταν η Πετρουλάκη είχε πάει στην εκπομπή της Μενεγάκη, είχε αναφέρει το πρόβλημά της που δεν μπορούσε να κάνει παιδιά. Είχε αναφέρει το όνομά του και δεν το είχα ακούσει καλά.

Και στα χρήματα, δεν είναι όπως οι άλλοι που πρώτα κοιτάν την τσέπη σου και μετά σε εξετάζουν...

Όποια ξέρει ας μας πει να μάθουμε κι εμείς περισσότερα..

οποια ενδιαφερεται σε pm ολες οι ερωτησεις σας θα απαντηθουν!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ PM ΤΟ ΖΗΤΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ . ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ... ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΘΕΜΑ 'ΠΟΥ,ΠΟΤΕ,ΠΟΙΕΣ Κ ΜΕ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ΄

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα2 εγω ειχα παει περσυ στον μαργιελη ηταν κ με το ταμειο του αντρα μου τοτε.αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη.δεν ηταν πολυ ομλητικος κ να κατσει να μου εξιγησει τι ειχα κ ηταν κ αγαρμπος στην εξεταση.εγω δεν εμεινα ευχαριστημενη κ δεν ξαναπηγα....ο γιατρος που λεμε ειναι ο ψαθας παναγιωτης κ πιστευω πως για να εχει τοσοι πελατεια κ να ναι γνωστος ειναι που καλος στην δουλεια του.σε αυτον θα παω .ευψηθητε μου μονο να μην αδιαθετησω αυριο που περιμενω κανονικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax με εκανες πολυ χαρουμενη σημερα που επιτελους βρηκα γιατρο.ειχα αρχισει να απογοητευομαι κ αρχικα φοβομουν οτι θα ηταν πολυ ακριβως για τον λογο κ μονο επειδη τον εχουν προτιμησει ονοματα !!!!χιλια ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΘΑΣ!ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ!ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΡΕΛΕΘΗΚΑ!Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ Κ.Α!ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ Η ΙΔΙΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ!ΑΝ ΘΕΣ ΕΧΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΣΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑΙΝΩ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ Σ'ΑΥΤΟΝ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ. ΕΧΕΙ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ. ΕΞΗΓΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΣΕΣ (ΜΑΙΕΣ). ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΥ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλη5 εχω εναν πολυ καλο γιατρο στη Νικαια... ειναι πολυ καλος και ευχαριστος ανθρωπος, πολυ καλος στη δουλεια του, συνεργαζεται με Ιασω και Μητερα και ειναι και στο ΝΝΑ καθ'οτι στρατιωτικος του πολεμικου ναυτικου... εχει 2 εξαιρετικες μαιες και στο ιατρειο του κανει και υπερηχογραφιματα... ειναι αρκετα οικονομικος και γενικα εγω ειμαι υπερευχαριστημενη... αν σ'ενδιαφερει μπορω να σου πω ονομα και τηλ...

Υ.Γ. ειναι ειδικευμενος σε προβληματα υπογονιμοτητας με σπουδες σε Ελλαδα και Μ. Βρετανια...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ SWEETMAMMY ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ .τΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΟΡΕΙς ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΑΝΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΘΕΩΡΙ ΧΑΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ .εΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΛΕΠΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΚΘΕ 23 ΜΕΡΕ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΜ ΤΟ ΘΗΡΩΕΙΔΗ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙΜΕ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΑΥΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙΜΕ ΤΟ ΛΗΤΩ .αΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕς ΝΟΜΙΖΩ .αΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΕ ΠΕΣ .Α ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ 43 ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΕΙΡΟΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 years later...
  • 4 months later...

Βρε κορίτσια ξέμεινα από γυναικολόγο κ ψάχνω έναν κοντά σε Κορυδαλλο,Νικαια,Πειραια. Είναι επείγον!!!! Βλέπω ότι οι ημερομηνίες είναι παλιές στα υπόλοιπα σχόλια. Χρειάζομαι κάτι πιο πρόσφατο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...