Μετάβαση σε περιεχόμενο

agori i koritsi???


Recommended Posts

dallia έγραψε:

Εγώ ήμουν από τις τυχερές! Το έμαθα στην αυχενική διαφάνεια, την 13η εβδομάδα! Ήθελα κοριτσάκι, ένιωθα ότι έχω αγοράκι και τελικά έκανα αγόρι! Φυσικά δεν τον αλλάζω με τίποτα! Μα με τίποτα λέμεεεε!! Μόλις το αντικρύσεις... θα καταλάβεις τι εννοώ!! :P Με το καλό και μ'ένα γερό κι υγιή μωράκι ότι κι αν είναι!!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!! :blink:

ΛΕΞΗ ΠΡΟΣ ΛΕΞΗ ;)

καντινου ΜΟΥ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ

Η DOMINIQUE ΕΙΝΑΙ : ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ

ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ "ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ"

ΑΛΛΑ ΖΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ...ΕΝΩ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ ΕΙΝΑΙ

ΤΕΜΠΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΖΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! ;)

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΓΕΜΙΣΕ ΚΟΡΕΣ ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΙΣΤΡΑΦΙΚΑΝ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

...ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ

ΕΛΛΑΔΑ,ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΓΟΡΙΑ (ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ

ΜΟΥ) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.babygenderprediction.com/chi ... chart.html Δείτε εδω!! Επιλέγεις το μήνα σύλληψης του εμβρύου και την ηλικία της μητέρας κατα τη σύλληψη και σου βρίσκει το φύλο. Είναι μια κινέζικη μέθοδος και λένε ότι αληθεύει...τώρα...τι να σας πω!!Στο γιο μου..βγήκε αληθινο. Τώρα μου βγάζει κοριτσι..θα δουμε!!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω αυτο που ευχομαι απο την στιγμη που εμαθα οτι ειμαι εγκυος ειναι να ειναι γερο το παιδακι μου ,αληθεια δεν με απασχολει καθολου το φυλλο.Γιατι αν ειναι η' αγορι η' κοριτσι θα το αγαπαω λιγοτερο?ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Η αληθεια βεβαια ειναι οτι ειμαι ανυπομονη στη ζωη μου γενικα, αλλα σε αυτο το θεμα δεν ξερω γιατι , το μονο που με νοιαζει ειναι η υγεια του και τιποτα αλλο .

Με το καλο ολες κοριτσια να αγκαλιασετε το θαυματακι σας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρώτο το ήθελα κοριτσάκι κι έτσι έγινε..Βέβαια σιγουρευτήκαμε για το φύλο στον β΄υπέρηχο.Στη δεύτερη εγκυμοσύνη (ήθελα αγοράκι)μάθαμε το φύλο στην αυχενική διαφάνεια.80% μας είχε πει ο γιατρός πως θα ήταν αγοράκι όπως και ήταν τελικά..Νομίζω πως είχε αρκετούς παλμούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα αυτό με το κινέζικο μου βγαίνει κοριτσάκι αλλά όλα κι όλα.. Ο γιός μου είναι άντρακλας με τα όλα του!! :laugh: :P :laugh:

Φανούλα με το καλό σου εύχομαι ...

Πάντως κακά τα ψέμματα!! Δεν τον αλλάζω με 1000 κόρες!!! Κορίτσια είναι απίστευτος!! Απίθανος!! Έχω πάθει πλάκα με αυτό το μωρό!! :P Όταν γελάει που με βλέπει, που μπροσπαθεί να μου μιλήσει, μου κάνει γκου.. λιώνωωωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι στην 22 εβδομάδα και μου λένε μια οτι είναι αγορι και μια κορίτσι. Περιμένω στις 3 Νοεμβρίου να μάθω με σιγουριά στον υπέρηχο β επιπέδου.

Η αληθεια είναι ότι δεν τρελαίνομαι για αγόρι κι όσο ακούω τις αγορομάνες που είναι ερωτευμένες με τους γιους τόσο χειρότερο μου φαίνεται... :P .

Whatever will be, will be!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλλια όταν ήμον έγκυος στο Δημητράκη ήθελα οπωσδήποτε να είναι αγόρι και όταν μου τοανακοινωσε ο γιατρός χάρηκα πάρα πολύ!!:) Τώρα όμως θέλω καιτο κοριτσάκι..το θέλω πολύ!:)

Ιωάννα νομίζω πως τρελαίνονται όπως θα τρελαθείς κι εσύ όταν γεννήσεις πχ το γιο σου και τον κρατήσεις αγκαλίά..όπως θα τρελαθείς ότι φύλο κι αν είναι γιατί θα είναι το παιδι σου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Ντάλλια όταν ήμον έγκυος στο Δημητράκη ήθελα οπωσδήποτε να είναι αγόρι και όταν μου τοανακοινωσε ο γιατρός χάρηκα πάρα πολύ!!:) Τώρα όμως θέλω καιτο κοριτσάκι..το θέλω πολύ!:)

Ιωάννα νομίζω πως τρελαίνονται όπως θα τρελαθείς κι εσύ όταν γεννήσεις πχ το γιο σου και τον κρατήσεις αγκαλίά..όπως θα τρελαθείς ότι φύλο κι αν είναι γιατί θα είναι το παιδι σου!:)

Στο εύχομαι ολόψυχα!! Να είναι πάνω απ'όλα γερό κι υγιή..κοριτσάκι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna28 έγραψε:

Ειμαι στην 22 εβδομάδα και μου λένε μια οτι είναι αγορι και μια κορίτσι. Περιμένω στις 3 Νοεμβρίου να μάθω με σιγουριά στον υπέρηχο β επιπέδου.

Η αληθεια είναι ότι δεν τρελαίνομαι για αγόρι κι όσο ακούω τις αγορομάνες που είναι ερωτευμένες με τους γιους τόσο χειρότερο μου φαίνεται... :P .

Whatever will be, will be!

ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΩ ΟΣΟ ΠΑΕΙ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΞ=ΚΑΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ...ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΨΕΥΔΟΝΥΜΟ BOYMAMMA....ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ,ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ.ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΑΓΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΗΡΘΕ...

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανω απολα να ειναι γερα αλλα μετα μας ενδιαφερει κ το τι ειναι

εγω κοριτσακι ηθελα απο την αρχη αλλα ειχα ενστικτο οτι θα ειναι αγορακια και εχω δυο αγορακια κουκλακια!ο γιατρος μου το ειχε πει στην αυχενικη διαφανεια και τισ δυο φορες!Με το καλο ευχομαι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENE.. έγραψε:

ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ

Συμφωνώ Ειρήνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

http://www.babygenderprediction.com/chinese-gender-chart.html Δείτε εδω!! Επιλέγεις το μήνα σύλληψης του εμβρύου και την ηλικία της μητέρας κατα τη σύλληψη και σου βρίσκει το φύλο. Είναι μια κινέζικη μέθοδος και λένε ότι αληθεύει...τώρα...τι να σας πω!!Στο γιο μου..βγήκε αληθινο. Τώρα μου βγάζει κοριτσι..θα δουμε!!:)

Εμένα μου έβγαλε αγορακι αλλά κατα 90% περιμένω μπεμπούλα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας...εμενα μου βγαζει αγορακι και γενικα ολοι απο την αρχη ελεγαν οτι ειναι αγορακι και ειδικα ο νικος και κατα 90% και εμας ειναι αγορακι.....αλλα κοριτσια γερα να ειναι και οτι να'ναι...φιλακια και απο εμενα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 years later...
στις On 14/8/2009 at 5:17 ΜΜ, ο/η natali.str είπε:

Εμεις κοριτσια δεν θελουμε να ξερουμε τι θα ειναι το τριτο μας παιδακι...θελουμε να ειναι εκπληξη...

Κ εγώ στο τρίτο είμαι κ ενώ στα προηγούμενα περίμενα πως κ πως να μάθω τώρα δε θέλω να ξέρω. Είναι πολύ νωρίς ακόμη βέβαια αλλά νόμιζα θα είναι κορίτσι. Ε μετά από 2 γιους.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...