Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Που είναι οι @Λενι και @vayaki να μας πουν τα νέα τους;;; Πως πάνε οι κοιλίτσες;;

Ελα εδω ειμε.. Καλα. Ημε. Πηγα. Σημερα ακουσακαρδουλα ολα. Καλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ποσο χαιρομαι που διαβαζω τοση ωρα.. αλλες θετικα τεστ ωορρηξιας, αλλες αχνα θετικα τεστ εγκυμοσυνης, αλλες για υπερηχο χοριακες κλπ μπραβο μπραβο

εγω με τη σειρα μου ειμαι στην 13η μερα κανω τις επαφες μου οπως νομιζω καλυτερα και σημερα εκανα το πρωτο τεστ ωορρηξιας(πρωτη φορα) αλλα βγηκε αρνητικο

βασει κινητου η ωορρηξια ειναι την κυριακη

για να δουμε.. εγω ειμαι προς τελη νοεμβρη αλλα δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη

παντως να ξερετε σας διαβαζω καθε μερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μακαρι κοπελα μου!Μακαρι!!!Θα εισαι η νονα μας!

Μεγάλη τιμή!!! Πνευματική μανούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ε τότε προσπάθησε να χαλαρώσεις.... Και ελπίζω καλά αποτελέσματα... Πότε δνε ξέρεις... 

Αυτό κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η earrp είπε:

Μακάρι να είμαι προσπαθώ να μην το σκέφτομαι πολύ! Θα περιμένω τώρα να δω τι θα γίνει και αύριο! Μην απογοητευσαι παντός ποτέ δεν ξέρεις τι γίνετε???

Περιμένουμε αύριο τα ευχάριστα! !!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι σωστά. Υπάρχει ήδη μια. 2 κοπέλες περιμένουμε που θα επαναλάβουν τεστακια κ χοριακες... Κι Εσένα.... Εγώ περιμένω Δευτέρα.... @earrpη @Ε.Γ.Α. Α υτές νομίζω για την ώρα... 

Πάντως να χαιρετε πολύ χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας!!!!!???εύχομαι να γεμίσουμε θετικά τεστακια αυτό το ποστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

Πω πω ποσο χαιρομαι που διαβαζω τοση ωρα.. αλλες θετικα τεστ ωορρηξιας, αλλες αχνα θετικα τεστ εγκυμοσυνης, αλλες για υπερηχο χοριακες κλπ μπραβο μπραβο

εγω με τη σειρα μου ειμαι στην 13η μερα κανω τις επαφες μου οπως νομιζω καλυτερα και σημερα εκανα το πρωτο τεστ ωορρηξιας(πρωτη φορα) αλλα βγηκε αρνητικο

βασει κινητου η ωορρηξια ειναι την κυριακη

για να δουμε.. εγω ειμαι προς τελη νοεμβρη αλλα δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη

παντως να ξερετε σας διαβαζω καθε μερα?

Καλώς όρισες στην παρεα μας.. δεν ισχυει παντα η οωρηξια τη 14η μερα να ξέρεις εγώ έκανα τη 20η. Εύχομαι καλή αρχη σε όλες μας γιατί και εγώ καινούρια ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλώς όρισες στην παρεα μας.. δεν ισχυει παντα η οωρηξια τη 14η μερα να ξέρεις εγώ έκανα τη 20η. Εύχομαι καλή αρχη σε όλες μας γιατί και εγώ καινούρια ειμαι

Πως ξερεις οτι εκανες ακριβως την 20η;; Βγηκε για παραδειγμα θετικο την 19η;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Και εμένα μια άχνη γραμμουλα είχε βγει στο τεστ,και με θερμοκρασία 36.3,να φανταστείς νόμιζα πως είναι λάθος το τεστ και πως θα αδιαθετουσα από ώρα σε ώρα αλλά τελικά ήταν εγκυμοσύνη 

Και εγω αυτό νομίζω  ότι θα αδιαθετισω κάθε φορά που νιώθω ένα πονακια μπροστά στην μήτρα και ότι  είναι λάθος το αχνό θετικό! Μακάρι να είμαι απλά θέλω να περάσει η αυριανή μερα και να ηρεμισω λίγο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Θετικο.Κανε χοριακη !!!!Πολυ χαιρομαι.Εβαλες την αρχη!!!!

Κορίτσι μου πολλές καλές επιτυχίες θετικότατο σου εύχομαι να είναι δεν μπορώ να το δω καλα μέσω κινητού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

2 εγκυμοσύνες μέχρι τώρα??? Αντε να δούμε... Γιατί ο Οκτώβρης είχε μόνο 1 εγκυμοσύνη. Καλό που δνε σου έχει έρθει μέχρι τώρα... ? Και εγώ θα περιμένω μέχρι δευτέρα και ίσως να κάνω τεστάκι.. ? Έχω ξεχαστεί τώρα που ειμί άρρωστη. Κάτι καλό έκανε... Ξεχνάω τι μέρα είμαι. ??

Βρε μια χαρά ήταν ο Οκτώβρης αν ανακοινωθούν πολλά νέα Νοέμβρη ???περαστικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ωραία να μας τα πεις. Να που ο Νοέμβριος 3 εγκυμοσύνες μακάρι να χει κ ακόμη τόσες... ? Κ εγώ Δευτέρα περιμένω. 

Κι εγώ Δευτέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η levanda είπε:

Μακάρι να είσαι! Κάνε το δεύτερο τεστ κ πες μας! 

Θα είσαι η πρώτη του Νοέμβρη, σωστά? 

Μετά κορίτσια ποιες περίμενετε ? Εγώ στις 22/11.

Εγώ αν κρίνω με τα χθεσινά και σημερινά υγρά κάπου 23-24 εγώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είναι πολύ νωρίς για το οτιδήποτε το ξέρω.. σήμερα επειδή έχουμε αργία εμείς εδώ στο νησί γιορτάζουμε την απελευθέρωση του.. έκανα δουλειες από το πρωί.. χαλιά κτλ..γιατί έχω κ τραπέζι το βράδυ..γενικά είχα τσιμπηματακια τα ένιωθα αριστερά κ για μια στιγμή για πρώτη φορά στο κέντρο.. όταν έκατσα Μ έπιασε πόνος..όχι χαμηλά.. ακριβώς πάνω στον αφαλό.. κ τον έχω ακόμα σα τσουξιμο.. μου τυχαίνει πρώτη φορά για αυτό το αναφέρω.. αλλιώς είπα να αφήσω τα συμπτώματα στην άκρη για αυτό το μήνα .??

Κι εγώ τα ένιωσα κάποια στιγμή και μετα τα νιώθω σε κάθε κύκλο 

Οπότε εύχομαι σε σένα να είναι αλλά εμένα δεν ήταν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εχεις κατι να απασχολησεις το μυαλουδακι σου!Φροντισε το τραπεζι και κανε το ξεχωριστο και ομορφο!Θα σου φτιαξει την διαθεση να στολισεις τραπεζι και τα πιατα σου!Λιγο θα ξεχαστεις!Καλη επιτυχια σε ολα!

Ευχαριστώ κοπέλα μου νασακ καλά πήγαμε λίγο στη πεθερά μου να της ευχηθούμε και εκεί ξεκουράστηκα κάπως και ήμουν πολύ καλά τώρα σήκωσα βάρη και λίγο με έχει πιάσει και φουλ και στα υγρά 

Δε γίνεται όμως επαφές σήμερα κάναμε χθες αν είναι τυχερό θα έρθει 

Ναι γενικά έχω διάφορα καλά.αυτο το μήνα και θα ξεχαστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Κορίτσι μου πολλές καλές επιτυχίες θετικότατο σου εύχομαι να είναι δεν μπορώ να το δω καλα μέσω κινητού 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι ελπίζω να είναι σωστο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι εγώ τα ένιωσα κάποια στιγμή και μετα τα νιώθω σε κάθε κύκλο 

Οπότε εύχομαι σε σένα να είναι αλλά εμένα δεν ήταν 

Lactaki μάλλον ήμαστε από το ιδιο νησί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε σημερα;;Απο εχτες ηθελα να σας γραψω τα  νεα μου ,γιατι εχει ενδιαφερον ...

Ειχα δει το πρωι και το απογευμα που το επανελαβα,τεστακι  ωορρηξιας κατακοκκινο .Ετοιμο δηλαδη.Λιγο παραξενο μου φανηκε βεβαια απο την 8η μερα του κύκλου.Συμφωνα με το τεστ  ως την10ημερα θα ειχα ωορρηξια...

Ακυρα ολα!!!!Ο γιατρος ειδε βεβαια ενα ωαριο 10 χιλ. αλλα για ωορρηξια τωρα κοντα ουτε λογος.Αν μεγαλωσει σωστα ,θα εχω μετα απο 5-6 μερες!!Μάλιστα μου είπε οτι ούτε σε 25αρα δεν μαγαλώνει τοσο συντομα ωστε να εχει ωορρηξια ,τοσο νωρις...

Ενιωσα πολυ ηλιθια που τοσο καιρο χρησιμοποιω τεστακια και πηγαινα συμφωνα με αυτα ,γιατι αποδείχτηκε οτι ειναι ακυρα...Δεν ξερω αν καποια κοπελα εχει πετυχει με τεστακια ,αλλα σιγουρη  λυση ειναι μονο ο υπέρηχος τελικα...Οποτε ,ολο αυτον τον καιρο ,αμφιβαλλω να εχω πετυχει ποτε ωορρηξια...Τοοοσο καλα...

Αλήθεια εχει κάποια απο εσας διασταυρωσει τα τεστάκια με υπέρηχο να δει αν λειτουργούν σωστά;;

Αυτα!Αν γνωριζετε κατι αλλο ,συμπληρωστε με !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε σημερα;;Απο εχτες ηθελα να σας γραψω τα  νεα μου ,γιατι εχει ενδιαφερον ...

Ειχα δει το πρωι και το απογευμα που το επανελαβα,τεστακι  ωορρηξιας κατακοκκινο .Ετοιμο δηλαδη.Λιγο παραξενο μου φανηκε βεβαια απο την 8η μερα του κύκλου.Συμφωνα με το τεστ  ως την10ημερα θα ειχα ωορρηξια...

Ακυρα ολα!!!!Ο γιατρος ειδε βεβαια ενα ωαριο 10 χιλ. αλλα για ωορρηξια τωρα κοντα ουτε λογος.Αν μεγαλωσει σωστα ,θα εχω μετα απο 5-6 μερες!!Μάλιστα μου είπε οτι ούτε σε 25αρα δεν μαγαλώνει τοσο συντομα ωστε να εχει ωορρηξια ,τοσο νωρις...

Ενιωσα πολυ ηλιθια που τοσο καιρο χρησιμοποιω τεστακια και πηγαινα συμφωνα με αυτα ,γιατι αποδείχτηκε οτι ειναι ακυρα...Δεν ξερω αν καποια κοπελα εχει πετυχει με τεστακια ,αλλα σιγουρη  λυση ειναι μονο ο υπέρηχος τελικα...Οποτε ,ολο αυτον τον καιρο ,αμφιβαλλω να εχω πετυχει ποτε ωορρηξια...Τοοοσο καλα...

Αλήθεια εχει κάποια απο εσας διασταυρωσει τα τεστάκια με υπέρηχο να δει αν λειτουργούν σωστά;;

Αυτα!Αν γνωριζετε κατι αλλο ,συμπληρωστε με !

Καλημέρα... την οωρηξια λίγο πολύ την καταλαβαινουμε δλδ εγώ για παράδειγμα εγώ λεπτορευστα υγρά και λίγο πόνο και όσες φορές έχω κάνει τεστ μου βγήκε σωστό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα... την οωρηξια λίγο πολύ την καταλαβαινουμε δλδ εγώ για παράδειγμα εγώ λεπτορευστα υγρά και λίγο πόνο και όσες φορές έχω κάνει τεστ μου βγήκε σωστό.

Μπραβο!Εγω ισως και λογω ηλικιας δεν την καταλαβαινω πια οσο στο παρελθον.Υπάρχουν υγρα σε ασχετες στιγμες.. Πονάκια εχω και τωρα ,αλλα απο οτι φαινεται δεν ειναι ωορρηξιας ...Δεν ξερω πια τι να πω...Τσαμπα παιδευομαι μου φαίνεται ,αφου τελικα με εξωσωματικη θα παω σε λιγο καιρο.Και φυσικα δεν με χαλαει καθολου αρκει  να ερθει το μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε σημερα;;Απο εχτες ηθελα να σας γραψω τα  νεα μου ,γιατι εχει ενδιαφερον ...

Ειχα δει το πρωι και το απογευμα που το επανελαβα,τεστακι  ωορρηξιας κατακοκκινο .Ετοιμο δηλαδη.Λιγο παραξενο μου φανηκε βεβαια απο την 8η μερα του κύκλου.Συμφωνα με το τεστ  ως την10ημερα θα ειχα ωορρηξια...

Ακυρα ολα!!!!Ο γιατρος ειδε βεβαια ενα ωαριο 10 χιλ. αλλα για ωορρηξια τωρα κοντα ουτε λογος.Αν μεγαλωσει σωστα ,θα εχω μετα απο 5-6 μερες!!Μάλιστα μου είπε οτι ούτε σε 25αρα δεν μαγαλώνει τοσο συντομα ωστε να εχει ωορρηξια ,τοσο νωρις...

Ενιωσα πολυ ηλιθια που τοσο καιρο χρησιμοποιω τεστακια και πηγαινα συμφωνα με αυτα ,γιατι αποδείχτηκε οτι ειναι ακυρα...Δεν ξερω αν καποια κοπελα εχει πετυχει με τεστακια ,αλλα σιγουρη  λυση ειναι μονο ο υπέρηχος τελικα...Οποτε ,ολο αυτον τον καιρο ,αμφιβαλλω να εχω πετυχει ποτε ωορρηξια...Τοοοσο καλα...

Αλήθεια εχει κάποια απο εσας διασταυρωσει τα τεστάκια με υπέρηχο να δει αν λειτουργούν σωστά;;

Αυτα!Αν γνωριζετε κατι αλλο ,συμπληρωστε με !

Καλημερα!!! Τωρα καταπογοητευτηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...