Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ ειδικά απόγευμα όταν κουράζομαι σαν να γίνει σβωλος η μήτρα.. Αυτό μόνο... Και υγρά βέβαια κ στήθος φουλ. 

Πολύ καλά συμπτωματα!!!!με το καλό και τα θετικά τεστακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Δεν μπορω να σας παρακολουθήσω.... Από ποιες έχουμε θετικό αποτέλεσμα.... 

Ειχαμε απο μια κοπελα που ειχε γραψει στον Οκτώβρη.Και οι αλλες σε αναμονη...Με θετικα σημαδια.Η earrp εκανε τεστ κ βγήκε αχνο θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Δεν μπορω να σας παρακολουθήσω.... Από ποιες έχουμε θετικό αποτέλεσμα.... 

Εσύ ξανά έκανες τεστ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina1993 είπε:

Οχι Αφού βγήκε αρνητικό... Βέβαια ακόμη δεν μου έχει έρθει..... 

Ναι το θυμόμουν... Ξανά έκανες τεστ? Η χοριακη κάνε αύριο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι το θυμόμουν... Ξανά έκανες τεστ? Η χοριακη κάνε αύριο.... 

Οχι.... Θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα κ αν δεν έρθει θα πάω για χοριακη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina1993 είπε:

Οχι.... Θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα κ αν δεν έρθει θα πάω για χοριακη.... 

Ωραία να μας τα πεις. Να που ο Νοέμβριος 3 εγκυμοσύνες μακάρι να χει κ ακόμη τόσες... ? Κ εγώ Δευτέρα περιμένω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ωραία να μας τα πεις. Να που ο Νοέμβριος 3 εγκυμοσύνες μακάρι να χει κ ακόμη τόσες... ? Κ εγώ Δευτέρα περιμένω. 

Δεν νομίζω να είμαι έγκυος.... Μάλλον αποφάσισε να μου σπάσει τα νεύρα η περίοδος.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η levanda είπε:

Μακάρι να είσαι! Κάνε το δεύτερο τεστ κ πες μας! 

Θα είσαι η πρώτη του Νοέμβρη, σωστά? 

Μετά κορίτσια ποιες περίμενετε ? Εγώ στις 22/11.

Μακάρι το εύχομαι? θα δούμε! 

Θα σας πω μόλις κάνω και δεύτερο τεστ! Λέω να κάνω το Σάββατο άμα δεν αδιαθετισω αύριο! 

Νομιζω είχε μπει μια κοπέλα στην αρχή του μήνα είχε πει ότι είναι έγκυος και δεν ξανά μπήκε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Δεν νομίζω να είμαι έγκυος.... Μάλλον αποφάσισε να μου σπάσει τα νεύρα η περίοδος.... 

Ε τότε προσπάθησε να χαλαρώσεις.... Και ελπίζω καλά αποτελέσματα... Πότε δνε ξέρεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Μακάρι το εύχομαι? θα δούμε! 

Θα σας πω μόλις κάνω και δεύτερο τεστ! Λέω να κάνω το Σάββατο άμα δεν αδιαθετισω αύριο! 

Νομιζω είχε μπει μια κοπέλα στην αρχή του μήνα είχε πει ότι είναι έγκυος και δεν ξανά μπήκε! 

Ναι σωστά. Υπάρχει ήδη μια. 2 κοπέλες περιμένουμε που θα επαναλάβουν τεστακια κ χοριακες... Κι Εσένα.... Εγώ περιμένω Δευτέρα.... @earrpη @Ε.Γ.Α. Α υτές νομίζω για την ώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Earrp μου, αχνο θετικό φαίνεται. Κάνε άλλο ένα και εύχομαι να θετικοτατο! !!!!!!!!αχ,τι ωραία που πάει αυτός ο μήνας! Για να δούμε και οι υπόλοιπες! Εγώ περιμένω σήμερα κανονικα.τεστ δεν έχω κάνει γιατί μου είχε βγει αρνητικό ένα που είχα κάνει πριν 4 μέρες και δεν θέλω να απογοητευτω πάλι! 

Μακάρι να είμαι προσπαθώ να μην το σκέφτομαι πολύ! Θα περιμένω τώρα να δω τι θα γίνει και αύριο! Μην απογοητευσαι παντός ποτέ δεν ξέρεις τι γίνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Παντως εχω δει τετοια τεστ στο φιλικο μου περιβαλλον και ηταν θετικα ,που το επιβεβαιωσε αργοτερα η χοριακη.Δεν θελω να σε ξεσηκωνω ,ομως ειμαι αισιοδοξη για σενα!Καλα αποτελεσματα!

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι??? θα μάθουμε! Δεν το έχω πει σε κανέναν μόνο εδώ το έγραψα για το πολύ αχνό θετικό θέλω να σιγουρευτώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι σωστά. Υπάρχει ήδη μια. 2 κοπέλες περιμένουμε που θα επαναλάβουν τεστακια κ χοριακες... Κι Εσένα.... Εγώ περιμένω Δευτέρα.... Και την @earrp  και η @Ε.Γ.Α. Α υτές νομίζω για την ώρα... 

Ελπίζω θετικά αποτελέσματα για όλες μας?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι σωστά. Υπάρχει ήδη μια. 2 κοπέλες περιμένουμε που θα επαναλάβουν τεστακια κ χοριακες... Κι Εσένα.... Εγώ περιμένω Δευτέρα.... @earrpη @Ε.Γ.Α. Α υτές νομίζω για την ώρα... 

Κι εγώ στην αναμονή είμαι. Από βδομάδα θα ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω σε μια ωρα στον γυναικολογο.Να δουμε τι λενε κι αυτα τα τεστακια!Θα δειξει ωορρηξια εντός ημερων;;Ενας υπέροχος υπέρηχος θα μας πεισει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η earrp είπε:

Πρέπει να έχεις επαφή σήμερα και κάνε και αύριο άλλα σήμερα ειναι πολύ σημαντικό να έχεις! Τα έχω χρησιμοποιήσει και εγώ για δυο μήνες εκτός από τον Οκτώβριο! Καλή επιτυχία  σου εύχομαι?! Διάβασε της οδειγιες τα Λένα όλα αναλυτικά?

Ευχαριστώ πολύ πολύ!! Μακάρι να μην τα χρειαστω τον επόμενο μήνα!!! Ευτυχως που τα χρησιμοποίησα γιατί είχα εντελώς λάθος εντυπωσεις για τις ωορρηξιες μου κ μάλλον τόσους μήνες μετραγα λάθος! Ίσως γιαυτό δεν το πετύχαμε το μωράκι!! ?Μακάρι να είμαστε όλες μας τυχερές αυτό το μήνα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Θα κάνεις σήμερα επαφουλα που είδες θετικό αύριο κ εγώ θα σου έλεγα κ μεθαύριο για να σιγουρέψεις την ωορρηξία..εγώ έτσι τα έκανα.. Κυριακή (θετικό)- Δευτερα-Τριτη.. 21 λέει το κινητό μου ότι θα έρθει η ακατανομαστη αλλά αν υπολογιζω πως ήταν τη Δευτέρα η ωορηξια περιμένω 19.. αλλά θα κρατήσω το 21 μη φάω τα μουτρα Μ.. χαχχ

Χάχα καλά θα κάνεις!! Και εγώ λοιπόν θα κάνω επαφουλα σήμερα διπλή φορά για να καλύψω την αυριανή που δεν θα δω τον άντρα μου!! ?Μακάρι να είμαστε τυχερές αυτό το μήνα!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια ειχα ανοιχτες ως τωρα ολες τις ειδοποιησεις και γινοταν ενας χαμος στο κινητο μου. Βαρουσε ανα λιγα λεπτα. Οποτε τα εκλεισα ολα κι ετσι αν δεν μπω απο μονη μου... τα χανω. Θα μπω να διαβασω νεα σας. Το Σαββατο αυτο εχω την αυχενικη. Αντε να περασει κι αυτο να μας φυγει αλλο ενα αγχος. Η κοιλιτσα αρχισε καπως να πεταγεται. Δεν το καταλαβαινουν ομως οι ξενοι. Μονο οι δικοι μου το παρατηρουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα χρειάζομαι την γκωμη σας έκανα τεστ εγκυμοσύνεις είμαι στην 28 ημέρα! Έχω θερμοκρασία 37.3 η  37.2 τα πρωινά και μεχρη 37.5 το βράδυ! Έκανα το τεστ από περιεργια ποιο πολυ! Μόλις το έκανα λέω αρνιτικο είναι.,αλλά όταν το ξανά κοίταξα έβλεπα μια πολύ πολύ άχνη γραμμή! Να τονίσω ότι έχω πονακια και κατά την γνώμη μου νομίζω θα αδιαθετισω! Σας στέλνω φώτο είναι αρνητικό η θετικό κατά την γνώμη σας! 

Screenshot_20181108-091608.jpg

Screenshot_20181108-091558.jpg

Και εμένα μια άχνη γραμμουλα είχε βγει στο τεστ,και με θερμοκρασία 36.3,να φανταστείς νόμιζα πως είναι λάθος το τεστ και πως θα αδιαθετουσα από ώρα σε ώρα αλλά τελικά ήταν εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...