Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

6 μέρες από τον μικρότερο κύκλο και 2 από τον μεγαλύτερο.... Ίσως τα τεστ δεν είναι για μένα.... 

Η και χοριακη πρώτα και μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι να πω δεν ξέρω. Είναι ο πρώτος μήνας που μετράω από το στόμα.... Ε και πάλι ωορρηξια είχα 35,8. Οπότε. Έχει αυξηθεί 0,4... Κάτι είναι κι αυτό... Αλλά μια νιώθω ότι κρυώνω μια σκάω από την ζέστη. Μια πονάω χαμηλά. Χθες είχα αριστερά στο στήθος πόνο. Κ πολλά υγρά.. Αυτά τα υγρά πάλι αυτό το μήνα δεν ξέρω που τα χω βρει. Δνε πίνω κ νερά γενικά... 

Εγώ έχω υγρά όλη την ώρα αυτό είναι καλό σημαίνει ότι ο. Κόλπος είναι υγρός και όχι ξυρος! Δεν παίζει ρόλο πόσο νερό πίνεις εμένα δεν επιρεαζει τα κολπικά υγρά! Όσο για το στήθος και εγω έχω κάτι ενοχλήσεις αλλά δεν δίνω και Πολυ σημασία! Εγώ θα σου συνιστουσα να πάρεις το επόμενο μήνα τα clear blue ovolusion τεστ να δεις ποτε κάνεις οωρρηξια είναι ακριβείας και το κάνεις μόνο πρώι και θα δεις τι γίνετε! Είναι ακριβά αλλά αξίζει! Πάρα για ένα μήνα να δεις τι παίζει παρτα από Internet έχει με 10 η με 20 τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

Εγώ έχω υγρά όλη την ώρα αυτό είναι καλό σημαίνει ότι ο. Κόλπος είναι υγρός και όχι ξυρος! Δεν παίζει ρόλο πόσο νερό πίνεις εμένα δεν επιρεαζει τα κολπικά υγρά! Όσο για το στήθος και εγω έχω κάτι ενοχλήσεις αλλά δεν δίνω και Πολυ σημασία! Εγώ θα σου συνιστουσα να πάρεις το επόμενο μήνα τα clear blue ovolusion τεστ να δεις ποτε κάνεις οωρρηξια είναι ακριβείας και το κάνεις μόνο πρώι και θα δεις τι γίνετε! Είναι ακριβά αλλά αξίζει! Πάρα για ένα μήνα να δεις τι παίζει παρτα από Internet έχει με 10 η με 20 τεστ! 

Είχα πάρει για 2 μήνες τα τεστακια. Αλλά έχω ακανόνιστο κύκλο οπότε κάθε μήνα είναι κ αλλιώς. Οπότε αποφασίσαμε να πάρουμε τις βιταμίνες μας κ να χουμε συχνές επαφές κ όπου μας βγάλει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Στην πρώτη εγκυμοσύνη που τελικά κατέληξε σε βιοχημικη είχα 6 αρνητικά τεστ.... 

Ε τότε κάνε την Τετάρτη χοριακη και βλέπεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ε τότε κάνε την Τετάρτη χοριακη και βλέπεις. 

Βέβαια απ ότι διάβασα τα predictor δεν είναι και τόσο αξιόπιστα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Είχα πάρει για 2 μήνες τα τεστακια. Αλλά έχω ακανόνιστο κύκλο οπότε κάθε μήνα είναι κ αλλιώς. Οπότε αποφασίσαμε να πάρουμε τις βιταμίνες μας κ να χουμε συχνές επαφές κ όπου μας βγάλει... 

Θυμάμαι το είχες πει απλά τα clear blue είναι αρκετά καλά και θα σου δώσουν μια ξεκάθαρη εικόνα να δεις και τι θερμοκρασία έχεις!  Η άλλιος περίμενε να στρώσει ο κύκλος σου! 

Καλά κάνεις και έχεις συχνά επαφές περνετε και της βιταμίνες βοηθάει πολύ! 

Εγω πηραματιζομαι με πολλά να σου πω τον αλήθεια είχα πάρει και τα τεστ οωρρηξιας τα στικακια και δεν με βόλεψαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Θυμάμαι το είχες πει απλά τα clear blue είναι αρκετά καλά και θα σου δώσουν μια ξεκάθαρη εικόνα να δεις και τι θερμοκρασία έχεις!  Η άλλιος περίμενε να στρώσει ο κύκλος σου! 

Καλά κάνεις και έχεις συχνά επαφές περνετε και της βιταμίνες βοηθάει πολύ! 

Εγω πηραματιζομαι με πολλά να σου πω τον αλήθεια είχα πάρει και τα τεστ οωρρηξιας τα στικακια και δεν με βόλεψαν!

Εγώ είχα βρει θετικό τον πρώτο μήνα. Αλλά τελικά η ωορρηξια μου έγινε 3ημερες μετά κ δνε είχα επαφές. Μετά ξεκίνησα δουλειά κ το άγχος οπότε ξανά χάλασε ο κύκλος μου. Κ θεωρώ πρώτα πρέπει να το φτιάξω. Γι αυτό προτίμησα να πάρω τις πολυβιταμινες. Κ τώρα μου τελείωσαν κ θα παραγγείλω μέσω ίντερνετ. Κ μέχρι τότε παίρνω φελισιν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά μάλλον το αίμα από τον άντρα μου ήταν μάλλον σκίστηκε λίγο .

Νομίζω είναι το πιο καλπ από όλα όσα έβαλε το μυαλό μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια έκανα.... Το predictor early αλλά βγήκε αρνητικό... Οπότε μάλλον δεν είμαι.. . Θα ξανακάνω ακόμη ένα το πρωί... Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος? 

κοριτσάκι μου εγώ είμαι από αυτές που πιστεύουν ότι τα τεστ δεν κάνουν λάθος. κι εγώ έχω κάνει το ίδιο τεστ κ μάλιστα 4 μέρες πριν σε σταθερό κύκλο... ήταν αρνητικό κ επιβεβαιωθηκε την ημέρα της περιόδου δυστυχώς! με τόσες μέρες καθυστέρηση πιστεύω θα είχε δείξει δυστυχώς! το άλλο που συνέβη σε μένα κ διάβασα εδώ πέρα κ σε άλλες κοπέλες είναι ότι τέλη Αυγούστου π αρχίσαμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος μου τα έπαιξε κανονικότατα. κύκλος ρολόι 28 ημερών, έγινε 33 ημερών για έναν κ μοναδικό μήνα..αυτόν των ελεύθερων επαφών... εννοείται πίστεψα ότι είμαι έγκυος αλλά τα τεστ με προσγείωσαν. εύχομαι πραγματικά ολόψυχα να κάνει λάθος το τεστ! κ να αρχίσω κ εγώ να μην τα πιστεύω τόσο χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια τελικά μάλλον το αίμα από τον άντρα μου ήταν μάλλον σκίστηκε λίγο .

Νομίζω είναι το πιο καλπ από όλα όσα έβαλε το μυαλό μας 

τέλεια! όλα καλά λοιπόν! να σκέφτεσαι θετικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

κοριτσάκι μου εγώ είμαι από αυτές που πιστεύουν ότι τα τεστ δεν κάνουν λάθος. κι εγώ έχω κάνει το ίδιο τεστ κ μάλιστα 4 μέρες πριν σε σταθερό κύκλο... ήταν αρνητικό κ επιβεβαιωθηκε την ημέρα της περιόδου δυστυχώς! με τόσες μέρες καθυστέρηση πιστεύω θα είχε δείξει δυστυχώς! το άλλο που συνέβη σε μένα κ διάβασα εδώ πέρα κ σε άλλες κοπέλες είναι ότι τέλη Αυγούστου π αρχίσαμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος μου τα έπαιξε κανονικότατα. κύκλος ρολόι 28 ημερών, έγινε 33 ημερών για έναν κ μοναδικό μήνα..αυτόν των ελεύθερων επαφών... εννοείται πίστεψα ότι είμαι έγκυος αλλά τα τεστ με προσγείωσαν. εύχομαι πραγματικά ολόψυχα να κάνει λάθος το τεστ! κ να αρχίσω κ εγώ να μην τα πιστεύω τόσο χάχα 

Εγώ πάλι δεν είμαι τόσο σίγουρη γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου που κατέληξε σε βιοχημικη είχα 6 αρνητικά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι αν έχεις κάνε μέχρι 8 απλά μην πας τουαλέτα νωρίτερα.. Κ κανε κ αύριο εσημερακι να δεις ότι μειώθηκε!!! 

Ναι τώρα γύρισα σπίτι κ το έκανα πριν λίγο...δε μπόρεσα νωριτερα αλλά είχα να πάω τουαλέτα ένα τρίωρο τουλάχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια 4 μέρες πριν την περιοδο πήρα το πρώτο αρνητικό τεστακι....δεν θα κάνω άλλο...δεν εχει νόημα. Οι επαφές μας δεν ήταν τις σωστές μερες έτσι κι αλλιώς. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι τώρα γύρισα σπίτι κ το έκανα πριν λίγο...δε μπόρεσα νωριτερα αλλά είχα να πάω τουαλέτα ένα τρίωρο τουλάχιστον

Και τι βγήκε? Κανονικά βέβαια λέει μέχρι 8 η ώρα το βράδυ να γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και τι βγήκε? Κανονικά βέβαια λέει μέχρι 8 η ώρα το βράδυ να γίνεται. 

Βγήκε αυτό το ανέβασα κ πιο πάνω..

IMG_20181104_214418.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια αυτό είναι το βραδυνό μου.. πριν λίγο το έκανα νομίζω είναι θετικό να μην έχω αμφιβολία ΕΕ..

IMG_20181104_214418.jpg

Ναι θετικό είναι σίγουρα..... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Εγώ πάλι δεν είμαι τόσο σίγουρη γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου που κατέληξε σε βιοχημικη είχα 6 αρνητικά.... 

Εύχομαι να μη το ξαναζήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι

Μόλις είδα ότι σε 5 μέρες τελειώνω κ το πρώτο κουτί filicine.. κάτι παραπάνω πήρα αυτό τον μήνα . Να ρωτήσω κ κάτι ακόμα.. λόγω δουλειάς τις επόμενες 3 μέρες θα ερχόμαστε σε επαφή το βράδυ πειράζει?? Χλωμό το κόβω για μεσημέρια κ πρωινά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ είχα βρει θετικό τον πρώτο μήνα. Αλλά τελικά η ωορρηξια μου έγινε 3ημερες μετά κ δνε είχα επαφές. Μετά ξεκίνησα δουλειά κ το άγχος οπότε ξανά χάλασε ο κύκλος μου. Κ θεωρώ πρώτα πρέπει να το φτιάξω. Γι αυτό προτίμησα να πάρω τις πολυβιταμινες. Κ τώρα μου τελείωσαν κ θα παραγγείλω μέσω ίντερνετ. Κ μέχρι τότε παίρνω φελισιν. 

Συμφωνώ μόλις φτιάξεις το κύκλο σου θα σε βοηθήσει πάρα πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

τέλεια! όλα καλά λοιπόν! να σκέφτεσαι θετικά :)

Ναι λίγες ενοχλήσεις βέβαια έχω αλλά πιστεύω ότι είναι από επαφές.εθχα αγχωθει τόσο πολύ που δεν μπορούσαμε να το κάνουμε δυσκολευτηκαμε. Τώρα ναι θα πάω με πιο καλη ψυχολογία στο γιατρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...