Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

μαζί είμαστε 15η ημέρα για μένα. τυχερο Δεκέμβριο εύχομαι..για όλες μας. 

@thalaki ποτέ περιμένεις εσύ;;; ελπίζω να έχουμε ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

μαζί είμαστε 15η ημέρα για μένα. τυχερο Δεκέμβριο εύχομαι..για όλες μας. 

καλες επιτυχιες κοριτσι μου

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια σήμερα 13η μέρα. Χθες πήγα στο γυναικολόγο όλα καλά.... Κ αναμένεται η πολυπόθητη ωορρηξία το πσρασκευοσαββατοκυριακο. Θέλω να ελπίζω αλλά το αποφεύγω.... Διακατεχομαι από μια ελαφριά απαισιοδοξία και έχω πειστεί ότι δεν.... Καλύτερα έτσι..... Με ποιες είμαστε σχεδόν μαζί;;; 15 Δεκέμβρη μου είπε ο γιατρός ότι θα περιμένω περίοδο). 

κοριτσκι μου αφου ολα καλα και αφου προλαμβαινεις την ωορρηξια  και μαλιστα σκ γιατι εισαι τοσο απαισιοδοξη; απολαυσε τον αντρα σου και ολα καλα θα πανε αν σκεφτεσαι απο τωρα ετσι το καταδικαζεις απο μοονη σου,, σαν εμενα και εσυ 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

641.39 κοριτσιααααα

συγχαρητηρια κοπελα μου μπραωο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@thalaki ποτέ περιμένεις εσύ;;; ελπίζω να έχουμε ευχάριστα!!! 

11 Δεκεμβρίου περιμένω! θα έχουμε κόσμο σπίτι από αύριο κ θα γυρνάμε σε διάφορες πόλεις ???ελπίζω να προλαβαίνω να διαβάζω νέα σας! οι δικές μας επαφές είναι τόσο απρογραμματιστες βιαστικές κ γρήγορες αυτό το μήνα που δεν ελπίζω κ πολυ χάχα...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

καλες επιτυχιες κοριτσι μου

 

κοριτσκι μου αφου ολα καλα και αφου προλαμβαινεις την ωορρηξια  και μαλιστα σκ γιατι εισαι τοσο απαισιοδοξη; απολαυσε τον αντρα σου και ολα καλα θα πανε αν σκεφτεσαι απο τωρα ετσι το καταδικαζεις απο μοονη σου,, σαν εμενα και εσυ 

συγχαρητηρια κοπελα μου μπραωο 

ευχαριστώ @egw! καλή επιτυχία και σε σένα. και σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lina1989 είπε:

@Κορτας συγχαρητήρια... Αντε με το καλό να κρατήσεις το αγγελούδι σου στην αγκαλιά σου.... ❤️❤️❤️

Το αγχος βεβαια ακομα συνεχιζεται... μεχρι τον πρωτο υπερηχο μεχρι τους πρωτους χτυπους της καρδιας.. υπαρχει μελλον ακομα.. καλη τυχη σε οοοολες απο καρδιας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Το αγχος βεβαια ακομα συνεχιζεται... μεχρι τον πρωτο υπερηχο μεχρι τους πρωτους χτυπους της καρδιας.. υπαρχει μελλον ακομα.. καλη τυχη σε οοοολες απο καρδιας?

Αφού ανεβαίνει η χοριακή είναι όλα καλά! Να μην ανησυχείς καθόλου. Όλα θα πάνε μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

 Περιμένω να αδειαθετησω το Σάββατο και από χθες έχω ροζ υγρά πολύ λίγα βέβαια...εοχαμε επαφή με τον άντρα μου αλλά δεν είχα καθόλου εκείνη τη στιγμή... Σήμερα πάλι είδα λίγα ροζ...

Καλημέρα!

Story of my life... Από το καλοκαίρι έχω κάθε μήνα μπεζ ροζ καφέ, όλων των χρωμάτων υγρά αρκετές μέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου.

Αλλά αν εσύ δεν έχεις ξαναδεί τέτοια υγρά, μπορεί να είναι εμφύτευσης, που στο εύχομαι!!!

@Κορτας συγχαρητήρια κορίτσι μου, μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

641.39 κοριτσιααααα

Συγχαρητήρια κοριτσι!!! Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσύνη. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Κορίτσια καλημέρα έχω καιρο να γράψω γιατί λόγο δουλειάς απουσίαζα στο εξωτερικό... Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν έχει τύχει σε καμία σας... Περιμένω να αδειαθετησω το Σάββατο και από χθες έχω ροζ υγρά πολύ λίγα βέβαια...εοχαμε επαφή με τον άντρα μου αλλά δεν είχα καθόλου εκείνη τη στιγμή... Σήμερα πάλι είδα λίγα ροζ...εχω πρισμενο στήθος και κοιλιά... Αλλά πόνους δεξιά χαμηλά... Το κεφάλι μου και το σώμα μου καίει νιωθω πυρετό συνέχεια χωρίς να μαι αρρωστη... Τι να κάνω να περιμένω μέχρι το Σάββατο ή να κάνω τεστ.... Προσπαθούμε σχεδόν 7 μήνες για μωράκι.... Έχει καμια σας ανάλογη εμπειρία.... Έχω πολύ άγχος... 

Βρε λινακι μου....μπας και ειναι εμφυτευση? ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Έχει κάνει σπερματοδιαγραμμα, θα κάνουμε όμως ξανά για να είμαστε σίγουροι. Αλλά σύμφωνα με τους γιατρούς μας είναι όλα καλά...δεν μπορώ να καταλάβω.

άγχος απλά. ..δεν είναι όμως εύκολο να αποβληθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

641.39 κοριτσιααααα

Εντάξει! !!!δεν έχω λογια! !!!!πολλά συγχαρητήρια! !!!τέλειο νούμερο! !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εντάξει! !!!δεν έχω λογια! !!!!πολλά συγχαρητήρια! !!!τέλειο νούμερο! !!!!

Μπράβο Κορτας μου! Ευχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη! Εγω αυριο θα κανω τη δεύτερη χοριακη να δουμε πως παει το σποράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Twinkl είπε:

Μπράβο Κορτας μου! Ευχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη! Εγω αυριο θα κανω τη δεύτερη χοριακη να δουμε πως παει το σποράκι! 

Περιμενουμε και τη δικη σου χοριακη λοιπον!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Twinkl είπε:

Μπράβο Κορτας μου! Ευχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη! Εγω αυριο θα κανω τη δεύτερη χοριακη να δουμε πως παει το σποράκι! 

Μπράβο κοριτσια μου .. με το καλό να φουσκωσετε κ θα πάνε όλα καλά... Απολαύστε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Βρε λινακι μου....μπας και ειναι εμφυτευση? ?????????????

Μακάρι το θέλω πάρα πολύ @Ε.Γ.Α. Μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Το αγχος βεβαια ακομα συνεχιζεται... μεχρι τον πρωτο υπερηχο μεχρι τους πρωτους χτυπους της καρδιας.. υπαρχει μελλον ακομα.. καλη τυχη σε οοοολες απο καρδιας?

❤️❤️❤️❤️Όλα θα είναι τέλεια κοίτα να Τ απολαύσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μία ερώτηση...σήμερα δεύτερη ημέρα περιόδου και έχω πολύ αίμα, ακόμη να προσθέσω Εχθές πονούσα τόσο πολύ που νόμιζα ότι μου ξεριζώνουν τη μήτρα. Άρχισα να φοβάμαι για ενδομητρίωση...έχει να μου πει κάποια καμία ανάλογη εμπειρία. Ο γυναικολόγος μου λέει ότι δεν έχω ενδομητρίωση αλλά από ότι διάβασα αυτό δεν φαίνεται με τον υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια μία ερώτηση...σήμερα δεύτερη ημέρα περιόδου και έχω πολύ αίμα, ακόμη να προσθέσω Εχθές πονούσα τόσο πολύ που νόμιζα ότι μου ξεριζώνουν τη μήτρα. Άρχισα να φοβάμαι για ενδομητρίωση...έχει να μου πει κάποια καμία ανάλογη εμπειρία. Ο γυναικολόγος μου λέει ότι δεν έχω ενδομητρίωση αλλά από ότι διάβασα αυτό δεν φαίνεται με τον υπέρηχο. 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Λοιπόν άκου πήγαινε και κάνε την εξέταση ca125 αιματολογικη ειναι. Εμένα στον υπέρηχο δεν φαινόταν και ήμουν τελικά γεματη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, είμαι στην 16η μέρα του κύκλου. Ξεκίνησα να έχω λίγα πονάκια, λίγα υγρά και νιώθω κάτω χαμηλά στην αριστερή πλευρά κάτι σαν μούδιασμα να το πω. Λέτε να είναι σημάδι ωορρηξίας; Έχω έναν άστατο κύκλο και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lina1989 είπε:

Μακάρι το θέλω πάρα πολύ @Ε.Γ.Α. Μου.... 

Στο λέω γιατί κι εγώ είχα καφέ ροζ στις εγκυμοσύνες μου!!!!μακάρι να κλείσει ο Νοέμβρης με άλλο ένα ευχάριστο γεγονός! !!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κοριτσάκια μου, είμαι στην 16η μέρα του κύκλου. Ξεκίνησα να έχω λίγα πονάκια, λίγα υγρά και νιώθω κάτω χαμηλά στην αριστερή πλευρά κάτι σαν μούδιασμα να το πω. Λέτε να είναι σημάδι ωορρηξίας; Έχω έναν άστατο κύκλο και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. 

Τεστακια ωορρηξιας έχεις? Έχε επαφές για καλό και για κακό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Λοιπόν άκου πήγαινε και κάνε την εξέταση ca125 αιματολογικη ειναι. Εμένα στον υπέρηχο δεν φαινόταν και ήμουν τελικά γεματη.

Τι συμπτωματα είχες? Θα πάω να τη κάνω την εξέταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Τι συμπτωματα είχες? Θα πάω να τη κάνω την εξέταση...

Και μένα μου βγαίνει λίγο θετικό. Αλλά ο αιματολογος δνε το αξιολογει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...