Μετάβαση σε περιεχόμενο
Butterfly88

Ομοιοπαθητικος για υπογονιμοτητα γνωρίζετε?

Recommended Posts

Γειά σας είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν ξέρω ακόμα πώς λειτουργεί... Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει καμία κάποιον ομοιοπαθητικο που να εξειδικευεται σε περιπτώσεις υπογονιμοτητας στην Θεσσαλονίκη. αν κάποια έχει δοκιμάσει αυτόν τον τρόπο θεραπείας και αν είχε αποτέλεσμα... Ευχαριστώ 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα δοκιμάσει για κρίσεις άγχους, πανικού κτλ, και δεν είδα κανένα αποτέλεσμα.

Δεν θα το ξανα- έκανα.

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Είχα δοκιμάσει για κρίσεις άγχους, πανικού κτλ, και δεν είδα κανένα αποτέλεσμα.

Δεν θα το ξανα- έκανα.

Οκ ευχαριστώ! 

στις πριν 23 ώρες, ο/η Butterfly88 είπε:

Γειά σας είμαι καινούρια στο φόρουμ και δεν ξέρω ακόμα πώς λειτουργεί... Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει καμία κάποιον ομοιοπαθητικο που να εξειδικευεται σε περιπτώσεις υπογονιμοτητας στην Θεσσαλονίκη. αν κάποια έχει δοκιμάσει αυτόν τον τρόπο θεραπείας και αν είχε αποτέλεσμα... Ευχαριστώ 

Εγώ πάντως που κάνω ομοιοπαθητική 3 μήνες τώρα για την βελτίωση ποιότητας των ωαρίων έχουν δει διαφορά και στην ποιότητα και στην ποσότητα, απλά μένω Αθήνα και δεν ξέρω κάποιον Θεσσαλονίκη

στις On 22/10/2018 at 2:47 ΜΜ, ο/η satya είπε:

Εγώ πάντως που κάνω ομοιοπαθητική 3 μήνες τώρα για την βελτίωση ποιότητας των ωαρίων έχουν δει διαφορά και στην ποιότητα και στην ποσότητα, απλά μένω Αθήνα και δεν ξέρω κάποιον Θεσσαλονίκη

Ευχαριστώ πολύ satya και μόνο που μου απάντησες! Είναι ενθαρρυντικο! 😊 Τα καλύτερα εύχομαι! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!! Πρωινή πρωινή λόγω δουλειάς!!! Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές κ την θετική ενέργεια αλλά σήμερα κ χθες είχα πονακια χαμηλά σαν να μου έρχεται!!! 25η μέρα σήμερα!!! Για να δούμε τι μου επιφυλάσσει κι αυτός ο μήνας!!! 😘😍💕  
    • @Bloublou85 εύχομαι πραγματικά αύριο να έχουμε το πολυπόθητο θετικό τεστ! Καλή επιτυχία♥♥♥
    • Se euxaristw ❤️Nai milisame tin Tetarti gia polla themata k tou ekanan polla edupwsi sxetika me tis prospatheies mou stin Germania mou eipe oti den mou evalan kala emvrua kai egw vourkosa  alla den ithele na me stenaxwrisei kai den to polusizitisame....Akolouthw to makru protokolo extes ekana tis prwtes mou monades!Emeina polu euxaristimeni mazi tou...Mou eipe oti exoume polles pithanotites...Me eksetase ...Irthan oi kopeles kai mou peiran istoriko...Kai otan efuga kai piga na plirwsw den mou peiran  lefta oi kopeles  🤔🤔🤔Padws eimai toso isixi kai niwthw toso asfalia mazi tou makari na min apogoiteutw....kai enas logos pou ton dialeksa einai epeidi den exw diavasei oute ena arnitiko sxolio gia auton kai apo kopela pou apetuxe mazi tou milisa kai mou eipe oti einai epistimonas!
    • Όλα θα πάνε καλά αξιζει σε όλες μας ένα καλό αποτέλεσμα! @Bloublou85 καλά αποτελέσματα 😙😘😘 καλό βράδυ ❤️❤️❤️
    • Κορίτσι μου ευχαριστούμε πολυ πολυ! Χρειαζόμαστε ολες την θετική ενέργεια!! Ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες μας ! Ειναι πολυ σημαντικό να δινει δύναμη η μια στην άλλη! 😘😘
  • Νέες συζητήσεις