Μετάβαση σε περιεχόμενο
Mar.mar28

Καλος γιατρος μαιευτηρας γυναικολογος

Recommended Posts

Καλησπερα. Γνωριζεται στην αθηνα στο κεντρο η νοτια καποιο γιατρο μαιευτηρα γυναικολόγο πολυ καλο; εχω ακουσει για το Νικο Ακριβο. Τον εχει καμια σας ; Εχετε να μου προτεινετε καποιον;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 5 ώρες, ο/η Mar.mar28 είπε:

Καλησπερα. Γνωριζεται στην αθηνα στο κεντρο η νοτια καποιο γιατρο μαιευτηρα γυναικολόγο πολυ καλο; εχω ακουσει για το Νικο Ακριβο. Τον εχει καμια σας ; Εχετε να μου προτεινετε καποιον;

Καλησπέρα,

Δεν τον ξέρω αυτόν αλλά ο δικός μου είναι απέναντι από το Ρέα, λέγεται Κωνσταντόπουλος Αναστάσιος και είναι τρομερά καλός γιατρός! Και εγώ και η αδερφή μου σε αυτόν πηγαίνουμε και ειδικά εγώ είμαι πολύ περίεργη με τον γυναικολόγο.. ζοριστηκα πολύ μέχρι να τον βρω..

Καλησπέρα, 

αν και μάλλον θα έχεις καταλήξει σε κάποιον, εξαιρετικός είναι ο Κος Βρυώνης. Το ιατρείο του είναι στο Κολωνάκι , και είναι στο ΙΑΣΩ. Μεθοδικός, προσεκτικός σε ηρεμεί με μια του κουβέντα.

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Γειά σας κορίτσια!!  Βρίσκομαι στην 22η εβδομάδα κ χθες κάναμε τη Β επιπέδου.  Όλα καλά με το μωρό. Το μόνο π μ είπε ο εμβρυολογος ήταν πως ο πλακούντας είναι χαμηλά (11mm από τον τραχηλο)  κ να το ξαναδώ με το γιατρό,  μήπως χρειαστεί καισαρική. Δ με ανησύχησε καθόλου. Δ μ είπε ότι θα υπάρξει κάποιο άλλο πρόβλημα πάρα μόνο με τον τρόπο της γέννας. Εγώ βέβαια προβληματιστηκα κ το έψαξα στο Internet οπου διάβασα τα όσα, Δλδ για αιμορραγίας, για κίνδυνο της μάνας κ διαφορά αλλά. Έχετε κάποια παρόμοια εμπειρία? Έχω τρομάξει αρκετά. 
    • @stergiou συγχαρητήρια!😘😘😘 Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλο το μωράκι σου!😆❤❤ χάρηκα παρα πολυ!!!! Ολα να σου πάνε τέλεια!! ❤ Σχεδόν 9 μηνών εμείς...Πώς μεγάλωσαν τοσο γρηγορα;; θηλαζουμε ακόμα κ δειλα δειλα ειμαστε ετοιμες να μπουσουλησουμε!!!
    • Πραγματικά δε θ μπορούσα να αντέξω το σύστημα Αγγλία... με τίποτα!!!!! Δυστυχώς είχαμε θέματα με το internet κ το τηλ.. Γενικά καλα είμαι αλλά πάνω που μου περνάνε τα ψυχολογικά μου έρχεται η κάθε μια γειτονισσα (κ οχι μόνο)κ με τρελενει... δε νομίζω να μου έχει κάνει dobbler.. μόνο black and white υπέρηχους κάνω..  Κάθε πότε έχετε εσείς ραντεβού τώρα;; εγω κάθε 2 βδομάδες
    • Τώρα περιμένουμε το Σάββατο την χοριακη της @bebe2. Όσο για την φάση της καθεμιας.. Χαμός. Από όλα έχει ο μπαξές.. 
    • @bebe2 τι έχεις καλό μου? Μην πέφτεις.. Λίγες μέρες ακόμα έμειναν. Δώσε μας λίγο ελπίδα♥♥ @Πιου-πιου να είναι όλα καλά αύριο! @satya καλή επιτυχία με την ωοληψια! @Bloublou85 με την λαπαροσκόπηση θα δει όλα τα όργανα. Όμως εάν δεν είναι απαραίτητο θα το απέφευγα..   
  • Νέες συζητήσεις