Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Λενακι μη στενοχωριέσαι, δεν είναι εύκολο βέβαια....όλες το ξερουμε! Θα φτιαξουμε νεα ομαδα σε λιγες μερες για τυχερό Οκτώβρη! Εεε;;;;

Ναι κορίτσια μου θα κάνουμε άλλη ομαδουλα τώρα....σας ευχαριστώ πολύ όλες σας...μου δίνεται δύναμη να συνεχίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια ποια άλλη είναι στις γόνιμες αυτό το καιρό???? 

Εγώ :) υπολογίζω σε 2-3 μέρες . Βρε κορίτσια είχα πάει για καφέ με την κουμπάρα μου και συζητούσαμε για εγκυμοσύνες κλπ. Μου είπε ότι τον γιο της τον έπιασε πρώτη ημέρα που καθάρισε από περίοδο. Μάλιστα τότε με τον άντρα της ήταν στις αρχές κ της είπε να πάρει το χάπι της επόμενης μέρας κ του λέει έλα μωρε τώρα  τελείωσα από περίοδο δεν παίζει.εκεινο τον  μήνα  ήταν η μόνη φορά που «είχαν βρεθεί» μιας κ έφυγε για ταξίδι .  (σίγουρα απερισκεψία αλλά ευτυχώς είναι πολύ καλά με τον άντρα της 4 χρόνια τώρα :) ) . Τέλος πάντων θέλω να καταλήξω στο άμα είναι να σου τύχει .....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Εγώ :) υπολογίζω σε 2-3 μέρες . Βρε κορίτσια είχα πάει για καφέ με την κουμπάρα μου και συζητούσαμε για εγκυμοσύνες κλπ. Μου είπε ότι τον γιο της τον έπιασε πρώτη ημέρα που καθάρισε από περίοδο. Μάλιστα τότε με τον άντρα της ήταν στις αρχές κ της είπε να πάρει το χάπι της επόμενης μέρας κ του λέει έλα μωρε τώρα  τελείωσα από περίοδο δεν παίζει.εκεινο τον  μήνα  ήταν η μόνη φορά που «είχαν βρεθεί» μιας κ έφυγε για ταξίδι .  (σίγουρα απερισκεψία αλλά ευτυχώς είναι πολύ καλά με τον άντρα της 4 χρόνια τώρα :) ) . Τέλος πάντων θέλω να καταλήξω στο άμα είναι να σου τύχει .....  

Αυτό ακριβώς... Είναι να σου τύχει... Καλά σίγουρα ήταν καλό το σπέρμα. Και θα γίνε σύλληψη κ γονιμοποιηση λίγο αργότερα.... Στις πιο γόνιμες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τελικά κορίτσια δυστυχώς ούτε σήμερα μπορέσαμε να έχουμε επαφή οπότε χάνω τις ελπίδες. Δυστυχώς προσπαθήσαμε σε λάθος ημέρες μάλλον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ λέω σήμερα να ξεκινήσω τα τεστακια ωορρηξιας.. Είπα να τα ξεκινήσω πιο νωρίς μήπως με τα φάρμακα η ωορρηξια έρθει πιο νωρίς.να την παρακολουθώ να δω τι γίνεται..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! @Starrr κι εγώ στις γόνιμες! ειχαμε πει θα κάνουμε κάθε μέρα αλλά χθες τον λυπήθηκα τον αντρούλη μου ήταν πτώμρα δούλεψε πολλές ώρες οπότε τίποτα! σύμφωνα με την εφαρμογή ωορρηξία έχω αύριο! οπότε σήμερα και αύριο οπωσδήποτε!!! @lactaki μπέρδεμα τα τεστ ε ? πιστεύω πως κι εγώ με την γκαντεμιά που έχω δεν θα βγάλω άκρη αν πάρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Να ρωτήσω κάτι αν υποθέσουμε ότι στις 26 το αιματάκι που είδα ήταν ωορρηξια... Λογικά σήμερα η το πολύ αύριο πρέπει να αδιαθετήσω... Σωστά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Η αλήθεια είναι το κάθε μέρα δεν βγαίνει στο τέλος πέφτεις ξερός από την κούραση.

Εμείς ξεκινήσαμε δυναμικά και στην πορεία με το που πέφταμε στο κρεβάτι μας έπαιρνε ο ύπνος.

Οπότε πιστεύω ότι τελικά δεν καταφέραμε τίποτα δυστυχώς. Οπότε δεν έχω ελπίδα ότι δεν θα αδιαθετησω αυτό το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Να ρωτήσω κάτι αν υποθέσουμε ότι στις 26 το αιματάκι που είδα ήταν ωορρηξια... Λογικά σήμερα η το πολύ αύριο πρέπει να αδιαθετήσω... Σωστά;; 

Το αίμα ήταν ωορρηξία ναι. Τι μέρα του κύκλου ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @Starrr κι εγώ στις γόνιμες! ειχαμε πει θα κάνουμε κάθε μέρα αλλά χθες τον λυπήθηκα τον αντρούλη μου ήταν πτώμρα δούλεψε πολλές ώρες οπότε τίποτα! σύμφωνα με την εφαρμογή ωορρηξία έχω αύριο! οπότε σήμερα και αύριο οπωσδήποτε!!! @lactaki μπέρδεμα τα τεστ ε ? πιστεύω πως κι εγώ με την γκαντεμιά που έχω δεν θα βγάλω άκρη αν πάρω!!

Μην σου πω ήταν καλύτερο που δεν ήρθατε σε επαφή χθες. Για να ξεκουραστεί κ λίγο. Να είναι πιο δυνατό το σπέρμα μετά από μια μέρα ξεκούραση... Καλή επιτυχία!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Να ρωτήσω κάτι αν υποθέσουμε ότι στις 26 το αιματάκι που είδα ήταν ωορρηξια... Λογικά σήμερα η το πολύ αύριο πρέπει να αδιαθετήσω... Σωστά;; 

Στις 26 σε ποια μέρα ήσουν??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η France είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Η αλήθεια είναι το κάθε μέρα δεν βγαίνει στο τέλος πέφτεις ξερός από την κούραση.

Εμείς ξεκινήσαμε δυναμικά και στην πορεία με το που πέφταμε στο κρεβάτι μας έπαιρνε ο ύπνος.

Οπότε πιστεύω ότι τελικά δεν καταφέραμε τίποτα δυστυχώς. Οπότε δεν έχω ελπίδα ότι δεν θα αδιαθετησω αυτό το μήνα.

Δεν ξέρεις τι γίνεται france μου ίσως να φτάσουν οι φορές που κάνατε! εμείς το καταφέρναμε αλλά χθες πραγματικά θα ήταν μεγάλη αγγαρεία και νομίζω πως έτσι να γίνεται τελείως αναγκαστικά χάνεται και το νόημα! σήμερα ξεκίνησε βιταμινούλες για ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μην σου πω ήταν καλύτερο που δεν ήρθατε σε επαφή χθες. Για να ξεκουραστεί κ λίγο. Να είναι πιο δυνατό το σπέρμα μετά από μια μέρα ξεκούραση... Καλή επιτυχία!!!! 

Μακάρι, ο καημενούλης μου φοβόταν μην κρατήσω μούτρα χαχα! αφού τον έβλεπα κοιμόταν όρθιος! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στις 26 σε ποια μέρα ήσουν??? 

28η μέρα κύκλου... ( λόγω πολυκυστικων κάνω μεγάλους κύκλους κ έχω άστατη περίοδο..) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

28η μέρα κύκλου... ( λόγω πολυκυστικων κάνω μεγάλους κύκλους κ έχω άστατη περίοδο..) 

Οπότε στισ 26 δεν ήταν ωορρηξια αυτό που είχες δει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Οπότε στισ 26 δεν ήταν ωορρηξια αυτό που είχες δει... 

Έχω μπερδευτεί... ??Ουφφ... Δεν θα μπορούσε να έχει αργήσει η ωορρηξια;; κ να έγινε τότε;; κ μετά από 14 μέρες να αδιαθετήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Έχω μπερδευτεί... ??Ουφφ... Δεν θα μπορούσε να έχει αργήσει η ωορρηξια;; κ να έγινε τότε;; κ μετά από 14 μέρες να αδιαθετήσω... 

28η να έκανες ωορρηξια το θεωρώ απίθανο. Πιο πιθανό μου φαίνεται να ήταν εμφύτευση.... Είχες πονακια κ υγρά κ θεωρήσεις ότι ήταν ωορρηξια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

28η να έκανες ωορρηξια το θεωρώ απίθανο. Πιο πιθανό μου φαίνεται να ήταν εμφύτευση.... Είχες πονακια κ υγρά κ θεωρήσεις ότι ήταν ωορρηξια? 

Μακαρι να ήταν εμφύτευση... ? Όχι υγρά δεν θυμάμαι αν είχα... Είχα λίγα πονακια κ νόμιζα ότι ήρθε... Πήγα μπάνιο κ. Στο σκούπισμα καθώς κ λίγο στο εσώρουχο είδα ένα ροζοκοκκινο... Έβαλα σερβιέτα... Αλλά αυτό ήταν δεν ξανά έβγαλα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μακαρι να ήταν εμφύτευση... ? Όχι υγρά δεν θυμάμαι αν είχα... Είχα λίγα πονακια κ νόμιζα ότι ήρθε... Πήγα μπάνιο κ. Στο σκούπισμα καθώς κ λίγο στο εσώρουχο είδα ένα ροζοκοκκινο... Έβαλα σερβιέτα... Αλλά αυτό ήταν δεν ξανά έβγαλα... ?

Κι εγώ νομίζω ότι μάλλον έχουμε εμφύτευση....Κατι έγινε το Σεπτέμβρη τελικά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μακαρι να ήταν εμφύτευση... ? Όχι υγρά δεν θυμάμαι αν είχα... Είχα λίγα πονακια κ νόμιζα ότι ήρθε... Πήγα μπάνιο κ. Στο σκούπισμα καθώς κ λίγο στο εσώρουχο είδα ένα ροζοκοκκινο... Έβαλα σερβιέτα... Αλλά αυτό ήταν δεν ξανά έβγαλα... ?

Έχεις κανένα τεστ κύησης σπίτι σου??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχεις κανένα τεστ κύησης σπίτι σου??? 

νομίζω πως πρέπει να κάνεις ένα τεστάκι Maria1986!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...