Μετάβαση σε περιεχόμενο

πως περναμε τη μερα μας


egw

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

κοριτσακι μου χαλαρωσε μη σκεφτεσαι τιποτα και ολα καλα θα πανε 

προσπαθα να βεις  τη θεση που σε βολευει και κοιμησου πριν ερθει το πεμπε γιατι μετα τελος

και εγω χτες δεν κοιμηθηκα καλα μια το αγχος μου τωρα τι γινεται με την ωορρηξια μου μια ο μικρος με ξυπνουσε δεν μπορεσα ουτε εγω και τωρα εχω πονοκεφαλο

ο αντρας μου δε μια χαρα κοιμαται απο διπλα πως τα καταφερνουν απορω

Με την ωορρηξία γιατί αγχώνεσαι; Αν δεν την καταλαβαίνεις πάρε τεστακια!θα σε βολεύουν εγώ τα χρησιμοποιώ τους τελευταίους 3 μήνες για να είμαι σίγουρη γιατί αγχώνομουν και εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Με την ωορρηξία γιατί αγχώνεσαι; Αν δεν την καταλαβαίνεις πάρε τεστακια!θα σε βολεύουν εγώ τα χρησιμοποιώ τους τελευταίους 3 μήνες για να είμαι σίγουρη γιατί αγχώνομουν και εγώ

τεστακια εχω παρει κοριτσι μου και με βαση τη περιοδο μου επρεπε να εχω δει θετικο αλλα ακομη δεν ειδα γιαυτοο αγχωθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Με το καλό να πάνε όλα τέλεια!!!!!Εγώ είμαι στην φάση των προσπαθειών για το πρώτο!!έχει περάσει ένας χρόνος και ακόμα τίποτα!!Έχω κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις εγώ οι οποίες ήταν καλές!Και μετά το Σεπτέμβριο θα πάμε για τα υπόλοιπα να το ψάξουμε λίγο παραπάνω!! Βέβαια με το τότε ελπίζω γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!

Σε ευχαριστώ πολύ... κ σε εσένα σύντομα με ένα σπορακι  στη κοιλίτσα σου εύχομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

 

τεστακια εχω παρει κοριτσι μου και με βαση τη περιοδο μου επρεπε να εχω δει θετικο αλλα ακομη δεν ειδα γιαυτοο αγχωθηκα

Να μην αγχώνεσαι καμιά φορά κάνουμε ωορρηξία αργότερα!! συμβαίνει εγώ την πρώτη φορά που έκανα είδα θετικό 17 μέρα και φυσικά μετά είχα καθυστέρηση!Απλά δες όταν αρχίσει να κοκκινίζει κάνε και ένα δεύτερο μετά από 8 ώρες για μην χάσεις το πικ της ορμόνης που ανεβαίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παρει τα ψηφιακα 

δε ξερω γιατι ολα τα συπτωματα τα ειχα πιο νωρις και τωρα ουτε καν υγρα θα δοκιμασω και αυριο και μεθαυριο και μετα δεν εχω αλλα τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα μαμα και γιο τους επιασε βαρεμαρα το πρωι τον πηγα στη παιδικη χαρα εκατσ πεντε λεπτα 

και με το που ξυπνησε με παρακαλουσε να φυγουμε γιαττι βαριοταν και εγω τωρα βαριεμαι σερνομαι οπως και ο μικρος πφ

και το απογευμα θα φυγει και παλι ο παμπας να δουμε πως θα περασει η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάχιστον έχεις παρέα το μικρό σού!!! Μπορείτε να πάτε μια βόλτα η να παίξετε στο σπίτι!!!!!!Και εγώ σπίτι θα είμαι σήμερα θα κάνω δουλειές και μετά σίδερο!!!φφφφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι απο τις μερες που δεν θελω να παιξω δε θελω τιποτα θελω απλα να κατσω και πηγα να κατσω και με κλοτσισε μια μεσα στο στομαχι μιλαμε τα ειδα ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον πηρα και πηγαμε για παγωτο και μετα στη παιδικη χαρα μολις γυρισα μετανιωσα οτι του εκανα μου εσπασε τα νευρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελετε να δειτε το ευχαριστω του;

τωρα τον πηγα στο κρεβατι και ειναι λες και το σφαζουν ετσι; γιατι; επειδη ζητησε να του πω μια ιστορια που ηταν μικρος του την ειπα και τη θυμαται λεει πιο μεγαλη τη ξανα ειπα τιποτα του λεω αυτη ειναι οχι λεει ειναι πιο μεγαλη και ουρλιαζει λες και το σφαζουν και η μαμα φταιει δεν μπορω κοριτσια οταν τα κανει αυτα θελω να κλαιω απο το πρωι τον εχω και προσπαθω να τον εχω ευχαριστημενο και μου κανει το βραδυ που για υπνο αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο χρονων ειναι ο μικρος; Αχ κοριτσι μου υπομονη θέλει!!!!Καμια μερα αφησε τον με τον μπαμπα του και πηγενε για καφε να ξεσκασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι 4 , δε γινεται ο παμπας τωρα αργει να σχολασει 

και ο μικρος ειναι κολημμενος πανω μου τωρα θελει χαδια 

οταν ειχα παει για λιγο καιρο δουλεια αν και δυσκολο ωραριο και αν και δεν ηθελα να ειναι εκει που ηταν ξεσκαγα λιγο

τωρα που θα παει σχολειο ευελπιστω να ειναι καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

θελετε να δειτε το ευχαριστω του;

τωρα τον πηγα στο κρεβατι και ειναι λες και το σφαζουν ετσι; γιατι; επειδη ζητησε να του πω μια ιστορια που ηταν μικρος του την ειπα και τη θυμαται λεει πιο μεγαλη τη ξανα ειπα τιποτα του λεω αυτη ειναι οχι λεει ειναι πιο μεγαλη και ουρλιαζει λες και το σφαζουν και η μαμα φταιει δεν μπορω κοριτσια οταν τα κανει αυτα θελω να κλαιω απο το πρωι τον εχω και προσπαθω να τον εχω ευχαριστημενο και μου κανει το βραδυ που για υπνο αυτο

Τουλάχιστον εσύ καλή μου ξέρεις τί έχει. Εμένα είναι 21 μηνών ακόμα και δεν εκφράζεται ακόμα. Και προσπαθώ να μαντέψω γιατί έχει μουτρώσει, γιατί κλαψουρίζει, γιατί δεν τρώει κλπ... Με πιάνει απελπισία καμιά φορά και κλαίω, ειδικά όταν (σπάνια ευτυχώς) τον πιάνουν υστερίες...

Αλλά παιδάκια μας είναι μωρέ, τα κολλητάρια μας, οι ψυχούλες μας... που να τους κρατήσεις μούτρα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εσεις τωρα μπαινετε σε δυσκολη ηλικια στην εφηβεια των 2 εξοπλισου με υπομονη εμεις μεχρι και πριν λιγο καιρο και εκει καπου στα δυο ετσι περφταμε κατω στη μεση του δρομου και κτυπιομασταν η επαιρνε φορα και κουτουλουσε και γενικα πολλα τετοια ειχα ομως πιο πολλη υπομονη και τον επαιρνα αγκαλια και το παλευα

και ευτυχως μιλουσε λιγο πολυ απο τα 18 οποτε εβγαζα λιγο νοημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιο θεμα κοριτσια! Σας διαβαζω! Εγω ας μην γραψω πως περναω τη μερα μου! Απολαμβανω το καθισιο τωρα που δε δουλευω το καλοκαιρι! Τεμπελααα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα κανετε κοριτσια μου σημερα;εμεις το απογευμα θα παμε απο την εκκλησια θελω να γραψω τη γιορτη του μικρου

τωρα βαριεμαι παρα πολυ βασικα δεν εχω διαθεση μια στα πανω μου και μια εντελως στα κατω

ο μικρος πηρε το στυλο και γεμισε τα ποδια του και καθαριζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο μικρουλης μου το μεσημερι μου ειπε τοσα γλυκολογα που απο τοτε γεμισα φουλ ενεργεια

πηγαμε στην εκκλησια μετα για παγωτο και τωρα ειναι στο γειτονα και παιζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσια ο μικρουλης μου το μεσημερι μου ειπε τοσα γλυκολογα που απο τοτε γεμισα φουλ ενεργεια

πηγαμε στην εκκλησια μετα για παγωτο και τωρα ειναι στο γειτονα και παιζουν

Είδες τι κάνει μια γλυκιά κουβέντα Τους!!!!!! Θαύματα..... 

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία που θα περνάτε εσείς που έχετε παιδάκια !!!Είδες κορίτσι μου μια κουβέντα αρκεί!να σε γεμίσει ενέργεια!!!!Εγώ πήγα σήμερα στους γονείς μου να τους δω κατά αλλά βαρεμάρα περιμενω να αδιαθετησω και σε δύο μέρες και η διάθεση έχει τα πάνω και τα κάτω της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Τι ωραιο θεμα κοριτσια! Σας διαβαζω! Εγω ας μην γραψω πως περναω τη μερα μου! Απολαμβανω το καθισιο τωρα που δε δουλευω το καλοκαιρι! Τεμπελααα!!! 

Μια από τα ίδια!!!!έχει τα καλά του!!αλλά ώρες ώρες εγώ δεν την παλεύω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μια από τα ίδια!!!!έχει τα καλά του!!αλλά ώρες ώρες εγώ δεν την παλεύω!!

κοριτσακι μου εσυ σε τι φαση εισαι παλευεις για παιδακι;

ναι ενταξει ειναι ωραια με το παιδακι γιατι και παρεα το εχεις και γενικα γεμιζει τη ζωη σου και γιαυτο εχω ξαναπει στεναχωριεμαι που θα παει σχολειο 

αλλα δε σας κρυβω μου εχει ληψει και λιγο η χαλαροτητα πριν δηλαδη το να παω πια για ενα γευμα με τον αντρα μου χωρις να κυνηγαω παιδι η μια βολτα για ενα ποτο ειναι απλα ενα ονειρο 

εχουμε χαθει δυστυχως και με πολυ καλους φιλους και τα λεμε μονο τηλεφωνικα γιαυτο το λογο επειδη δε βολευουν τα ωραρια 

πρεπεθ να τυχει να ειναι οι γονεις μου εδω για αρκετες μερες η να παμε εμεις στη κυπρο 

μια φορα βγηκαμε και τον αφησαμε στους γονεις μου ακομη το κοπαναει ο μικρος 

ο συζυγος βεβαια εχει τυχει σπανια κι αυτος να βγει λιγο εγω ποτε γιατι και ο μικρος μπορει να με γυρεψει μεσα στο βραδυ και εδω δεν εχω και τις καταλληλες παρεες

εδω ουτε στο μπαλκονι δεν μας αφηνει να κατσουμε αν δεν εχει κοιμηθει

ξερετε ποια ηταν η πιο ωραια στιγμη για μενα τους τελευταιους εξι μηνες; ενα βραδυ που ελειπε ο συζυγος κοιμισα το μικρο εβαλα λιγο κρασακι και διαβαζα με την ησυχια μοου ενα βιβλιοο , μαγεια:) ησυχια χωρις εντολες:::::::::::::::::::::::::)

αυτο που θελω να σου πω οσο παλευεται να ερθει το παιδακι σας μη το αφηνεττε να σας παρει απο κατω αλλα απολαυστε τις στιγμες που δεν εχετε παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως σας βρίσκει ο 15αυγουστος; Εγω σας γραφω απο δωματιο νοσοκομειου. Εκανε επεμβαση η μαμα μου και θα μεινω μαζι της. Ειμαστε στην μαιευτικη και απο διπλα ακουω τα μωρακια να κλαινε χεχε! Την υγεία μας να έχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2018 at 8:30 ΜΜ, ο/η egw είπε:

 

κοριτσακι μου εσυ σε τι φαση εισαι παλευεις για παιδακι;

ναι ενταξει ειναι ωραια με το παιδακι γιατι και παρεα το εχεις και γενικα γεμιζει τη ζωη σου και γιαυτο εχω ξαναπει στεναχωριεμαι που θα παει σχολειο 

αλλα δε σας κρυβω μου εχει ληψει και λιγο η χαλαροτητα πριν δηλαδη το να παω πια για ενα γευμα με τον αντρα μου χωρις να κυνηγαω παιδι η μια βολτα για ενα ποτο ειναι απλα ενα ονειρο 

εχουμε χαθει δυστυχως και με πολυ καλους φιλους και τα λεμε μονο τηλεφωνικα γιαυτο το λογο επειδη δε βολευουν τα ωραρια 

πρεπεθ να τυχει να ειναι οι γονεις μου εδω για αρκετες μερες η να παμε εμεις στη κυπρο 

μια φορα βγηκαμε και τον αφησαμε στους γονεις μου ακομη το κοπαναει ο μικρος 

ο συζυγος βεβαια εχει τυχει σπανια κι αυτος να βγει λιγο εγω ποτε γιατι και ο μικρος μπορει να με γυρεψει μεσα στο βραδυ και εδω δεν εχω και τις καταλληλες παρεες

εδω ουτε στο μπαλκονι δεν μας αφηνει να κατσουμε αν δεν εχει κοιμηθει

ξερετε ποια ηταν η πιο ωραια στιγμη για μενα τους τελευταιους εξι μηνες; ενα βραδυ που ελειπε ο συζυγος κοιμισα το μικρο εβαλα λιγο κρασακι και διαβαζα με την ησυχια μοου ενα βιβλιοο , μαγεια:) ησυχια χωρις εντολες:::::::::::::::::::::::::)

αυτο που θελω να σου πω οσο παλευεται να ερθει το παιδακι σας μη το αφηνεττε να σας παρει απο κατω αλλα απολαυστε τις στιγμες που δεν εχετε παιδι

Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες!!!Εγώ είμαι με τον Άντρα μου 2,5 χρόνια μαζί είμαστε δηλαδή ακόμα στα μέλια!!Έναν χρόνο προσπαθούμε για μωράκι ακόμα δεν έχει έρθει καποια στιγμή είχα φρικαρει και είχα επηρεαστεί παρά πολύ που δεν εμένα έγκυος πήγα έκανα κάποιες εξετάσεις ήταν καλές και τώρα είμαι χαλαρά σκέφτηκα ότι το πιο σημαντικό είναι ότι έχουμε ο ένας τον άλλον ότι είμαστε καλά και ερωτευμένοι και κάποια στιγμή θα έρθει δεν θα το αφήσω φυσικά τελείως στην τύχη θα πάμε το χειμώνα να κάνουμε και τις υπόλοιπες εξετάσεις να δούμε!Αλλά δεν θέλω να γίνει εμμονή.Ειναι ευλογία τα παιδιά αλλά θέλουν θυσίες! Βέβαια καλό είναι να βρίσκεις χρόνο και για τον άντρα Σου Και για τον εαυτό σου!!!!Να το αφήνεις το παιδάκι σου και με τον μπαμπά του να χαλαρώνεις και εσύ έστω  για μια βόλτα  θα συνηθίσει ο μικρός να μένει και χωρίς εσένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Πως σας βρίσκει ο 15αυγουστος; Εγω σας γραφω απο δωματιο νοσοκομειου. Εκανε επεμβαση η μαμα μου και θα μεινω μαζι της. Ειμαστε στην μαιευτικη και απο διπλα ακουω τα μωρακια να κλαινε χεχε! Την υγεία μας να έχουμε!!

Εγω χαλαρά δεν κάναμε κάτι  πήγαμε στους γονείς  του Άντα μου για φαγητό και μετά  σπίτι είχα και περίοδο  και πονούσα.Περαστικά της!!!Εύχομαι να  μην είναι  κάτι σοβαρό!!!!η υγεία είναι το πιο σημαντικό όλα τα άλλα θα έρθουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες!!!Εγώ είμαι με τον Άντρα μου 2,5 χρόνια μαζί είμαστε δηλαδή ακόμα στα μέλια!!Έναν χρόνο προσπαθούμε για μωράκι ακόμα δεν έχει έρθει καποια στιγμή είχα φρικαρει και είχα επηρεαστεί παρά πολύ που δεν εμένα έγκυος πήγα έκανα κάποιες εξετάσεις ήταν καλές και τώρα είμαι χαλαρά σκέφτηκα ότι το πιο σημαντικό είναι ότι έχουμε ο ένας τον άλλον ότι είμαστε καλά και ερωτευμένοι και κάποια στιγμή θα έρθει δεν θα το αφήσω φυσικά τελείως στην τύχη θα πάμε το χειμώνα να κάνουμε και τις υπόλοιπες εξετάσεις να δούμε!Αλλά δεν θέλω να γίνει εμμονή.Ειναι ευλογία τα παιδιά αλλά θέλουν θυσίες! Βέβαια καλό είναι να βρίσκεις χρόνο και για τον άντρα Σου Και για τον εαυτό σου!!!!Να το αφήνεις το παιδάκι σου και με τον μπαμπά του να χαλαρώνεις και εσύ έστω  για μια βόλτα  θα συνηθίσει ο μικρός να μένει και χωρίς εσένα

ευχομαι συντομα να ερθει το μωρακι σας κοπελα μου και ναι μην το αφησεις να σου γινει εμμονη αφου ειναι και οι εξετασεις σου καλες θα τη βρειτε την ακρη προσπαθειστε μεχρι το χειμωνα οσο πιο ηρεμα μπορεις και μετα που ευχομαι να μη χρειαστει μπορειτε να ψαξετε τις βασικες εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...