Μετάβαση σε περιεχόμενο
SissiL

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ

Recommended Posts

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλως ορισες στην παρεα μας!
    • Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ δασκάλα σε δημόσιο!!! Πρόλαβα τον τελευταίο ΑΣΕΠ δεν είμαι πολύ μεγάλη 😛😄😁Σας διαβάζω όλο αυτόν τον καιρό αλλά δεν έγραφα γτ δεν ήθελα να σας κουράζω με τα δικά μου!!! Εγώ 24η μερα κ πόνο στο στήθος κ ανακατωσουρες!!! Ελπίζω μέχρι την Τετάρτη... Τότε περιμένω να αδιαθετησω!!! Αυτό το μήνα είδαμε κ το ωάριο κάναμε κ σπερμοδιαγραμμα κ σαλπιγγογραφια κ ορμονικές όλες τέλειες!!! Ο γιατρός μας είπε άγχος τίποτε άλλο!!! Υπομονη σε όλες μας θα έρθει κ για μας αυτή η μαγική στιγμή!!! 💕💖💗💞
    • @Blublu καλημέρα!  Παλίνδρομη κύηση υπάρχει όταν σταματάει η καρδιά του εμβρύου, οπότε φυσικά σταματάει και η ανάπτυξή του. Αυτό μπορεί να συμβεί χωρίς καμία προειδοποίηση, δυστυχώς. Και τα συμπτώματα δεν υποχωρούν αμέσως. Αντίθετα, στην αποβολή υπάρχει αιμορραγία, απ'όσο ξέρω. Εγώ για παράδειγμα είχα όλα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης κανονικά. Βέβαια, είχαν περάσει μόνο 4 ημέρες από την παλινδρόμηση του εμβρύου όταν το είδαμε στον υπέρηχο, οπότε μπορεί να έπαιξε κι αυτό ρόλο. Αφού το μωράκι σου αναπτύχθηκε, θεωρώ ότι δεν έχει παλινδρομήσει. Μπορεί να συνέλαβες καθυστερημένα. Δώστε λίγο χρόνο στο μωράκι σου! Τις χοριακές τις έκανες όλες στο ίδιο εργαστήριο;  Σου εύχομαι αύριο να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα! 😘 
    • Χαχαχα... Είσαι η εξαίρεση φανταζεσαι όμως να σου αλλάξουν τα δεδομένα; Χαχαχα! Αν η σύλληψη έγινε τον Αύγουστο βγαίνει αγόρι. Υπάρχει τέτοια περίπτωση; Μην απογοητεύσουμε και την @Angelmammy
  • Νέες συζητήσεις