Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιμονή τρίτων


Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πες "δεν ξερω ακομα αν θελω παιδι. Για την ωρα μου αρεσει ο ελευθερος χρονος που εχω"

Και ξερεις την αμεσως επομενη ατακα: ναι αλλα τα χρονια περνανε, δεν εισαι και 20-25 χρονων! ??

σε καποιους κοντινους δινω ενα στιγμα, ενας φιλος πχ μου ελεγε περυσι ολο το καλοκαιρι αντε τι κανετε κλπ κλπ απαντουσα ευγενικα (σημειωση: αμεσως μετα την πρωτη αποτυχια), το πασχα που τον ειδα ξανα κ μου το πεταξε του εδωσα ενα στιγμα οτι υπαρχει δυσκολια και απλα μου απαντησε: και τι με αφηνεις τοσο καιρο κ σου λεω τα δικα μου και δεν με στελνεις στον αγυριστο;; Αλλα επειδη τον ξερω, ξερω οτι δεν το λεει απο κουτσομπολιο γι αυτο και ειπα κατι.. 

εξαρταται κ ποιος στο λεει βεβαια! Δεν ειμαι αρνητικη με ολους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κ εγω σημερα βλεπω μια κουτσομπολα μεσα στην εκκλησια..οποτε τη βλεπω κατευθειαν ρωταει για το θεμα παιδι...αν εκανα εξωσωματικη κ κατι τετοια.....σημερα δεν αντεξα...τρεχει απο μακρυα να με φιλησει κ χωρις να ρωτησει τι κανω, σκυβει στο αυτι και μου λεει τι νεα/??? κανενα μωρο????την κοιταω ολο τρελα κ της λεω : δεν θα απαντησω σε αυτο κ γυρισα κ εφυγα...αμαν...ελεος δηλ. με μερικες!!! ενω μετα βλεπουμε μια αλλη κυρια ευγενικη , ρωταει τη μητερα μου αν παντρευτηκαμε ολοι κ οταν ρωτησε αν εχω παιδια κ ειπα οχι λεει ευγενεστατα σου ευχομαι του χρνου τετοια μερα να ερθω κ να το κρατας αγκαλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεωρώ απαράδεκτο να σε ρωτάνε τέτοια θέματα..θεωρώ όποιος σε ρωτάει και ειδικά με τέτοιο τρόπο το κάνει καθαρά για κουτσομπολιό και για να σε φέρει σε δύσκολη θέση..Προσωπικά θα τους απαντούσα κάτι στο στυλ: ''Ποιος σας είπε ότι προσπαθώ για παιδί? Χαιρόμαστε με τον άνδρα μου τον ελεύθερό μας χρόνο'' και φυσικά θα τους ξέκοβα, δε θα σήκωνα τηλέφωνα κτλ. Το έχω κάνει και για άλλα πράγματα που θεώρησα ότι εισέβαλαν στη προσωπική μου ζωή και πραγματικά δε το μετάνιωσα καθόλου. Βρήκα τη ψυχική μου ηρεμία. Όταν παντρευτικα ερώτηση για πότε θα κάνουμε παιδί ή αν προσπαθούμε δε μου είχαν καν οι κολλητές μου. Μόνο κάτι θείτσες που σε θυμούντε μόνο για κάτι τέτοια. Μακριά και αγαπημένες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Και ξερεις την αμεσως επομενη ατακα: ναι αλλα τα χρονια περνανε, δεν εισαι και 20-25 χρονων! ??

σε καποιους κοντινους δινω ενα στιγμα, ενας φιλος πχ μου ελεγε περυσι ολο το καλοκαιρι αντε τι κανετε κλπ κλπ απαντουσα ευγενικα (σημειωση: αμεσως μετα την πρωτη αποτυχια), το πασχα που τον ειδα ξανα κ μου το πεταξε του εδωσα ενα στιγμα οτι υπαρχει δυσκολια και απλα μου απαντησε: και τι με αφηνεις τοσο καιρο κ σου λεω τα δικα μου και δεν με στελνεις στον αγυριστο;; Αλλα επειδη τον ξερω, ξερω οτι δεν το λεει απο κουτσομπολιο γι αυτο και ειπα κατι.. 

εξαρταται κ ποιος στο λεει βεβαια! Δεν ειμαι αρνητικη με ολους. 

αυτο με την ηλικια μου το ειπε και μενα μια! Ευτυχως που ο γλυκος γυναικολογος μου μου υπενθυμιζει οτι μια στις 3 στην ηλικια μου δεν εχουν καν συντροφο. Τι γλυκουλης. Αντικειμενικα για α παιδι ειμαι στην κακη κατηγορια και ο γυναικολογος εχει και μου λεει συνεχεια, σταματα να λες βλακειες εισαι μικρη και θα κανεις 34 παιδια (Ειναι της υπερβολης ο καλος μου, αλλα εχει πλακα οπως τα λεει γιατι δε με εχει πιεσει μιση φορα). Παντως το θεμα παιδι και το ποιος στο λεει ειναι μεγαλη συζητηση. Οι περισσοτεροι που ρωτανε με κουτσομπολιστικο υφος για το παιδι πραγματικα ειναι πολυ δυστυχισμενοι στη ζωη τους. Ειναι ανθρωποι που ναι μεν εχουν παιδια αλλα ειναι εγκλωβισμενοι σε ενα γαμο που δεν τους κανει χαρουμενους, σε μια ζωη με τα παιδια που περισσοτερο με φυλακη μοιαζει, εχουν γινει πολυ εσωστρεφεις, ειναι σα να εχουν παραιτηθει απο τη ζωη. Λιγους ξερω που εχουν παιδι και ειναι αληθινα ευτυχισμενοι. Ειναι τρομερα μεγαλη ιστορια η αναγκη του καθενος να κανει παιδι, για ποιους λογους πολλες φορες το κανει, και γιατι μετα ειναι τοσο αγενης και αδιακριτος στους γυρω του (Προφανως δε μιλαω για ανθρωπους που μας αγαπανε και ενδιαφερονται, που ακομα και αυτοι, εχουν δικαιωμα να ρωτανε μεχρι ενα σημειο). Εκει που εχω καταληξει ομως ειναι οτι το παιδι δε φερνει την ευτυχια απο μονο του. Καμια φορα ειδικα σε προβληματικες σχεσεις ή προβληματικες προσωπικοτητες ανθρωπων ερχεται να επιδεινωσει και το προβλημα. (Τελοσπαντων μεγαλη συζητηση ας μην την ανοιξω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Guest είπε:

Κορίτσια καλο μεσημερι.Να ανοιξουμε ενα θεματακι;;; Πως βαζεις στην θεση τους απαξ δι απαντος δικα σου κοντινα ατομα,που  απο ενδιαφερον σε πιεζουν να κανεις οτι ειναι δυνατον για να μεινεις εγκυος ,ενω εσυ το μονο που θελεις ειναι να παψεις να το σκεφτεσαι και να σου γινεται εμμονη;;;

Και οσο και αν τους κοβεις τον βηχα εκεινοι συνεχιζουν ,μεχρι να σε ισοπεδωσουν ψυχολογικα;; Τι δεν καταλαβαινουν ;;;Και επειτα σου λενε οτι σε αγαπανε πολυ ....Ωραια αγαπη...Διακοπτεις καθε επικοινωνια η τους στελενεις στον αγύριστο;;Ωε ο;;;;

καλησπέρα και γω εχω στον κυκλο μου πολλους κακους αδιακριτους που με ρωτουν γιατι μετα απο δυο χρονια γαμου δεν εχω παιδι. δεν μπορω να σας κρυψω οτι στεναχωριεμαι υπερβολικα ειδικα οταν κοιτανε σαν χαζοι την κοιλια μου και μου λενε μηπως εχουμε κανενα ευχαριστο??? τελος παντων πριν αππο δυο μηνες καποιος ρωτησε τον ανδρα μου γιατι δεν εχουμε ακομα παιδι και αυτος με το χιουμορ που τον διακατεχει απαντησε οτι απολαμβανουμε τη διαδικασια και κανουμε το καλυτερο σεξ ,περιτο να σας πω μολις τον ειχαμε γνωρισει και απλα τον αφησε με το στομα ανοιχτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

αυτο με την ηλικια μου το ειπε και μενα μια! Ευτυχως που ο γλυκος γυναικολογος μου μου υπενθυμιζει οτι μια στις 3 στην ηλικια μου δεν εχουν καν συντροφο. Τι γλυκουλης. Αντικειμενικα για α παιδι ειμαι στην κακη κατηγορια και ο γυναικολογος εχει και μου λεει συνεχεια, σταματα να λες βλακειες εισαι μικρη και θα κανεις 34 παιδια (Ειναι της υπερβολης ο καλος μου, αλλα εχει πλακα οπως τα λεει γιατι δε με εχει πιεσει μιση φορα). Παντως το θεμα παιδι και το ποιος στο λεει ειναι μεγαλη συζητηση. Οι περισσοτεροι που ρωτανε με κουτσομπολιστικο υφος για το παιδι πραγματικα ειναι πολυ δυστυχισμενοι στη ζωη τους. Ειναι ανθρωποι που ναι μεν εχουν παιδια αλλα ειναι εγκλωβισμενοι σε ενα γαμο που δεν τους κανει χαρουμενους, σε μια ζωη με τα παιδια που περισσοτερο με φυλακη μοιαζει, εχουν γινει πολυ εσωστρεφεις, ειναι σα να εχουν παραιτηθει απο τη ζωη. Λιγους ξερω που εχουν παιδι και ειναι αληθινα ευτυχισμενοι. Ειναι τρομερα μεγαλη ιστορια η αναγκη του καθενος να κανει παιδι, για ποιους λογους πολλες φορες το κανει, και γιατι μετα ειναι τοσο αγενης και αδιακριτος στους γυρω του (Προφανως δε μιλαω για ανθρωπους που μας αγαπανε και ενδιαφερονται, που ακομα και αυτοι, εχουν δικαιωμα να ρωτανε μεχρι ενα σημειο). Εκει που εχω καταληξει ομως ειναι οτι το παιδι δε φερνει την ευτυχια απο μονο του. Καμια φορα ειδικα σε προβληματικες σχεσεις ή προβληματικες προσωπικοτητες ανθρωπων ερχεται να επιδεινωσει και το προβλημα. (Τελοσπαντων μεγαλη συζητηση ας μην την ανοιξω).

Οντως μεγαλη συζητηση! Ας περιοριστουμε να τους κραζουμε εδω μεταξυ μας που μας φερνουν σε δυσκολη και στεναχωρη θεση ?

Ρε εχω κολλησει τωρα, ποσο εισαι;; (Αδιακριτη φουλ βλεπεις, οτι κραζω..!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Οντως μεγαλη συζητηση! Ας περιοριστουμε να τους κραζουμε εδω μεταξυ μας που μας φερνουν σε δυσκολη και στεναχωρη θεση ?

Ρε εχω κολλησει τωρα, ποσο εισαι;; (Αδιακριτη φουλ βλεπεις, οτι κραζω..!)

κοντευω τα 36......Δυστυχως. Χαχαχα. Οποτε ακομα 35 λεω, αλλα για 2 μηνες ακομα μη νομιζεις :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

κοντευω τα 36......Δυστυχως. Χαχαχα. Οποτε ακομα 35 λεω, αλλα για 2 μηνες ακομα μη νομιζεις :P

Καλε μεχρι την προηγουμενη μερα λεμε την ηλικια που αφηνουμε!! Χαχαχαχ εννοουνται αυτα! 

Εγω 37, σου ριχνω κοπελια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Καλε μεχρι την προηγουμενη μερα λεμε την ηλικια που αφηνουμε!! Χαχαχαχ εννοουνται αυτα! 

Εγω 37, σου ριχνω κοπελια ?

ναι πλην του αντρα μου που με το που κλεινω την ηλικια την επομενη μερα με λεει το μεγαλυτερο νουμερο. Αχαχαχαχ. Εχει και με λεει 36 κανα εξαμηνο τωρα :P Συμφωνα με το γιατρο μου ειμαστε πιπινια :P Εγω ειμαι της δικης σου αποψης, μεχρι την προηγουμενη μερα ειμαι 35. Γιατι ρε φιλε? ΟΤαν αλλαζει ο χρονος στο ρεβεγιον στις 12 το βραδυ λεμε οτι ειναι ο νεος οχι στις 31 αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι πλην του αντρα μου που με το που κλεινω την ηλικια την επομενη μερα με λεει το μεγαλυτερο νουμερο. Αχαχαχαχ. Εχει και με λεει 36 κανα εξαμηνο τωρα :P Συμφωνα με το γιατρο μου ειμαστε πιπινια :P Εγω ειμαι της δικης σου αποψης, μεχρι την προηγουμενη μερα ειμαι 35. Γιατι ρε φιλε? ΟΤαν αλλαζει ο χρονος στο ρεβεγιον στις 12 το βραδυ λεμε οτι ειναι ο νεος οχι στις 31 αχαχαχαχ

Χαχαχ σωστη!!!! Θα χω να το λεω κ εγω αυτο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εσεις οι δυο @eriv @Kat-Cat το τριημερο ησαστε ησυχες παλι...αυριο θα λυσσαξετε που δεν θα προλαβαινω να μπω!

χαχαχαχα, αυριο δεν εχω ραντεβου η αληθεια ειναι οποτε μονο γραψιμο αρα θα λυσσαξω εχεις δικιο. αχαχαχχα. Σημερα εκανα τοση φασινα που δεν εγραψα οσο θα θελα :P παιδια ομως εκανα καλη δουλεια. Το δε μπαλκονι λαμπει. (Βεβαια ειναι θεμα λιγων ωρων να εχω παλι τοσες πευκοβελονες πανω ικανες να φτιαξουν ενα μικρο πευκακι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Να ρωτησω κατι? Την Αθηνα γιατι τη βγαζει επισκεπτη οεο? Διαγράφηκε?

δεν ξερω.κ εγω απορησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χαχαχαχα, αυριο δεν εχω ραντεβου η αληθεια ειναι οποτε μονο γραψιμο αρα θα λυσσαξω εχεις δικιο. αχαχαχχα. Σημερα εκανα τοση φασινα που δεν εγραψα οσο θα θελα :P παιδια ομως εκανα καλη δουλεια. Το δε μπαλκονι λαμπει. (Βεβαια ειναι θεμα λιγων ωρων να εχω παλι τοσες πευκοβελονες πανω ικανες να φτιαξουν ενα μικρο πευκακι)

εγω απο την αλλη....να με κλαινε οι ρεγγες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

εγω απο την αλλη....να με κλαινε οι ρεγγες!

όπως λέει και ο συζυγος, τι τα κάνεις αφου θα ξαναβρωμήσουν. :P Καλα εκανες και ξεκουραστηκες. Απλα εγω αφενος ελειπα οποτε ειχαν μαζευτει δουλειες αφετερου απολυμανα τα παντα ακομα περισσοτερο απο πριν. αχαχαχαχ. Εχω παρει και ενα εξαιρετικο detoll που ειναι για τα υφασματα και εκανα μεχρι και τα ριχταρια τα οποια ειχα πλυνει στο πλυντηριο πριν μια βδομαδα. Γενικα του τρελου, αλλα εκτονωθηκα. Αυριο θα παω κουτση και κουλη στο γραφειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εσεις οι δυο @eriv @Kat-Cat το τριημερο ησαστε ησυχες παλι...αυριο θα λυσσαξετε που δεν θα προλαβαινω να μπω!

Χαχα κ εγω να πω την αληθεια νομιζω θα μαι χαλαρη αυριο ☺️.. πρεπει να επιστρεψουμε στο αλλο θεμα βεβαια για τα ασχετα μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

όπως λέει και ο συζυγος, τι τα κάνεις αφου θα ξαναβρωμήσουν. :P Καλα εκανες και ξεκουραστηκες. Απλα εγω αφενος ελειπα οποτε ειχαν μαζευτει δουλειες αφετερου απολυμανα τα παντα ακομα περισσοτερο απο πριν. αχαχαχαχ. Εχω παρει και ενα εξαιρετικο detoll που ειναι για τα υφασματα και εκανα μεχρι και τα ριχταρια τα οποια ειχα πλυνει στο πλυντηριο πριν μια βδομαδα. Γενικα του τρελου, αλλα εκτονωθηκα. Αυριο θα παω κουτση και κουλη στο γραφειο.

οχι οχι....για τη δουλεια το ειπα! 

το σπιτι καλο το εχω!σπλ η κατασταση στο γραφειο εχει ξεφυγει....τελος παντων αλλο θεμα αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Χαχα κ εγω να πω την αληθεια νομιζω θα μαι χαλαρη αυριο ☺️.. πρεπει να επιστρεψουμε στο αλλο θεμα βεβαια για τα ασχετα μας! 

καλα τα λεω δλδ!διπλα στην αλλη την σουπια εγινες κ εσυ....μουσιτσα!αυριο βραδυ παλι 10 σελιδες θα εχω να διαβασω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

οχι οχι....για τη δουλεια το ειπα! 

το σπιτι καλο το εχω!σπλ η κατασταση στο γραφειο εχει ξεφυγει....τελος παντων αλλο θεμα αυτο.

Στο γραφειο εχει αρχισει να ξεφευγει και η δικη μου κατασταση, απλα το μονο ας πουμε καλο, ειναι οτι ειμαι μονη μου χωρις κοσμο, οποτε και τα ραντεβου ειναι στανταρ και μπαινοβγαινω δω μεσα και γραφω απτο λαπτοπ. Αν ηταν κινητο δε θα υπηρχε καμια ελπιδα να παρακολουθω πως και τι. Κατα τα λοιπα η τρελα ιδια. Αυριο εχω τις εκλογες που ομως λεω να μην παω γιατι δε θελω παλι να επισκεπτομαι δημοσιες τουαλετες. Εκτος αν με κρατησουν με το ζορι. Μεθαυριο εχω και την επιτηρηση 4 ωρες παρακαλω, συνδυαστικα με το γραφειο. Σουπερ. Παμε στο γενικου καλυτερα της το μαγαρισαμε παλι το θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ υπομονή. Ερωτήσεις θα ακούσετε άπειρες. Απαντήσεις ακόμη πιο άπειρες. Αυτοί π ενδιαφέρονται πρώτον δ ρωτάνε. Τ πολύ ποκυ να σ πούνε για κανένα παιδάκι σκέφτεστε; και όχι άντε τι κάθεστε κ δ κάνετε κανένα παιδί. Να σας πω 2 3 απαντήσεις π έχω δώσει εγω; 1η δ μ κάθεται ο άντρας μου, 10 χρώματα άλλαξε αυτός π ρώτησε, 2η ένας συναδέρφος με είχε πρήξει κ τι κάθεστε κ αντί να κάνετε ένα παιδί γυρνάτε στα νησιά ( είμασταν με απόσπαση σε νησι) κ γυρνάω μπροστά σε όλους κ τ απαντάω ξέρεις έχω κάνει μια αίτηση εκεί πάνω κ δείχνω τ ουρανό άλλα τπτ ακομη. Έχεις κανένα μέσο να τ σπρώξουμε λίγο; εκτός τ ότι  κατάπιε τη γλώσσα τ μείναν κ όλοι οι υπόλοιποι παγωτό. Κ στην τελική αυτός ρώτησε Εγώ θα ντραπω; 3η είχαμε πάει στο χωριό τ άντρα μ κ μια γνωστή άγνωστη από αυτές π έχουμε δει 2 φορές στη ζωή μας με κοιτάει στην κοιλιά κ μ λέει αχ είσαι εγκυος; λέω οχι με ταΐζει Καλά η πεθερά μου. Έπειτα την κοιτάω Καλά καλά κ της λέω αχ είσαι εσυ; μπράβο με τ καλό! Μ λέει οχι όχι δ ειμαι. Α νόμιζα της λέω κ γω. Βλέπω κ συ τ τρως τ φαγητό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κοριτσια μ υπομονή. Ερωτήσεις θα ακούσετε άπειρες. Απαντήσεις ακόμη πιο άπειρες. Αυτοί π ενδιαφέρονται πρώτον δ ρωτάνε. Τ πολύ ποκυ να σ πούνε για κανένα παιδάκι σκέφτεστε; και όχι άντε τι κάθεστε κ δ κάνετε κανένα παιδί. Να σας πω 2 3 απαντήσεις π έχω δώσει εγω; 1η δ μ κάθεται ο άντρας μου, 10 χρώματα άλλαξε αυτός π ρώτησε, 2η ένας συναδέρφος με είχε πρήξει κ τι κάθεστε κ αντί να κάνετε ένα παιδί γυρνάτε στα νησιά ( είμασταν με απόσπαση σε νησι) κ γυρνάω μπροστά σε όλους κ τ απαντάω ξέρεις έχω κάνει μια αίτηση εκεί πάνω κ δείχνω τ ουρανό άλλα τπτ ακομη. Έχεις κανένα μέσο να τ σπρώξουμε λίγο; εκτός τ ότι  κατάπιε τη γλώσσα τ μείναν κ όλοι οι υπόλοιποι παγωτό. Κ στην τελική αυτός ρώτησε Εγώ θα ντραπω; 3η είχαμε πάει στο χωριό τ άντρα μ κ μια γνωστή άγνωστη από αυτές π έχουμε δει 2 φορές στη ζωή μας με κοιτάει στην κοιλιά κ μ λέει αχ είσαι εγκυος; λέω οχι με ταΐζει Καλά η πεθερά μου. Έπειτα την κοιτάω Καλά καλά κ της λέω αχ είσαι εσυ; μπράβο με τ καλό! Μ λέει οχι όχι δ ειμαι. Α νόμιζα της λέω κ γω. Βλέπω κ συ τ τρως τ φαγητό σου.

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλα τα λεω δλδ!διπλα στην αλλη την σουπια εγινες κ εσυ....μουσιτσα!αυριο βραδυ παλι 10 σελιδες θα εχω να διαβασω. 

Αααα εσυ εισαι η μουσιτσα και η @Kat-Cat η σουπια!! Μην μπερδευομαστε παρακαλω ? ε οχι καλε και 10 σελιδες, ενταξει θα δουλεψουμε κ λιγο!!  

Λοιπον καλα τα λεει, το μαγαρισαμε το θεμα... για μαζευτειτε αυριο σιγα σιγα στο αλλο!!

@Diwni ενταξει επικ ατακες, ειδικα η τελευταια ολα τα λεφτα!! Να βλεπα θα θελα την κοκκινη φατσα της ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κοριτσια μ υπομονή. Ερωτήσεις θα ακούσετε άπειρες. Απαντήσεις ακόμη πιο άπειρες. Αυτοί π ενδιαφέρονται πρώτον δ ρωτάνε. Τ πολύ ποκυ να σ πούνε για κανένα παιδάκι σκέφτεστε; και όχι άντε τι κάθεστε κ δ κάνετε κανένα παιδί. Να σας πω 2 3 απαντήσεις π έχω δώσει εγω; 1η δ μ κάθεται ο άντρας μου, 10 χρώματα άλλαξε αυτός π ρώτησε, 2η ένας συναδέρφος με είχε πρήξει κ τι κάθεστε κ αντί να κάνετε ένα παιδί γυρνάτε στα νησιά ( είμασταν με απόσπαση σε νησι) κ γυρνάω μπροστά σε όλους κ τ απαντάω ξέρεις έχω κάνει μια αίτηση εκεί πάνω κ δείχνω τ ουρανό άλλα τπτ ακομη. Έχεις κανένα μέσο να τ σπρώξουμε λίγο; εκτός τ ότι  κατάπιε τη γλώσσα τ μείναν κ όλοι οι υπόλοιποι παγωτό. Κ στην τελική αυτός ρώτησε Εγώ θα ντραπω; 3η είχαμε πάει στο χωριό τ άντρα μ κ μια γνωστή άγνωστη από αυτές π έχουμε δει 2 φορές στη ζωή μας με κοιτάει στην κοιλιά κ μ λέει αχ είσαι εγκυος; λέω οχι με ταΐζει Καλά η πεθερά μου. Έπειτα την κοιτάω Καλά καλά κ της λέω αχ είσαι εσυ; μπράβο με τ καλό! Μ λέει οχι όχι δ ειμαι. Α νόμιζα της λέω κ γω. Βλέπω κ συ τ τρως τ φαγητό σου.

xaxa!το τελευταιο θεικο!

παντως κ εμενα επειδη μου λενε ολοι συνεχεια για το μωρο-κυριως φετος- απανταω οτι αν το αγοραζα απο μαγαζι θα ειχα παρει ενα!αλλα ελα που δεν.

καπως μαζευονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...