Μετάβαση σε περιεχόμενο
mtounta

Φυσιολογικός τοκετός σε δημόσιο νοσοκομείο Πάτρα

Recommended Posts

Καλησπέρα κι από μένα, 

προγραμματίζω (αν πάνε όλα καλά) τη 2η εγκυμοσύνη μου τους προσεχούς μήνες και ψάχνω μαιευτήρα υπέρ φ.τ. στην Πάτρα. Και θα το κάνω ακόμα πιο δύσκολο.....σε δημόσιο νοσοκομείο!

Στην 1η μου εγκυμοσύνη (όπου έμενα Αθήνα) είχα την τύχη να βρω μαιευτήρα υπέρμαχο του φυσιολογικού και σε δημόσιο νοσοκομείο! Ιδανικά ελπίζω να έχω την ίδια τύχη κι εδώ στην Πάτρα. 

Για ιδιωτική κλινική έχω ήδη πληροφορηθεί αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά. Γι' αυτό ψάχνω σε δημόσιο.

Κάθε πληροφορία δεκτή, ακόμα και για όσους πρέπει να αποφύγω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 3 ώρες, ο/η mtounta είπε:

Καλησπέρα κι από μένα, 

προγραμματίζω (αν πάνε όλα καλά) τη 2η εγκυμοσύνη μου τους προσεχούς μήνες και ψάχνω μαιευτήρα υπέρ φ.τ. στην Πάτρα. Και θα το κάνω ακόμα πιο δύσκολο.....σε δημόσιο νοσοκομείο!

Στην 1η μου εγκυμοσύνη (όπου έμενα Αθήνα) είχα την τύχη να βρω μαιευτήρα υπέρμαχο του φυσιολογικού και σε δημόσιο νοσοκομείο! Ιδανικά ελπίζω να έχω την ίδια τύχη κι εδώ στην Πάτρα. 

Για ιδιωτική κλινική έχω ήδη πληροφορηθεί αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά. Γι' αυτό ψάχνω σε δημόσιο.

Κάθε πληροφορία δεκτή, ακόμα και για όσους πρέπει να αποφύγω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Οταν λες προγραμματίζεις?? Δεν είσαι ακομα έγκυος και κανείς απλά έρευνα?

Έχω ένα απαγορευτικό υγείας μέχρι τον Ιούνιο που θα γίνει ο τελευταίο έλεγχος και μετά θα είμαι (καλώς εχόντων των πραγμάτων) ελεύθερη να προχωρήσω σε εγκυμοσύνη. 

στις On 4/5/2018 at 2:38 ΜΜ, ο/η mtounta είπε:

Έχω ένα απαγορευτικό υγείας μέχρι τον Ιούνιο που θα γίνει ο τελευταίο έλεγχος και μετά θα είμαι (καλώς εχόντων των πραγμάτων) ελεύθερη να προχωρήσω σε εγκυμοσύνη. 

Αχα κατάλαβα.. δεν γνωρίζω να σου απαντήσω αλλα όλο και κάποια κοπέλα θα γνωρίζει.. ευχομα8 οτι και να ειναι αυτο, να πανε ολα καλα, να ξεκινήσεις προσπάθειες και σύντομα να εχεις το 2ο νινι σου αγκαλίτσα!!

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mama2015 είπε:

Αχα κατάλαβα.. δεν γνωρίζω να σου απαντήσω αλλα όλο και κάποια κοπέλα θα γνωρίζει.. ευχομα8 οτι και να ειναι αυτο, να πανε ολα καλα, να ξεκινήσεις προσπάθειες και σύντομα να εχεις το 2ο νινι σου αγκαλίτσα!!

Ευχαριστώ πολύ!

Καλή συνέχεια

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις