Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φυσιολογικός τοκετός σε δημόσιο νοσοκομείο Πάτρα


Recommended Posts

Καλησπέρα κι από μένα, 

προγραμματίζω (αν πάνε όλα καλά) τη 2η εγκυμοσύνη μου τους προσεχούς μήνες και ψάχνω μαιευτήρα υπέρ φ.τ. στην Πάτρα. Και θα το κάνω ακόμα πιο δύσκολο.....σε δημόσιο νοσοκομείο!

Στην 1η μου εγκυμοσύνη (όπου έμενα Αθήνα) είχα την τύχη να βρω μαιευτήρα υπέρμαχο του φυσιολογικού και σε δημόσιο νοσοκομείο! Ιδανικά ελπίζω να έχω την ίδια τύχη κι εδώ στην Πάτρα. 

Για ιδιωτική κλινική έχω ήδη πληροφορηθεί αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά. Γι' αυτό ψάχνω σε δημόσιο.

Κάθε πληροφορία δεκτή, ακόμα και για όσους πρέπει να αποφύγω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mtounta είπε:

Καλησπέρα κι από μένα, 

προγραμματίζω (αν πάνε όλα καλά) τη 2η εγκυμοσύνη μου τους προσεχούς μήνες και ψάχνω μαιευτήρα υπέρ φ.τ. στην Πάτρα. Και θα το κάνω ακόμα πιο δύσκολο.....σε δημόσιο νοσοκομείο!

Στην 1η μου εγκυμοσύνη (όπου έμενα Αθήνα) είχα την τύχη να βρω μαιευτήρα υπέρμαχο του φυσιολογικού και σε δημόσιο νοσοκομείο! Ιδανικά ελπίζω να έχω την ίδια τύχη κι εδώ στην Πάτρα. 

Για ιδιωτική κλινική έχω ήδη πληροφορηθεί αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά. Γι' αυτό ψάχνω σε δημόσιο.

Κάθε πληροφορία δεκτή, ακόμα και για όσους πρέπει να αποφύγω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Οταν λες προγραμματίζεις?? Δεν είσαι ακομα έγκυος και κανείς απλά έρευνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ένα απαγορευτικό υγείας μέχρι τον Ιούνιο που θα γίνει ο τελευταίο έλεγχος και μετά θα είμαι (καλώς εχόντων των πραγμάτων) ελεύθερη να προχωρήσω σε εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 4/5/2018 at 2:38 ΜΜ, ο/η mtounta είπε:

Έχω ένα απαγορευτικό υγείας μέχρι τον Ιούνιο που θα γίνει ο τελευταίο έλεγχος και μετά θα είμαι (καλώς εχόντων των πραγμάτων) ελεύθερη να προχωρήσω σε εγκυμοσύνη. 

Αχα κατάλαβα.. δεν γνωρίζω να σου απαντήσω αλλα όλο και κάποια κοπέλα θα γνωρίζει.. ευχομα8 οτι και να ειναι αυτο, να πανε ολα καλα, να ξεκινήσεις προσπάθειες και σύντομα να εχεις το 2ο νινι σου αγκαλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mama2015 είπε:

Αχα κατάλαβα.. δεν γνωρίζω να σου απαντήσω αλλα όλο και κάποια κοπέλα θα γνωρίζει.. ευχομα8 οτι και να ειναι αυτο, να πανε ολα καλα, να ξεκινήσεις προσπάθειες και σύντομα να εχεις το 2ο νινι σου αγκαλίτσα!!

Ευχαριστώ πολύ!

Καλή συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...