Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Goan είπε:

Δεν είμαι κορίτσια

Δεν πειράζει κάποια στιγμή θα γίνει. Θα κάνεις πρόκληση και αυτό το μήνα?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 3 ώρες, ο/η klio27 είπε:

Δεν πειράζει κάποια στιγμή θα γίνει. Θα κάνεις πρόκληση και αυτό το μήνα?

Μου είπε ο γιατρός μου οτι του φαινονται πολύ ύποπτα τα συμπτωματα για τις μέρες που τα εχω και μου είπε να περιμενουμε τουλάχιστον μια εβδομαδα ακόμα μήπως δεν αδιαθετησω  και να κινηθουμε αναλόγως

στις πριν 2 ώρες, ο/η Goan είπε:

Μου είπε ο γιατρός μου οτι του φαινονται πολύ ύποπτα τα συμπτωματα για τις μέρες που τα εχω και μου είπε να περιμενουμε τουλάχιστον μια εβδομαδα ακόμα μήπως δεν αδιαθετησω  και να κινηθουμε αναλόγως

Συγνωμη Αφού δεν αδιαθετησες πως ξέρεις ότι δεν είσαι έγκυος... Γιατί έτσι όπως το είπες νόμιζα αδιαθετησες

Εκανα χοριακη βγήκε αρνητικη αλλά ο γιατρός ηταν σίγουρος οτι είμαι γιαυτό μου είπε να περιμενουμε λιγο

στις πριν 12 ώρες, ο/η Goan είπε:

Εκανα χοριακη βγήκε αρνητικη αλλά ο γιατρός ηταν σίγουρος οτι είμαι γιαυτό μου είπε να περιμενουμε λιγο

Λοιπον σήμερα απο το μεσημέρι κ μετα εμφανίστηκε αίμα με πολλά υγρά στο χαρτί αλλά στο σερβιετακι σχεδόν καθόλου απο το απόγευμα κ μετα όμως μαζί με το κατακόκκινος αίμα έχω και λιγα καφέ που δεν τα είχα ποτε αυτά στην περίοδο τι λέτε να είναι;

Κορίτσια μου χρόνια πολλά σας ξαναγράφω εδώ λοιπόν...3ος μήνας θεραπείας Μ.Πεμοτη έκανα την ένεση κ από Μ.Παρασκευη έως κ σήμερα έχω συνέχεια πόνους στην κοιλιά κ στη δεξιά ωοθήκη...είναι φυσιολογικό; Και κάτι ακόμα όταν κάναμε το κολπικό είχα ένα στην αριστερή και 2 στην δεξιά κ το ένα ειδικά ήταν πάρα πολύ μεγάλο και καλό...περιμένω απόψεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• θεωρώ ότι η @Πλατανακη Δεσποινα είναι σε θέση να φιλτράρει κάποια πράγματα. Και εγώ αμφισβητούσα αρκετά την γιατρό μου στην Γερμανία και θυμάμαι που έγραψα ότι μου κάνουν εμβρυομεταφορα χωρίς υπερηχογράφικη καθοδήγηση και όταν πήγα Ελλάδα ένας γιατρός μου είπε ότι δεν έχει αποδειχθεί ότι βελτιώνει τα ποσοστά. Πάνω κάτω το συμπέρασμα του είναι ότι σε κάποιες χώρες που το κάνουν είναι πιο πολύ για να είναι συμμετοχοι και οι δύο από το ζευγάρι. Όπως και επίσης και το εάν θα ακούσεις καρδιά. Σε πολλές χώρες δεν κάνουν ντοπλερ. Εάν πίστευα αυτά που διάβαζα έτσι χύμα θα πήγαινα κατευθείαν Δαφνί.. 
    • Α καμία αυστηρότητα πίστεψε με! Απλά έγραψα γιατί δεν υπάρχει λόγος να στεναχωρουμε αναίτια και να βγάζουμε με κάθε βεβαιότητα άχρηστους ουσιαστικά γιατρούς που δεν είναι επειδή απλά δεν μας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ώστε να το ψάξουμε! 
    • Περίμενε λιγάκι.. Μπορεί να είναι το οτιδήποτε... 
    • Κορίτσιααααα θέλω τη γνώμη σας.. τώρα που πήγα τουαλέτα διέκρινα στο σκούπισμα απειροελάχιστο καφέ.. μη φανταστείτε τίποτα το ιδιαίτερο αν δεν ασχολιομουν δε θα το παρατηρουσα.. μάλιστα επεμεινα κάνα δυο φορές κ ξανά σκουπιστηκα για να το διαπιστώσω ότι πράγματι βλέπω σωστά.. περιμένω την Δευτέρα.. να απογοητεύτω από τώρα??
    • @bebe2 κουράγιο! Σε σκέφτομαι να ξέρεις. Ελπίζω να περάσει σύντομα η αγωνία και να μπεις σε μια ομαλή φάση εγκυμοσύνης! ♥
  • Νέες συζητήσεις