Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Cecilaki είπε:

Κοριτσι μου να παρεις ξανα αντιβιωση!!!Κοιτα εγω ειμαι σπανια περιπτωση.Συνηθως δε υπαρχει κανενα θεμα γι αυτο μην αγχωνεσαι αλλα και γω αρχικα δεν ειχα συμπτωματα.Πηρα αντιβιωση και μετα αρχισα να χω ενα πονο σα βαρος κατω στην ουρηση .Ξανακανα εξετασρις ουρων και βγηκαν καθαρες αλλα με πολλα βακτηρια(οχι τοσα ομως ωστε να θεωρηθει ουρολ) τη ζημια την εκανε αλλο βακτηριο που συχνα συνυπαρχει με το e coli.Δε προλαβα να παρω δευτ αντιβιωση...Την αγορασα και θα την ξεκινουσα την επομ μερα.Να κανεις ξανα εξεταση και αν χρειαστει αντιβιωση να ξαναπαρεις.Δε παθαινει τιποτα το μωρο απο την αντιβιωση αλλα απο το βακτηριο μπορει να παθει πολλα.Να παρεις το γιατρο να τον ενημερωσεις!!!Σε παρακαλω μη το αφηνεις ναι???

Signwmi pou parabenw alla tha sou pw ena pragma k elpizw n s boithisw... perasa poli diskoli egimosini xapia enesis ipotheta apo ola k omws tha ta ekana ola apo tin arxi makari n eixa to mwro m k as ekana oti m legane...esi to exeis to mwro opote oso antibiwsi k n prepei n pareis kanto k min t afineis pare ton giatro sou k sinexise...

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 11 ώρες, ο/η Kleiw21 είπε:

Signwmi pou parabenw alla tha sou pw ena pragma k elpizw n s boithisw... perasa poli diskoli egimosini xapia enesis ipotheta apo ola k omws tha ta ekana ola apo tin arxi makari n eixa to mwro m k as ekana oti m legane...esi to exeis to mwro opote oso antibiwsi k n prepei n pareis kanto k min t afineis pare ton giatro sou k sinexise...

Συμφωνω και γω...Και γω εμεινα 3μηνες στο κρεβατι γιατι ειχα λιγο αιμα στην αρχη ,πηρα αντιβιωση ,εχασα τη δουλεια μου γιατι δε μπορουσα να παω αλλα θα τα ξανακανω ολα αυτα και ακομα παραπανω για να χα το μωρο μου στην κοιλια μου ξανα

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις