Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Γεια σου @Kat-Cat όντως σήμερα είναι ήσυχες.. αχαχα εγώ περιμένω να έρθει το φαΐ να πάω μετά να λιώσω στο κρεβατάκι μου...!!

αχχχχ τι φαι???

Γεια σου @Scooby!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κρέπες.. εντομεταξη μόλις το είπες ήρθαν.. αχαχα 

axaxax, καλη ορεξη. Ναι με το φαι εχω αλλη χημεια...Μακαρι να ηταν ετσι και με το παιδι. Μολις το πω να μας ερθει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

axaxax, καλη ορεξη. Ναι με το φαι εχω αλλη χημεια...Μακαρι να ηταν ετσι και με το παιδι. Μολις το πω να μας ερθει :P

Μακάρι κοπέλα μου.. Τώρα πάει εξαφανίστηκε.. αχαχα σε ευχαριστώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Αφηστε τις μελαγχολιες καλε καλοκαίρι μπαίνει!!!

Λοιπον πηγα στον ειδικό άνθρωπο για την β επιπέδου σήμερα. Ο οποιος έχει την πιστοποίηση όντως! Εμεινα παρα πολυ ικανοποιημένη τα είδαμε ολα ηταν ολα τέλεια και δυο βασικα πράγματα. Πρώτον μετρήσαμε μητριαιες αρτηρίες και ηταν νορμαλ και οχι αυξημένες!!! Και επίσης διαφραγμα και δικερος μητρα ΠΟΥΘΕΝΑ. Αυτα. Επισης μου ειπε να σταματήσω την τρέλα με το αλάτι γιατι δεν αλλαζει τις πιθανότητες να παθω προεκλαμψια. Ολα καλα γενικά και παρα πολυ χαρήκαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.ειμαι ενα κινουμενο ρημαδι.απο την κουραση κ την καρεκλα με εχει πιασει πονος στον κοκκυγα κ ποναω πολυ. τελος παντων.

@Irene_D μπραβο για χτες.ολα καλα να πανε.

@NikhNikh αγαπω τις κρεπες αλλα δεν τρωω συχνα για να μην παχαινω.σοκολατα μπανανα σε γλυκια....πεθαινω!αλλα κ αλμυρη......!μου ετρεξε το σαλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

γεια σας κοριτσακια.ειμαι ενα κινουμενο ρημαδι.απο την κουραση κ την καρεκλα με εχει πιασει πονος στον κοκκυγα κ ποναω πολυ. τελος παντων.

@Irene_D μπραβο για χτες.ολα καλα να πανε.

@NikhNikh αγαπω τις κρεπες αλλα δεν τρωω συχνα για να μην παχαινω.σοκολατα μπανανα σε γλυκια....πεθαινω!αλλα κ αλμυρη......!μου ετρεξε το σαλακι!

ωχ ρε συ προσεχε με τον κοκκυγα.....Να σηκωνεσαι συχνα απτην καρεκλα εστω και για δυο δευτερολεπτα. Εγω αυτο κανω. ΟΙ κρεπες ειναι απολαυση. εμενα σοκολατα μπισκοτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εμένα γλυκιά μ'αρέσει λευκή σοκολάτα μπισκότο αλλά σήμερα επέλεξα αλμιρι εμείς 1 φορά την εβδομάδα που μας έχει ο διαιτολόγος στο μενού οπότε μια χαρά χάνω και δεν μου έχει λείψει τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ωχ ρε συ προσεχε με τον κοκκυγα.....Να σηκωνεσαι συχνα απτην καρεκλα εστω και για δυο δευτερολεπτα. Εγω αυτο κανω. ΟΙ κρεπες ειναι απολαυση. εμενα σοκολατα μπισκοτο.....

αχ λιωνω κ εγω για σοκολατα μπισκοτο!!!!

ρε μιλαμε για πολυ πονο.το ειχα ξαναπαθει πριν 3-4 χρονια σε φαση που καθομουν στο γραφειο 12ωρα.κ επειδη γενικα με ποναει κ η μεση εχω στην καρεκλα μου μαξιλαρι ντονατ.που βοηθαει στον κοκκυγα.αλλα με επιασε χτες πολυ. βεβαια πηζω τοσο που καθομουν σερι απο τις 9 μεχρι τις 3....οποτε τι να αντεξει κ το κορμι.σημερα που σηκωνομουν ενα κλικ καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια κι εμένα γλυκιά μ'αρέσει λευκή σοκολάτα μπισκότο αλλά σήμερα επέλεξα αλμιρι εμείς 1 φορά την εβδομάδα που μας έχει ο διαιτολόγος στο μενού οπότε μια χαρά χάνω και δεν μου έχει λείψει τίποτα..

με κατεστρεψες κακουργα!!! τι ειπες τωρα....αναμεικτη σοκολατα....εχω χρονια να φαω.απο τις πολυ αγαπημενες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

αχ λιωνω κ εγω για σοκολατα μπισκοτο!!!!

ρε μιλαμε για πολυ πονο.το ειχα ξαναπαθει πριν 3-4 χρονια σε φαση που καθομουν στο γραφειο 12ωρα.κ επειδη γενικα με ποναει κ η μεση εχω στην καρεκλα μου μαξιλαρι ντονατ.που βοηθαει στον κοκκυγα.αλλα με επιασε χτες πολυ. βεβαια πηζω τοσο που καθομουν σερι απο τις 9 μεχρι τις 3....οποτε τι να αντεξει κ το κορμι.σημερα που σηκωνομουν ενα κλικ καλυτερα.

ναι να προσπαθησεις να θυμασαι να σηκωνεσαι ανα μια ωρα. Ακομα και αν μιλας στο τηλ να σηκωνεσαι πχ, γιατι ασκειται τρομερη πιεση εκει περα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι να προσπαθησεις να θυμασαι να σηκωνεσαι ανα μια ωρα. Ακομα και αν μιλας στο τηλ να σηκωνεσαι πχ, γιατι ασκειται τρομερη πιεση εκει περα.

σημερα αυτο εκανα.οταν το ειχα ξαναπαθει ειχα βαλει την οθονη πανω σε μια βιβλιοθηκουλα κ δουλευα ορθια.για γελια κ για κλαματα μαζι.

να πονας,να παιρνεις φαρμακα και να πηγαινεις γραφειο γιατι εχεις να παραδωσεις σε πελατη.δραμα....

μερικες φορες νιωθω τοση πιεση με αυτο το κομματι της δουλειας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

σημερα αυτο εκανα.οταν το ειχα ξαναπαθει ειχα βαλει την οθονη πανω σε μια βιβλιοθηκουλα κ δουλευα ορθια.για γελια κ για κλαματα μαζι.

να πονας,να παιρνεις φαρμακα και να πηγαινεις γραφειο γιατι εχεις να παραδωσεις σε πελατη.δραμα....

μερικες φορες νιωθω τοση πιεση με αυτο το κομματι της δουλειας.

ειναι τρομερα καποια κομματια της δουλειας. Εγω νιωθω τρομερη πιεση με συγκεκριμενες υπηρεσιες που εξαρτωμαι εκατο τα εκατο απο τα κεφια τους και αν θα γινω ρομπα στον πελατη, και νιωθω και απιστευτη θλιψη και πιεση οταν δουλευω τοσες ωρες με τοσο αγχος και τοση δουλεια και στο τελος πληρωνω τοσο πολυ ασφαλιστικα και φορο στην εφορια που μπαινω μεσα. Νιωθω σα να μην υπαρχει λογος να δουλευω (Αυτο με εχει πιασει και αυτον τον καιρο). Α, ρε γαμωτο δε θα μπορουσε η δουλεια να ειναι 6-8 ωρες μαξ χωρις ιδιαιτερο αγχος και με καλες απολαβες? χιχιιχ. Παντως προσεχε το γιατι μονο για κοκκυγες δεν ειμαστε τωρα. Οποτε η προληψη καλυτερη της θεραπειας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι τρομερα καποια κομματια της δουλειας. Εγω νιωθω τρομερη πιεση με συγκεκριμενες υπηρεσιες που εξαρτωμαι εκατο τα εκατο απο τα κεφια τους και αν θα γινω ρομπα στον πελατη, και νιωθω και απιστευτη θλιψη και πιεση οταν δουλευω τοσες ωρες με τοσο αγχος και τοση δουλεια και στο τελος πληρωνω τοσο πολυ ασφαλιστικα και φορο στην εφορια που μπαινω μεσα. Νιωθω σα να μην υπαρχει λογος να δουλευω (Αυτο με εχει πιασει και αυτον τον καιρο). Α, ρε γαμωτο δε θα μπορουσε η δουλεια να ειναι 6-8 ωρες μαξ χωρις ιδιαιτερο αγχος και με καλες απολαβες? χιχιιχ. Παντως προσεχε το γιατι μονο για κοκκυγες δεν ειμαστε τωρα. Οποτε η προληψη καλυτερη της θεραπειας.

αν κ μου αρεσει η δουλεια μου πολυ (γωστη ανωμαλαρα) καμια φορα ζηλευω αυτους που κανουν διεκπεραιωτικες δουλειες κ απλα αν λειψουν θα κανει καποιος αλλος τη δουλεια τους.εμας ο καθενας δουλευει το προτζεκτ του κ εχει συγκεκριμενη ημερομηνια παραδοσης.αν αρρωστησεις,πονας,κλπ.....προβλημα σου. εκτος αν εισαι σε φαση ηπιας δουλειας....αλλα αυτο συμβαινει 1-2 μηνες το χρονο.το μεγαλυτερο διαστημα χοσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

αν κ μου αρεσει η δουλεια μου πολυ (γωστη ανωμαλαρα) καμια φορα ζηλευω αυτους που κανουν διεκπεραιωτικες δουλειες κ απλα αν λειψουν θα κανει καποιος αλλος τη δουλεια τους.εμας ο καθενας δουλευει το προτζεκτ του κ εχει συγκεκριμενη ημερομηνια παραδοσης.αν αρρωστησεις,πονας,κλπ.....προβλημα σου. εκτος αν εισαι σε φαση ηπιας δουλειας....αλλα αυτο συμβαινει 1-2 μηνες το χρονο.το μεγαλυτερο διαστημα χοσε.

μωρε και μενα μου αρεσει η δουλεια μου ως δουλεια, αλλα πραγματικα οπως εχουν γινει τα πραγματα με ελ.επαγγελμ. καθε μερα σκεφτομαι να τα κλεισω ολα και να φυγω.....Ειναι τρομερο να κανεις αυτο που αγαπας και εχεις μοχθησει αλλα οι συνθηκες γενικα να ειναι τραγικες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

@eriv ολα καλα darling?σημερα δεν σε διαβασα.

Καλημερααααααα!!!! ?

καλο μηνα κοριτσια!!!! Οτι καλυτερο για ολες!!!! 

Ειχαμε κατι φιλους χτες σπιτι κ αργησαν να φυγουν κ δεν προλαβα να μπω!!! 

Αντε να περασει η μερα.... θα φυγω για εξοχικοοοοο μπανακιιιιιι!!!! 

Εσεις τι μου κανετε;!;!; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

@eriv εχεις κανενα νεωτερο; Σχετικα με υστεροσκοπηση κλπ που λεγαμε;;;

Σας εχασα λιγο.

Morning!!! ?

οχι ακομα.. απο βδομαδα θα παω να κανονισουμε.. 

εσυ πως εισαι;!; Φεραν τα φαρμακα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Morning!!! ?

οχι ακομα.. απο βδομαδα θα παω να κανονισουμε.. 

εσυ πως εισαι;!; Φεραν τα φαρμακα;

Αντε με το καλο!

Λες κ το ξερες! Μολις με πηραν απο το φαρμακειο του ικα οτι ηρθαν!!! Θα παω σε λιγο να τα παρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv αντε ρε κοριτσι και αδειασε το τοπικ! Αντε να πας απο βδομαδα να την κανονισεις μεσα στο μηνα να φυγει αυτο. Θα νιωσεις πολυ διαφορετικα μετα. Αν ξεκινας παλι κατι και μπαινεις σε μια ροτα νομιζω οτι νιωθεις active και πιο αισιοδοξη. @nikona με το καλο να ξεκινησει η νεα σου προσπαθεια και ευχομαι να ειναι τοσο τυχερη οσο των κοριτσιων του Μαιου που ειχαν στην πλειοψηφια τους θετικα αποτελεσματα! Καλο μηνα σε ολες μας. Εμενα θα ειναι περιεργος λογω φορολογικων (αλλη κεραμιδα θα μου ρθει απο κει μαζι με τον ΕΦΚα, αλλα ελπιζω η παροιμια "οποιος χανει στα χαρτια κερδιζει στην αγαπη" να παραλλαχθει λιγο για μενα, και να κερδισω σε καναν αλλο τομεα. Ως τωρα, μονα ζυγα χαμενη :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona αντε καλη αρχη και δυνατη και η τυχερη βεβαια!!!! 

@Kat-Cat εμενα αλλο με απασχολει τωρα και εχω ξενερωσει.... φοβαμαι και υποπτευομαι οτι δεν θα χω ξεμπερδεψει απο κολπιτιδα?.. εχω κατι δειγματακια και δε θελω να το πιστεψω.. εσυ οκ με τη συχνοουρια; Σταματησε με τον ελεγχο προστατη ??

εννοειται θα κερδισεις και σε αλλο «τομεα» και μετα θα κατεβασουμε αλλες εγκυκλοπαιδειες περι εγκυμοσυνης ❣️ @Dim83 ετοιμασου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

@nikona αντε καλη αρχη και δυνατη και η τυχερη βεβαια!!!! 

@Kat-Cat εμενα αλλο με απασχολει τωρα και εχω ξενερωσει.... φοβαμαι και υποπτευομαι οτι δεν θα χω ξεμπερδεψει απο κολπιτιδα?.. εχω κατι δειγματακια και δε θελω να το πιστεψω.. εσυ οκ με τη συχνοουρια; Σταματησε με τον ελεγχο προστατη ??

εννοειται θα κερδισεις και σε αλλο «τομεα» και μετα θα κατεβασουμε αλλες εγκυκλοπαιδειες περι εγκυμοσυνης ❣️ @Dim83 ετοιμασου! 

ναι ευτυχως, ηταν της στιγμης εκεινο. Θα κανω καλλιεργεια βεβαια απο βδομαδα και τον αλλο μηνα εναν ελεγχο 24ωρου για την αμμο που ειδαμε. Για την κολπιτιδα λοιπον, κανε πλυσεις με χαμομηλακι, εμενα μου δωσε η γιατρος τωρα τα Ultra levur επειδη επαιρνα την αντιβιωση για να μην κανω κολπιτιδα που βοηθανε παρα πολυ στη χλωρίδα. ειναι ακίνδυνα. Ακομα και να μην εχεις ξεμπερδεψει δεν ειναι κατι τραγικο, θα σου ξαναδωσει στη χειροτερη φαρμακα για λιγες μερες, αλλα δες λιγο μηπως μπορεις να την αποφυγεις φυσικα. Διαβαζα καποτε εδω μεσα οτι γιατροί είχαν προτείνει πλύσεις με σοδόνερο. (Φυσικα γιαυτα τα μαντζουνια καλυτερα να ρωτησεις γιατρο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...