Μετάβαση σε περιεχόμενο
VIKAROY

ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!ΟΠΩΣ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΣΤΡΙΚΟ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΑΝ ΗΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΑΣ!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!:x:x

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ο γιατρός μου, το μόνο που μου είχε απαγορεύσει, (εκτός του σεξ αλλά ποιος τον άκουγε... χεχεχε), ήταν να διαβάζω στο ιντερνετ για την εγκυμοσύνη μου... Κορίτσι μου, να πας στον γιατρό σου την ημέρα που σου είπε να δείτε τον σάκο σας για αρχή και θα δεις ότι ολα θα πάνε καλά! Μια εγκυμοσύνη ξεκινάει με τις καλύτερες προδιαγραφές για να εξελιχθεί τέλεια και αυτό θα σκέφτεσαι, γιατί διαφορετικά θα πρέπει όλοι το πρωί που σηκωνόμαστε να σκεφτόμαστε μήπως μας πέσει ο ουρανός στο κεφάλι.. δεν πάει ετσι όμως!  Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα τώρα, η χοριακή σου είναι μια χαρά, την ακριβή ημέρα της εβδομάδας που διανύεις δεν την ξέρεις, διότι δεν ξέρεις πότε έγινε η σύλληψη, οπότε χαλαρά θα τα δεις όλα με τον γιατρό σου. Απόλαυσε το γιατί στο μέλλον θα το μετανιώσεις που αγχωνόσουν τόσο πολυ! Καλή εγκυμοσύνη σου ευχομαι!
    • Εμεις ξανά θα έχουμε μέρα παρά μέρα όσο μπορούμε, αν δνε έχει πάλι κάνα ταξίδι ο άντρας μου. Μέχρι 24η ημέρα. Για μένα που έχω μεγαλύτερους κύκλους. 
    • @bebe2 μπεμπακι??? Τώρα είδα τι εγραψες!γιατί αγάπη μου νιώθεις έτσι θα δεις όλα καλά θα πάνε με σενα❤τι νιώθεις γιατί δεν είσαι καλά;
    • Ποποοοο εισαι πολυ τυχερή!!! Εγώ ειμαι σήμερα 21+5 και έχω παρει 10κγ 😢 για κοιλιά ειναι λες και ειμαι 7 μηνών.. κ με εβαλε κ ο γιατρός σε δίαιτα γιατί εχω ύψος 1,53 και εκει που ξεκινησα με 50 κγ εχω φτάσει τα 60. Καλα να ναι το μωρακι μου αλλα εχω αρχίσει να τρομάζω με τα κιλα
    • Πρέπει όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι. Δεν γίνεται φυσικά, αλλά κάνε πράγματα για να ξεχνιέσαι. Σκέψου τη χαρά του Σαββάτου.
  • Νέες συζητήσεις