Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια εχθές κάναμε τον πρώτο μας υπερηχουλι βάση ημερομηνίας είμαι 5 εβδομάδων βάση υπερήχου 5 κ 1 ημέρας είδαμε ενδομήτριο σάκο μου είπε όλα καλά μου έγραψε εξετάσεις κ ξανά υπερηχογράφημα σε 15 μέρες δν είναι πολύ το διάστημα τι θα κάνω μέχρι τότε

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Θα κάνεις υπομονούλα και θετικές σκέψεις! Στο ενδιάμεσο θα κάνεις και τις εξετάσεις σου και θα δείς που θα καθησυχαστείς και με αυτες!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι! Τέτοια να ακουω. Ελπίζω να ειναι κολλητική!

Συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Αχ αυτό το πρώτο διάστημα...!!! Χαλάρωσε, ηρέμησε, χάιδευε την κολιτσα σου και κάνε όμορφες σκέψεις! Απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Γενικά όλη η εγκυμοσύνη θα είναι μια σειρά από τέτοιες γλυκές αναμονές! Πρώτα να ακούσεις την καρδούλα, μετά να δεις το εμβρυακι που έχει σχηματιστεί, να κανείς την αυχενική, να το νοιώσεις πρώτη φορά...

Θα σου πω αυτό που μου λέει ακόμα και σήμερα ο γιατρός μου: μην είσαι ανυπόμονη! 😘

Guest
στις πριν 6 ώρες, ο/η popi2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές κάναμε τον πρώτο μας υπερηχουλι βάση ημερομηνίας είμαι 5 εβδομάδων βάση υπερήχου 5 κ 1 ημέρας είδαμε ενδομήτριο σάκο μου είπε όλα καλά μου έγραψε εξετάσεις κ ξανά υπερηχογράφημα σε 15 μέρες δν είναι πολύ το διάστημα τι θα κάνω μέχρι τότε

Συγχαρητήρια! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να εχεις!

Guest
στις πριν 40 λεπτά, ο/η The Baby To Be είπε:

Συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Αχ αυτό το πρώτο διάστημα...!!! Χαλάρωσε, ηρέμησε, χάιδευε την κολιτσα σου και κάνε όμορφες σκέψεις! Απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Γενικά όλη η εγκυμοσύνη θα είναι μια σειρά από τέτοιες γλυκές αναμονές! Πρώτα να ακούσεις την καρδούλα, μετά να δεις το εμβρυακι που έχει σχηματιστεί, να κανείς την αυχενική, να το νοιώσεις πρώτη φορά...

Θα σου πω αυτό που μου λέει ακόμα και σήμερα ο γιατρός μου: μην είσαι ανυπόμονη! 😘

Τι καλα!!!😊

Ειναι είναι σου φεύγει λίγο το ανχος κ την άλλη μέρα ξανά προς την δόξα τραβά κ ανακατεύομαι ποιο λίγο κ ψάξε από δω ψάξε από εκεί χαχα

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!! Έχω μια ζουμπουρλου μπεμπου 3.5 μηνών. Είναι περίπου 6.5 κιλά το κοριτσάκι μου. Εδώ και πάνω από μήνα έπαψε να ζητάει φαγητό τη νύχτα. Κοιμάται μετά το τελευταίο της γεύμα περίπου στις 21.30 και μετά ζητάει φαγητό περίπου στις 06.30 το πρωί. Τρώει τελικά 4 γεύματα τη μέρα κ σύνολο 900ml ημερησίως.  Το βρίσκετε φυσιολογικό? Θα μας πάει έτσι και ο επόμενος μήνας? 
    • Να μαι συμπεθερουλα,τι να κάνω εδώ στην αναμονη τρώω τα λαχανικά μου τα φρούτα μου να χτίσω καλά ωαρια(μη ξεχνάμε πρέπει να πάρουν κ μπόι).αμα σου πω ότι αυτό δεν το έχω καν στο μυαλό μου περιμένω κανονικά εγώ.εσυ τι κάνεις;
    • Εγώ είχα και υπνηλια αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό που να δυσκολεύομαι και είχα ρωτήσει και τον φαρμακοποιό και μου είχε πει ότι αυτό το φάρμακο κυκλοφορεί πάρα πολλα χρόνια και ποτέ καμία δεν είχε παραπονεθεί για αντίστοιχα συμπτώματα ! Εγώ μόλις τα έπαιρνα Παρ όλα αυτά δεν ένιωθα καλά 
    • Θα ήθελα τις γνώμες σας. Στο διαδίκτυο γράφει διάφορα. Άλλο είναι να μάθεις κάτι από προσωπικές εμπειρίες.
    • @Bloublou85 πού είσαι συμπεθερούλα μου; Όλο πλάκα σου κάνω και δεν σε ρωτάω τί κάνεις. Πώς πάει η αναμονή; Λες να έχουμε καμία ευχάριστη έκπληξη;
  • Νέες συζητήσεις