Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπακι


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια εχθές κάναμε τον πρώτο μας υπερηχουλι βάση ημερομηνίας είμαι 5 εβδομάδων βάση υπερήχου 5 κ 1 ημέρας είδαμε ενδομήτριο σάκο μου είπε όλα καλά μου έγραψε εξετάσεις κ ξανά υπερηχογράφημα σε 15 μέρες δν είναι πολύ το διάστημα τι θα κάνω μέχρι τότε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Θα κάνεις υπομονούλα και θετικές σκέψεις! Στο ενδιάμεσο θα κάνεις και τις εξετάσεις σου και θα δείς που θα καθησυχαστείς και με αυτες!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι! Τέτοια να ακουω. Ελπίζω να ειναι κολλητική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Αχ αυτό το πρώτο διάστημα...!!! Χαλάρωσε, ηρέμησε, χάιδευε την κολιτσα σου και κάνε όμορφες σκέψεις! Απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Γενικά όλη η εγκυμοσύνη θα είναι μια σειρά από τέτοιες γλυκές αναμονές! Πρώτα να ακούσεις την καρδούλα, μετά να δεις το εμβρυακι που έχει σχηματιστεί, να κανείς την αυχενική, να το νοιώσεις πρώτη φορά...

Θα σου πω αυτό που μου λέει ακόμα και σήμερα ο γιατρός μου: μην είσαι ανυπόμονη! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η popi2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές κάναμε τον πρώτο μας υπερηχουλι βάση ημερομηνίας είμαι 5 εβδομάδων βάση υπερήχου 5 κ 1 ημέρας είδαμε ενδομήτριο σάκο μου είπε όλα καλά μου έγραψε εξετάσεις κ ξανά υπερηχογράφημα σε 15 μέρες δν είναι πολύ το διάστημα τι θα κάνω μέχρι τότε

Συγχαρητήρια! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η The Baby To Be είπε:

Συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Αχ αυτό το πρώτο διάστημα...!!! Χαλάρωσε, ηρέμησε, χάιδευε την κολιτσα σου και κάνε όμορφες σκέψεις! Απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Γενικά όλη η εγκυμοσύνη θα είναι μια σειρά από τέτοιες γλυκές αναμονές! Πρώτα να ακούσεις την καρδούλα, μετά να δεις το εμβρυακι που έχει σχηματιστεί, να κανείς την αυχενική, να το νοιώσεις πρώτη φορά...

Θα σου πω αυτό που μου λέει ακόμα και σήμερα ο γιατρός μου: μην είσαι ανυπόμονη! ?

 

Τι καλα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι είναι σου φεύγει λίγο το ανχος κ την άλλη μέρα ξανά προς την δόξα τραβά κ ανακατεύομαι ποιο λίγο κ ψάξε από δω ψάξε από εκεί χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...