Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ουρολόγος ΑΘΗΝΑ


Kukki

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xoris είπε:

@Μπεμπελουκαειναι μια εγκυμοσυνη με τα ολα της χωρις έμβρυο... ?

δε το γνώριζα ότι συμβαίνει Αυτό..απο τι μπορεί να προκύψει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Τα γράφω όλα σε ένα μπλοκακι ότι μου λέτε να πάω να τα ρωτησω στο γιατρο άμα δει τι έχω να ρωτησω θα με διώξει?εννοείται θα τα κάνω όλα ευχαριστώ!

χαχαχα κ εγώ μην νομίζεις..εχω κάνει κάποιες θέλω να κάνω κ άλλες για να δούμε τι θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Xoris εννοείται πως μπορεί να ευθύνεται το σπερμα. Για αυτό γίνεται η εξέταση κατάτμησης, γιατί το σπερμα μπορεί να κινείται κανονικά, να γονιμοποιεί κ μετά στην διαίρεση να υπάρχει το πρόβλημα. Εγώ συνιστώ ο, τι εξέταση μπορεί να κάνει ο άνδρας να την κάνει γιατί είναι απλές ενώ εμείς περνάμε από σαράντα κύματα εξετάσεων! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

@Xoris εννοείται πως μπορεί να ευθύνεται το σπερμα. Για αυτό γίνεται η εξέταση κατάτμησης, γιατί το σπερμα μπορεί να κινείται κανονικά, να γονιμοποιεί κ μετά στην διαίρεση να υπάρχει το πρόβλημα. Εγώ συνιστώ ο, τι εξέταση μπορεί να κάνει ο άνδρας να την κάνει γιατί είναι απλές ενώ εμείς περνάμε από σαράντα κύματα εξετάσεων! 

Συμφωνώ με Xoris:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/18/2018 at 7:23 ΜΜ, ο/η Scooby! είπε:

Λένε πολύ καλά λόγια για τον λυμπεροπουλο είναι στην Αθήνα λένε ότι είναι από τα μεγαλύτερα κέντρα για το σπέρμα! 

Ευχαριστώ!

Τον έψαξα, αλλά δεν είναι ουρολόγος, ειπναι κέντρο σπέρματος όπως το Locus Medicus που είχα πάει για τις εξετάσεις πέρσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/18/2018 at 10:36 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.ΟΥΡΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΡΓΆΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ Μετροπολιταν. Ο ΆΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΈΧΕΙ ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΈΔΩΣΕ ΠΙΘΑΝΌΤΗΤΕΣ..ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΊ ΝΑ ΚΆΝΕΙ ΥΠΈΡΗΧΟ ΟΡχεΩΣ Αν θέλεις παραπάνω πληροφορίες στείλε μ μνμ

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/18/2018 at 9:59 ΠΜ, ο/η marzou είπε:

@Kukki Γεια σου κοριτσι μου, εγω πηγα πριν εναμησι μηνα σε ουρολογο - ανδρολογο, διοτι και εμεισ ειχαμε θεμα, τον εξετασε και με υπερυχο περα απο το σπερματοδιαγραμμα που του πηγαμε για να εχει πληρη εικονα και μασ μιλησε αρκετη ωρα και μασ συμβουλεψε, αν θεσ εγω μπορω να σου δωσω το ονομα του εγω εμεινα ευχαριστημενη.

Ναι θα το ήθελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/19/2018 at 9:30 ΜΜ, ο/η Mairh32 είπε:

 

Τελικά τα πήρατε τα αποτελέσματα; Πόσο έχει συνολική κινητικότητα; Ο αριθμός είναι εντάξει;

Αυτή την εβδομάδα θα πάω κ γω στη γυναικολόγο μου για εξετάσεις κ να ακουσω κ την άποψή της. 

Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Τελικά τα πήρατε τα αποτελέσματα; Πόσο έχει συνολική κινητικότητα; Ο αριθμός είναι εντάξει;

Αυτή την εβδομάδα θα πάω κ γω στη γυναικολόγο μου για εξετάσεις κ να ακουσω κ την άποψή της. 

Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Τη τρίτη θα είναι έτοιμα οπότε εμείς Τετάρτη πρωί θα έχουμε ρεπό να πάμε κ μετά θα πάμε κ σε άλλον ουρολόγο οπότε θα σας πω.σχεδον ένα χρόνο προσπαθούμε εντατικά με τεστ ωορρηξίας υπερήχους κλπ.εμεις προχωράμε σε εξωσωματική μέχρι την άλλη εβδομάδα περνάμε επιτροπή.ο αριθμός είναι ικανοποιητικός όχι τέλειος αλλά καλός μόνο αυτή η κινητικότητα είναι στα τάρταρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια, πριν από λίγο φύγαμε από το ραντεβού με τον καινούριο ουρολόγο. 

Μας είπε ότι το σπερμοδιάγραμμά του είναι αρκετά καλό, ότι όντως η ταχεία κινητικότητα είναι λίγο χαμηλή (6%) όμως η συνολική (49%) είναι καλή και του έγραψε να κάνει εκ νέου ένα σπερμοδιάγραμμα κ ορμονικές για να δούμε πάλι τι γίνεται κ αν θα χρειαστεί βιταμίνες κ πρότεινε να αυξήσουμε τη συχνότητα της αγάπης μας...

Την Πέμπτη θα πάω κι εγώ στη γυναικολόγο για εξετάσεις κι ο ουρολόγος πρότεινε να συζητήσω με τη γυναικολόγο για σαλπιγγογραφία. 

Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...