Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΟΣ PREGNYL


γωγω γωγω

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια.

χρονια πολλα!

θα ηθελα τη βοηθεια σας!

απο που μπορω να προμηθευτω pregnyl ενεσιμη?

ξερει καποια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γωγω γωγω είπε:

καλησπερα κοριτσια.

χρονια πολλα!

θα ηθελα τη βοηθεια σας!

απο που μπορω να προμηθευτω pregnyl ενεσιμη?

ξερει καποια?

Γωγώ καλησπέρα και Χρόνια Πολλά! Καλό είναι να ρωτήσεις στον φαρμακοποιό σου αν ξέρει κάποιο φαρμακείο που το διαθέτει γιατί ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να βρεις! Ο άντρας μου όταν το έψαχνε, το βρήκε τυχαία σε ένα φαρμακείο στους Αμπελόκηπους. Δεν ξέρει σε ποιο γιατί το βρήκε αφού είχε ρωτησει στη σειρά σε όποιο φαρμακείο έβλεπε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ειχατε αποτελεσματα?

εε φυσικο κυκλο?

εμενα μου προτεινε ο γιατρος μου να την κανουμε αλλα φοβηθηκα

 

το προβλημα μου ειναι δεν κανω ωορρηξια καθε μηνα αλλα εψω σταθερο κυκλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ έχω την εντύπωση ότι την έχουν σταματήσει μόνο αν έχει ξεμείνει  καμία σε κάποιο φαρμακείο εγώ τρομάζα να την βρω πλέον παίρνω την οβιτρελλε λίγο τσιμπημένη αλλά την βρίσκω εύκολα γράφετε κιόλας  κοίτα τα φαρμακεία κοντά σε μαιετηρια  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 μηνες πτοσπαθουμε αλλα ματαια.

ωορρηξια δεν κανω σε καθε κυκλο και εχω απελιστει!

το ενδομητριο μου σε καθε κυκλο ειναι καλο.

ωοθηλακια κανω.αλλα δεν σκανε.

πανε μεχρι 25χιλιοστα αλλα δεν σκανε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

5 μηνες πτοσπαθουμε αλλα ματαια.

ωορρηξια δεν κανω σε καθε κυκλο και εχω απελιστει!

το ενδομητριο μου σε καθε κυκλο ειναι καλο.

ωοθηλακια κανω.αλλα δεν σκανε.

πανε μεχρι 25χιλιοστα αλλα δεν σκανε.

 

Τι πανικός και άγχος? Ηρέμησε  χαλάρωσε εφόσον δεν κάνεις θα την προκαλέσεις με την ένεση και Μετα επαφές  .θα στα πει και ο ντοκτορ κακώς που δεν την έκανες και την φοβήθηκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kκαλησπέρα κορίτσι μου εγώ έχω 3 κουτιά που λήγουν στους επόμενους 3 μήνες τα είχα πρωτοαγορασει αλλά ακόμη δε έχουμε ξεκινήσει αν θέλεις στα

 Χαρίζω επίσης σε φαρμακείο που πάω εγώ μπορεί να στις φέρει..καλη επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσι μου!!Λοιπον οι pregnyl εχουν καταργηθεί και πλεον  χορηγούν τις ovitrelle οι γιατροί που κάνουν ακριβως την ίδια δουλεια..εγω θα σου πω την εμπειρία που την περασμένη τεταρτη οπου μου έγραψε ο γιατρός σε ενα χαρτάκι πως πρεπει να κανω 10000 μονάδες και με έστειλε στο Ιασω που εχουν απόθεμα..Πηγα,έδειξα το χαρτί μου την έκαναν ενδομυικα,έδωσα 12€ (δεν την ειχαμε συνταγογραφήσει) και έφυγα..Με το καλο να ξεκινήσεις!!δεν ειναι τιποτα μην φοβάσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/12/2017 at 12:41 ΠΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου!!Λοιπον οι pregnyl εχουν καταργηθεί και πλεον  χορηγούν τις ovitrelle οι γιατροί που κάνουν ακριβως την ίδια δουλεια..εγω θα σου πω την εμπειρία που την περασμένη τεταρτη οπου μου έγραψε ο γιατρός σε ενα χαρτάκι πως πρεπει να κανω 10000 μονάδες και με έστειλε στο Ιασω που εχουν απόθεμα..Πηγα,έδειξα το χαρτί μου την έκαναν ενδομυικα,έδωσα 12€ (δεν την ειχαμε συνταγογραφήσει) και έφυγα..Με το καλο να ξεκινήσεις!!δεν ειναι τιποτα μην φοβάσαι!!

τι τιμη τις αγορασες?

εγω ειμαι απο κρητη.

μπορουν να μου τις κανουν σε φαρμακειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/12/2017 at 12:25 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kκαλησπέρα κορίτσι μου εγώ έχω 3 κουτιά που λήγουν στους επόμενους 3 μήνες τα είχα πρωτοαγορασει αλλά ακόμη δε έχουμε ξεκινήσει αν θέλεις στα

 Χαρίζω επίσης σε φαρμακείο που πάω εγώ μπορεί να στις φέρει..καλη επιτυχία!

σευχαριστω παρα πολυ.

αλλα ειμαξ κρητη?

και τι τιμη τις πηρες?

γιατι δεν τις ξεκινησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11€περίπου μπορώ να στις στείλω ο λόγος που δεν έχω ξεκινήσει είναι ότι δεν είμαστε ακόμα έτοιμοι χρηματικά αν θέλεις τλκ να στα στείλω στείλε inbox

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιες ενεσεις εχεις ?

ovitrelle ή pregnyl?

 

εμεις θελουμε να τις κανουκε σε φυσικο κυκλο!

οχι για σπερματεγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

τι τιμη τις αγορασες?

εγω ειμαι απο κρητη.

μπορουν να μου τις κανουν σε φαρμακειο?

12€ έδωσα οπως σου έγραψα πιο πάνω..μίλησε με κάποιο μαιευτήριο στην περιοχή σου..λογικα θα εχουν..Τα φαρμακεία δεν τις εχουν πια..εκτός και αν τους έμεινε κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γωγω γωγω είπε:

ποιες ενεσεις εχεις ?

ovitrelle ή pregnyl?

 

εμεις θελουμε να τις κανουκε σε φυσικο κυκλο!

οχι για σπερματεγχυση

Pregnyl έχω 3 κουτια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...