Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική και αιμα


Fotiou

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

Έχω κάνει εμβρυομεταφορα Και σε τρεις μέρες θα κάνω Β μοριακή.εχτές Είδα λίγο καφέ σήμερα τίποτα και Τώρα λίγο ροζ...έχετε Ανάλογη εμπειρία?

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Fotiou είπε:

Καλησπέρα σας.

Έχω κάνει εμβρυομεταφορα Και σε τρεις μέρες θα κάνω Β μοριακή.εχτές Είδα λίγο καφέ σήμερα τίποτα και Τώρα λίγο ροζ...έχετε Ανάλογη εμπειρία?

Ευχαριστώ

Καλησπερα κορίτσι μου!!Με το καλο να ακούσεις την καρδούλα η τις καρδούλες απο τα εμβρυακια σας!!Θα σου ελεγα να μην ανησυχείς (οσο γινεται βεβαια αυτο) εχω φίλη μου μετα την εμβρυομεταφορα της ξεκίνησαν καφε υγρά,η χοριακη θετικότατη..και τα καφε υγρά συνεχίστηκαν επι σχεσον δυο μήνες!!τωρα μπήκε στον 4ο και ολα πανε μια χαρα!!!φανταζομαι προγεστερονη περνεις ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παίρνω Ναι.σήμερα δεν έχω τίποτα.Μόνο λίγη ενόχληση.θετική σκέψη έχω....Σ Ευχαριστώ πολύ.Όλα καλά και γιΑ την φίλη σου.Όλα θα κριθούν την Τρίτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/12/2017 at 9:10 ΠΜ, ο/η Fotiou είπε:

Καλημέρα παίρνω Ναι.σήμερα δεν έχω τίποτα.Μόνο λίγη ενόχληση.θετική σκέψη έχω....Σ Ευχαριστώ πολύ.Όλα καλά και γιΑ την φίλη σου.Όλα θα κριθούν την Τρίτη.

Καλημερα κορίτσι μου!!!Με το καλο!!!Ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου το δωρο σου για τα Χριστούγεννα να το παρεις αυριο..!!θα αναμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/12/2017 at 9:10 ΠΜ, ο/η Fotiou είπε:

Καλημέρα παίρνω Ναι.σήμερα δεν έχω τίποτα.Μόνο λίγη ενόχληση.θετική σκέψη έχω....Σ Ευχαριστώ πολύ.Όλα καλά και γιΑ την φίλη σου.Όλα θα κριθούν την Τρίτη.

Καλά αποτελέσματα αύριο σου εύχομαι μια θετικότατη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...