Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ειμαι στην 13 μερα απο την εμβρυομεταφορα και ανυπομονω για την χοριακη την Δευτερα....εχω πονακια περιοδου..και πριν λιγες μερες ειχα δει αιμα μετα 3 μερες περιπου εβλεπα καφε τωρα τιποτα εζω μονο τα ποναλακια ποτε ποτε....θελω τη γνωμη σας....ευχαριστω...

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλοσήρθες @Μανουελ.Μπορεί το αίμα που είδες να είναι εμφύτευσης κοπέλα μου. Κάνε λίγο υπομονή και σου εύχομαι με μια θετική χοριακη την Δευτέρα. 

Καλημερα....μιλησαμε μαλλον εφταιγε η ασπιρινη που μου ειχαν πει να παιρνω για το αιμα και μια ενεση...για τη θρομβωση...γιατι μου τα σταματησαν αμεσως.. 

Επισης εχω ποτε και συσπασεις στη μητρα που μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο γιατι με τοσες ορμονες γινεται ενας πολεμος μεσα μου...ειχατε παρομοια εμπειρια?

στις On 25/11/2017 at 10:02 ΠΜ, ο/η Μανουελ είπε:

Ειμαι στην 13 μερα απο την εμβρυομεταφορα και ανυπομονω για την χοριακη την Δευτερα....εχω πονακια περιοδου..και πριν λιγες μερες ειχα δει αιμα μετα 3 μερες περιπου εβλεπα καφε τωρα τιποτα εζω μονο τα ποναλακια ποτε ποτε....θελω τη γνωμη σας....ευχαριστω...

Καλη επυτυχια να πανε ολα καλα !!! Ειχα και εγω αιμα πανω κατω τις ιδιες μερες ειχα κανει χωριακη την 9η μερα ηταν θετικη μετα ειχα αιμα εκοψα τα σαλοσπιρ και τις προλουτεξ μια χαρα ηταν ολα αλλα ανεξερετως το αιμα που ειχε σταματησει παλυνδρομησε αλλα καμια σχεση το αιμα να ξερεις! Ο γιατρος μου ειπε πως συμβαινει σχεδον στο 90%των γυναικων!

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μανουελ είπε:

Εμενα μου εκοψε την ivor και την ασπιρινη....την προλουτεξ την συνεχισα κανονικα απλα μου προσθεσε το ultrogestan...

στις On 26/11/2017 at 5:18 ΜΜ, ο/η Μανουελ είπε:

Λαθος κοπελα μου την προλουτεξ την συνεχησα την ινοχεπ εκοψα !!!! Αντε το εχω χασει τα μπερδεψα χαχαχαχαχαχ

@Μανουελ τελεια κοπελα μου μια χαρα θα πανε ολα!!!με το καλο μια τελειωμημη εγκυμοσηνη!! Τα φαρμακα τα συνεχιζεις?

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μανουελ είπε:

Ειμαι εγκυος κοριτσια.......επιτελους ολα καλααααα

Μπραβο κοριτσι μου!! Συγχαρητηρια!!! ❣️❣️

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μανουελ είπε:

Ειμαι εγκυος κοριτσια.......επιτελους ολα καλααααα

τι τελειο!!!!! το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο!!! με το καλο.....μπραβο

στις πριν 20 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Μανουελ τελεια κοπελα μου μια χαρα θα πανε ολα!!!με το καλο μια τελειωμημη εγκυμοσηνη!! Τα φαρμακα τα συνεχιζεις?

Συνεχιζω καποια λιγα....την προλουτεξ και cyclacur.....

• Like 1

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μανουελ είπε:

Σωστα προγεστερονη !!!! Ολα καλα να πανε και θα ξεχαστουν και οι ενεσεις και ολα!!!!!

Συγχαρητήρια @Μανουελ μου.Να σου έρθουν όλα όπως τα επιθυμείς και να έχεις μια καλή τελειωμηνη εγκυμοσύνη. Και πάλι μπράβο κορίτσι μου.😘

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Mariloux έχω διαβάσει την ιστορία σου κ εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι πολυυυ εγ κυος ...ισως στη θεση σ να έκανα το ίδιο ...ενταξει είμαστε ανυπόμονος τι να κάνουμε ...μια συνάδελφος μου έκανε εξωσωματική το Μάιο και έκανε χοριακη 3 μέρες πριν ...τωρα περιμένει τα διδυμακια της 😍😘🤗(ήταν 1000% σιγουρη ότι θαταν αρνητική...) οπότε μόνο καλή σκεψη
    • Μακάρι..Είμαι βέβαια πολύ αγχωμένη με αυτά τα καφε τα οποία αυξήθηκαν από χθες.. μου είπε να μην κάνω ακόμα χοριακη αλλά να περιμένω ως τη Δευτέρα και να κανω τότε! 
    • Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! @babybaby χρόνια πολλά κοπέλα μου, να τα εκατοστήσεις και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!  Εγω δεν μπόρεσα να κρατηθώ και έκανα μια χοριακή σήμερα αντί για Δευτέρα που μου είχε πει ο γιατρός (μετά απο εξωσωματική για όσες δεν ξέρουν την ιστορία μου) και με έχει φάει η αγωνία!! Το ξέρω οτι βιάζομαι αλλά πιστεύω οτι αν είναι να δείξει θα δείξει απο σήμερα, δεν θα το αντέξω να μάθω τα νέα στη δουλειά τη Δευτέρα, καλύτερα σήμερα που είμαι και στο σπιτακι μου!! Στείλτε μου τη θετική ας ενέργεια να πάνε όλα καλα!!! ❤❤❤
    • @Laika δύσκολο πολύ αυτό το χαλαρή! :/
    •     Οι φυσιολογικες τιμες στην κυηση αλλαζουν στις εξετασεις που αναφερεις... Εμενα πχ η crp τον 5ο νομιζω μηνα ηταν 4 κ ο γιατρος μου ειπε πως ηταν πολυ καλα. Νομιζω οτι τα ορια στην κυηση εγραφε το χαρτι οτι ηταν μεχρι 12 αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη... Ειναι πχ σαν τον αιματοκριτη που οσο προχωρα η κυηση εχει την ταση να πεφτει..  Καλη συνεχεια σε'σενα κ στο νινακι σου..!
  • Νέες συζητήσεις