Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη γονιμοποιηση


Μανουελ

Recommended Posts

Ειμαι στην 13 μερα απο την εμβρυομεταφορα και ανυπομονω για την χοριακη την Δευτερα....εχω πονακια περιοδου..και πριν λιγες μερες ειχα δει αιμα μετα 3 μερες περιπου εβλεπα καφε τωρα τιποτα εζω μονο τα ποναλακια ποτε ποτε....θελω τη γνωμη σας....ευχαριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσήρθες @Μανουελ.Μπορεί το αίμα που είδες να είναι εμφύτευσης κοπέλα μου. Κάνε λίγο υπομονή και σου εύχομαι με μια θετική χοριακη την Δευτέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....μιλησαμε μαλλον εφταιγε η ασπιρινη που μου ειχαν πει να παιρνω για το αιμα και μια ενεση...για τη θρομβωση...γιατι μου τα σταματησαν αμεσως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης εχω ποτε και συσπασεις στη μητρα που μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο γιατι με τοσες ορμονες γινεται ενας πολεμος μεσα μου...ειχατε παρομοια εμπειρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/11/2017 at 10:02 ΠΜ, ο/η Μανουελ είπε:

Ειμαι στην 13 μερα απο την εμβρυομεταφορα και ανυπομονω για την χοριακη την Δευτερα....εχω πονακια περιοδου..και πριν λιγες μερες ειχα δει αιμα μετα 3 μερες περιπου εβλεπα καφε τωρα τιποτα εζω μονο τα ποναλακια ποτε ποτε....θελω τη γνωμη σας....ευχαριστω...

Καλη επυτυχια να πανε ολα καλα !!! Ειχα και εγω αιμα πανω κατω τις ιδιες μερες ειχα κανει χωριακη την 9η μερα ηταν θετικη μετα ειχα αιμα εκοψα τα σαλοσπιρ και τις προλουτεξ μια χαρα ηταν ολα αλλα ανεξερετως το αιμα που ειχε σταματησει παλυνδρομησε αλλα καμια σχεση το αιμα να ξερεις! Ο γιατρος μου ειπε πως συμβαινει σχεδον στο 90%των γυναικων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μανουελ είπε:

Εμενα μου εκοψε την ivor και την ασπιρινη....την προλουτεξ την συνεχισα κανονικα απλα μου προσθεσε το ultrogestan...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/11/2017 at 5:18 ΜΜ, ο/η Μανουελ είπε:

 

Λαθος κοπελα μου την προλουτεξ την συνεχησα την ινοχεπ εκοψα !!!! Αντε το εχω χασει τα μπερδεψα χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μανουελ είπε:

Ειμαι εγκυος κοριτσια.......επιτελους ολα καλααααα

Μπραβο κοριτσι μου!! Συγχαρητηρια!!! ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μανουελ είπε:

Ειμαι εγκυος κοριτσια.......επιτελους ολα καλααααα

τι τελειο!!!!! το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο!!! με το καλο.....μπραβο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Μανουελ τελεια κοπελα μου μια χαρα θα πανε ολα!!!με το καλο μια τελειωμημη εγκυμοσηνη!! Τα φαρμακα τα συνεχιζεις?

Συνεχιζω καποια λιγα....την προλουτεξ και cyclacur.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Μανουελ μου.Να σου έρθουν όλα όπως τα επιθυμείς και να έχεις μια καλή τελειωμηνη εγκυμοσύνη. Και πάλι μπράβο κορίτσι μου.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...