Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Την χαρίζω όποια κοπέλα ενδιαφέρεται  ας επικοινωνήσει μαζί μου.... Ευχαριστώ 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Δεν εκανα εξωσωματικη.Φυσιολογικα εμεινα εγκυος.Το οτι εχεις ενδομητριωση δε σημαινει παντα οτι εχεις θεμα γονιμοτητας
    • Αφού μπορεί να το κάνει στην ωοληψία γιατί σε ταλαιπωρούν. Τί να κάνουν και αυτοί, όμως ό,τι μπορούνε κάνουν. Μη φοβάσαι, όλα καλά είναι. Εδώ δε συμβαίνει τίποτα στην ωοληψία. Και αφού δεν μπήκε πιο βαθιά αποκλείεται να χάλασε και το άλλο... Ναι εγώ περιμένω. Δεν περνάνε οι μέρες. Υπολογίζω την ε/τ όταν θα αρχίσεις και εσύ τη διέγερση 26-27. Εκτός αν μου την κάνεις εσύ για τα καλά... Φαντάζεσαι να γίνει έτσι;
    • @Stefania1990 τι εγινε τελικα με την επιτροπη?τι σου ζητησαν?ειμαι κι εγω στην 10w3d και ακομα δεν εχω παρεια αδεια(οχι οτι ανα εβδομαδες δεν εχω καφε...ερχονται...φευγουν...)απλα θελω να γνωριζω γαιτι φανταζομαι θα ερθει και η σειρα μου.  
    • Nαι, φυσικά, εννοείται ότι μετράνε και οι απαντήσεις.
    • @nikona μου έκανε διαστολή έσω τραχηλικου στομιου κ πέρασε ένα εργαλείο ίσα ίσα από το στόμιο μόνο για δούνε ότι διαπερνάει εύκολα.αυτο που ζητούσε ο γιατρός δεν γινόταν να το κάνουμε χωρίς αναισθησία κ δεν καταλαβαίνουμε κ το λόγο που το ζήτησε ενώ μπορεί να το δει στην ωοληψία.εγω θα την κάνω σε πανεπιστημιακό όπως καταλαβαίνεις δύο φορές θα τον δω αλλά όταν πάω για την ωοληψία θα του πω να το κάνει δεν έχω να χάσω κάτι.τωρα έχω κάτι πονακια περιόδου κ φοβάμαι μήπως είχε συμβεί τίποτα.
  • Νέες συζητήσεις