Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;


Natali@

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι ξαιβιυρια στο φόρουμ και θέλω να σας ρωτήσω το εξης. Είμαστε με τον άντρα μου σε προσπάθεια σύλληψης εδώ κ πολυ λίγο καιρό και είχαμε ελεύθερη επαφή την 8η, 9η και 17η μέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι 31 ημερών όπως τον υπολόγισα με περιόδους 15/08, 18/09, 15/10. (Τον υπολόγισα από τις εφαρμογές που υπάρχουν στο Ίντερνετ) Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Σας ευχαριστώ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2017 at 2:17 ΜΜ, ο/η Natali@ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι ξαιβιυρια στο φόρουμ και θέλω να σας ρωτήσω το εξης. Είμαστε με τον άντρα μου σε προσπάθεια σύλληψης εδώ κ πολυ λίγο καιρό και είχαμε ελεύθερη επαφή την 8η, 9η και 17η μέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι 31 ημερών όπως τον υπολόγισα με περιόδους 15/08, 18/09, 15/10. (Τον υπολόγισα από τις εφαρμογές που υπάρχουν στο Ίντερνετ) Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Σας ευχαριστώ πολυ!

Όπως το βλέπω η 17η μέρα του κύκλου είναι πολύ σος για ωορρηξία οπότε ναι γιατί όχι! Υπάρχει πιθανότητα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/7/2017 at 2:17 ΜΜ, ο/η Natali@ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι ξαιβιυρια στο φόρουμ και θέλω να σας ρωτήσω το εξης. Είμαστε με τον άντρα μου σε προσπάθεια σύλληψης εδώ κ πολυ λίγο καιρό και είχαμε ελεύθερη επαφή την 8η, 9η και 17η μέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι 31 ημερών όπως τον υπολόγισα με περιόδους 15/08, 18/09, 15/10. (Τον υπολόγισα από τις εφαρμογές που υπάρχουν στο Ίντερνετ) Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Σας ευχαριστώ πολυ!

Καλησπέρα Natali! Από τη στιγμή που κάνετε ελεύθερα πάντα υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης..ακόμα όμως είναι πολύ νωρίς, οπότε λογικά στα μέσα του μήνα περιμένεις περίοδο. Υπομονή και Αισιοδοξία! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλι!! Ο κυκλος σου δεν ειναι 31 μερες και δεν ειναι και σταθερος. Δε χρειαζεσαι το ιντερνετ μπορει να τα  μετρας και μονη σου. Απ οτι βλεπω απο το αυγουστο μεχρι τον σεπτεμβρη εχεις κυκλο 35 ημερων και απο τον σεπτεμβρη μεχρι τον οκτωβδη ειναι 27 ημερων. Τοσα χρονια δε σημειωνεις την περιοδο σου? Ειναι παντα αστατη? Αρχισε να σημειωνεις για να ξερεις πανω κατω τις μερες σου γιατι αυτην τι στιγμη δεν μπορεις να εισαι σιγουρη για την ωορρηξια σου.  Στον πρωτο σου κυκλο για παραδειγμα η ωορρηξια σου ηταν την 21η ημερα ενω στον δευτερο κυκλο που αναφερεις η ωορρηξια σου ηταν την 13η ημερα. Αν συνεχισει να ειναι αστατη η αν ηταν παντα καλο ειναι τα χρησιμοποιησεις τεστ ωορρηξιας και φυσικα να επισκεφτεις και εναν γυναικολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...