Μετάβαση σε περιεχόμενο

Glucophage


Kate26

Recommended Posts

Καλησπέρα ηθελα τη γνωμη σας μηπως κ μ φυγει το άγχος εχω αρχίσει θεραπεια λογο ωοθηκων με κυστες αρκετές θελω ν μεινω εγκυος δεν ξερω ποσο καιρο θα παρει ολο αυτο μεχρι να δρασει η θεραπεια κ ν γινει αυτο το θαυμα.εχει κανει καμια κοπελα αυτη τη θεραπεια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρος μ λεει οτι ειναι νωρις ακομα γιατι ειμαι μολις στο πρωτο κουτακι μετφορμινη απλα εκανα σημερα μια βχωριακη λογο ουρολοιμωξης μη παρω καμια αντιβίωση κ προκαλεσω προβλημα στο σπορακι μα τιιιποτα αρνητική φφφφ νιωθω να ειμαι σε παραλήρημα νομιζω οτι δε μπορω να σταματησω να το λεω ή να το γραφω προσπαθω να βρω παρηγορια παντου αν εχουν περασει κατι παρομοιο ή οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κάνω αυτή την θεραπεία εδώ και κάτι μήνες όντως είναι νωρίς εμένα μου είπαν μετά από 3 μήνες να περιμένω αποτελέσματα  κι έτσι είναι από 3 μήνα άρχισαν αν βλέπω. Υπομονή. Και με το καλό να έρθει σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate26περνω και εγω αρκετο καιρο!!! Αλλα για οποιαδηποτε αντιβιωση μην ανχονεσε γιατι μονο κακο θα σου κανει και στην εγκυμοσηνη καποια απο τα φαρμακα επιτρεποντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ απλα το προσπαθουμε καιρο τωρα κ καπου η υπομονη εξαντλείτε..απλα εγω εχω σταθερο κυκλο,κανονική περιοδο..μονο απο τις περιττές τριχες σαν σύμπτωμα. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2017 at 3:01 ΜΜ, ο/η Kate26 είπε:

Love 30 σε ευχαριστω πολυ εχεις δει αποτελεσμα σε θεμα εγκυμοσύνης με τη θεραπεια;;

Εγω τα περνω καθαρα προλυπτικα και εχω κανει 4 εξωσωματικες αλλα το εχω λατρεψει!!!!!!μπορει να μου εκανε παρενεργειες αλλα αποτρεπουν αποβολες και αλλα πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...