Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου εγώ δεν είμαι εγκυούλα δεν περιμένω στις 30 τ μήνα και ψάχνομαι μπας κ έγινε ένα θαυματακι! 

Στο ευχομαι ολοψυχααα!! Εγω 8-9 μερες πριν την περιοδο ειχα λιγα πονακια περιοδου για 1-2 μερες. Και 3 μερες πριν την περιοδο ενιωθα τραβηγματα κ εκανα τεστ κ ηταν θετικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Χρόνια πολλά κοριτσάρες μου με υγεία, αγάπη και πολλά πολλά μωράκια!!!! 

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου και εμένα ακριβώς έτσι είναι, εντελώς διάφανα και ρευστά αλλά εγώ δεν είμαι και ο πιο κατάλληλος άνθρωπος να σας πω για συμπτώματα γτ είναι και τα φάρμακα που παίρνω απο την εξωσωματική!! 

@Mariloux κι εγω απο εξωσωματικη ειμαι... αυριο παω για χοριακη ! Fingers crossed ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου εγώ δεν είμαι εγκυούλα δεν περιμένω στις 30 τ μήνα και ψάχνομαι μπας κ έγινε ένα θαυματακι! 

Μακαρι να εγινε το θαυματακι ! Στο ευχομαι μεσα απ την καρδια μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλή επιτυχία, εύχομαι αύριο να μας πεις τα ευχάριστα!!!! 

@Scooby! εύχομαι και σε εσένα να έχει γίνει το θαυματακι και να είμαστε όλες μαζί παρέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! κοπέλα μου σου εύχομαι να μην έρθει για πόλους μήνες και να έχει γίνει το θαύμα τον Χριστούγεννων.. 

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλά αποτελέσματα..!!!! Για αύριο..!! Με μια μεγάλη χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι? Από τότε π αρχίσαμε τις προσπαθείες τον ένα μήνα μ έρχεται στις 30 μέρες κ τον άλλον στις 27! Αυτόν τον μήνα είναι αν συνεχίσει έτσι να έρθει στις 27 μέρες αύριο δηλαδή! Αν όχι να κάνω τεστ η πρέπει να περιμένω μέχρι τις 30?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλή επιτυχία, εύχομαι αύριο να μας πεις τα ευχάριστα!!!! 

@Scooby! εύχομαι και σε εσένα να έχει γίνει το θαυματακι και να είμαστε όλες μαζί παρέα!!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! κοπέλα μου σου εύχομαι να μην έρθει για πόλους μήνες και να έχει γίνει το θαύμα τον Χριστούγεννων.. 

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλά αποτελέσματα..!!!! Για αύριο..!! Με μια μεγάλη χοριακη 

Ευχαριστω πολυ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! το μεγαλύτερο κύκλο σου θα περιμένεις.. Αυτό γίνεται όταν προσπαθείς ελεύθερα.. Για κάποιο λόγο αλλάζει ο κύκλος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει νικακι μ τ να κάνω ας είναι κ θα περιμένω! Πέρασε ο καιρός κ για σένα έφτασα να δεις πως θα κινηθείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚαληΣπερα  κορίτσαρες μου χρόνια πολλά με υγεία πάνω απ όλα αγάπη συνέχεια χαρές και όμορφες στιγμές διάβασα και ευχάριστα και δυσάρεστα. Απολύστε τε ην ζωη και χαρείτε την  Όπως και να έχει η κατάσταση της καθεμιά μας. Έχω πει και στο παρελθόν Ο θεός δεν μας ξεχνάει ότι μερικές φορές και σε ορισμένες γυναίκες Ο Θεός σκόπιμα καθυστερεί  σε ένα ζευγάρι την απόκτηση  ένοι παιδιού και αυτό γιατί περνάμε όλοι τις δοκιμασίες μας. Με το καλό τα μωράκια σας οι υπόλοιπες με θετικές χοριακες αύριο και εμείς που είμαστε τε ακόμη σε προσπάθεια  εύχομαι ότι καλύτερο και συντομα έχω πρόβλημα με τη σύνδεση όλο κολλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! σου εύχομαι πριν φεύγει το 17 να δεις το θετικοτατο τεστ και την μεγάλη χοριακη...!!! Και σύντομα....!!! Εμένα δεν έχει έρθει η ώρα ακόμη έχω 3 μήνες ακόμη για να ξανά προσπαθήσω...!! Δεν βιάζομαι καθόλου..!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και χρονια πολλα!

σας παρακολουθω καιρο τωρα και μου δινετε πολυ κουραγιο και δυναμη.

ειμαι 27 χρονων κ ο αντρας μ 28.

προσπαθουμε 5 μηνες τωρα διχως αποτελεσμα.

καθε μηνα συμπτωματα και παντα η ακατανομαστη στην ωρα της.

μετα απο πολλους υπερηχους διαπιστωσαμε οτι δεν κανω καθε μηνα ωορρηξια.

τελευταια περιοδος 2-6/12 με κυκλο 26-28 ημερων.ελευθερες επαφες ειχαμε 9/12, 12/12, 14/12, 16/12, 18/12, 20/12 + 24/12.

στης 24/12 μετα απο την επαφη που ειχα με τον αντρα μου εβγαλα κατι καφετια υγρα. και εχθες εβγαλα ροζ υγρα και σημερα βλεννη ελαστικη με καφετι χρωμα. και εχω πονους περιοδου. και θερμοκρασια 36.8-37.0.

δεν ξερω τι να κανω?

μου ειχε προτεινει ο γιατρος μ να κανουμε ενεση αλλα εγω φοβηθηκα και δεν εκανα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γωγω γωγω δεν μας έγραψες τι κύκλο έχεις.; Σου εύχομαι σύντομα να έρθει..!! Την ενεση γιατι σου την έδωσε; δεν τα ξέρω αυτά με της ενέσεις για αυτό σε ρωτάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ΝΙΚΗΝΙΚΗ.

Σευχαριστω για την απαντηση σου.

26-28 ημερων.

απλα στης 24 δεκεμβριου μετα απο επαφη με τον αντρα μου βλεπω βλεννα καφε και ροζ υγρα.

μου ειπε να μιυ την κανει γιατι εχω λεει παχυ τοιχωμα ωοθηκης και δεν σκανε τα ωοθηλακια.γιαυτο μ προτεινε ενεση αλλα εγω φοβηθηκα.

στον επονενο κυκλο θα την κανω λεω αλλα δεν ξερω τι αποτελεσματα εχει.

γιαυτο ρωταω αν ηξερε καποια αν εχει αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα @γωγω γωγω και στα υπολοιπα κοριτσια. Αν εμπιστευεσαι το γιατρο σου και σε εχει καλυψει απο ιατρικης αποψεως γι αυτη την ενεση, καντην. Αν παλι δεν είσαι απολύτως σίγουρη, καλύτερα να ζητήσεις και μια δεύτερη ιατρική γνώμη. Αν και ο δεύτερος γιατρός πει τα ίδια προχωράς. 

@Scooby! αντε να μας πεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ καλος γιατρος.

και με παρακολουθει απο μικρη γιατι εχω απλη εικονα απο πολυκυστικες ωοθηκες.

τοσο δυσκολο ειναι ρε κοριτσια να φερεις στο κοσμο το θαυματακι σου?

γιατι να μας ζοριζουν τοσο.

εχω απελπιστει παρα πολυ.

αλλα αυτα τα υγρα ρε κοριτσια τι ειναι?

εσυ babybaby απο οσο βλεπω εισαι εγκυος.με το καλο να φερεις στο κοσμο το μωρακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γωγω γωγω υπομονή θα έρθει θα δεις..!! Από την στιγμή που νιώθεις ότι σε ακάλυπτη ο γιατρός σου τότε ακολούθησε αυτά που θα σου πει..! Θα δεις θα έρθει σύντομα..!!! Δεν θα έλεγε κάτι να κάνεις που δεν θα ήταν σωστό. Οπότε στον επόμενο κύκλο εκτως αν ήρθε το θαύματακι σου τότε να τον ακούσεις τι θα σου πει.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσι μου να ρθει το θαυματακι μου.

(ΔΕΝ) περιμενω μεχρι 28/12 περιοδο.

θα δειξει.

εχω απελπιστει παρα πολυ.

γιατι να ειναι τοσο δυσκολο ρε κοριτσια?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γωγω γωγω δεν χρειάζεται να απελπίζεσαι κοπέλα μου.. Από την στιγμή που έχεις πάει στο γιατρό σου έχει εξηγήσει τι έχεις και σε βοηθάει με ένεση θα δεις θα έρθει.. Είσαι στην αρχή και είδα ότι δεν προσπαθείς πολύ καιρό από τον Αύγουστο αν δεν κάνω λάθος. Θα δεις θα έρθει..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι απο τον αυγουστο προσπσθωω??

ακομα περιμενωω.

καθε μηνα οποτε πλησιαζουν οι μερες δεν ειμαι καλα.

δεν θελω να δω κανεναν και εχω πολλα νευρα.

και τωρα αυτο το μηνα εχω 2-3 μερες καφε με ροζ αιμα και ειμαι παλι χαλια.και απο τη στιγμη που ειδα το αιμα εκλαιγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες!! Με ευτυχία και υγεία!! 

γωγω γωγω κι εγώ από Αύγουστο προσπαθώ και καθε μήνα ελπίζω. Ειδικα αυτό τον μηνα. Προσπαθώ να αποβαλλω το αγχος όμως δεν είναι εύκολο. 04/01 περιμένω και αν με ρωτήσεις για ποιο λογο πιστεύω ότι δεν έχω μείνει ακόμη έγκυος θα σου πω ότι φταίει καθαρα και μονο αυτό. Αφού εμπιστευεσαι τον γιατρό σου να ακους αυτόν και μόνο. Να μην φοβασαι να εμπιστευτείς. Αυτα τα υγρα πρώτη φόρα σου εμφανίστηκαν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας ανακοινώσεις τα ομορφότερα σ νέα!

@babybaby σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου μακάρι να σας πω ευχαριστα!

@NikhNikh γιατί κι άλλους 3? Διακρίνω ηρεμία πάντως κ αυτό είναι πολύ καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της, έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...